Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

LiteG

Slovenská společnost, která nabízí komplexní služby v oblasti nakládání s plastovými výrobky a odpady. Z vykoupených a recyklovaných plastů produkuje regranuláty, dětská hřiště a multifunkční kompozitní desky LiteG, které najdete i v našem katalogu. Kontrolovaný proces výroby s vysoce nastavenými standardy zaručuje vždy kvalitní výsledný produkt.

Číst dále Skrýt
LiteG –  Kompozitní deska LiteG Fleece

Kompozitní deska LiteG Fleece

Multifunkční deska z kompozitu termoplastu a sklolaminátu s fleecovým povrchem. Skvělý izolant tepla a akustiky. Vysoká mechanická odolnost a mimořádná stálost vstříc vlhkosti, mrazu i UV záření. Materiál je parotěsný a nepodléhá plísním. 

Materiál: PP, skelná vlákna, fleece Délka: 0,59 – 2,90 m Šířka: 1,07 – 2,90 m Tloušťka: 3 – 5 mm Barva: černá, šedá Tepelný odpor: 0,05 m2K/W
LiteG –  Kompozitní deska LiteG PET

Kompozitní deska LiteG PET

Multifunkční deska z kompozitu termoplastu a sklolaminátu potažená PET vrstvou. Skvělý izolant tepla a akustiky. Vysoká mechanická odolnost a mimořádná stálost vstříc vlhkosti, mrazu i UV záření. Materiál je parotěsný a nepodléhá plísním. 

Materiál: PP, skelná vlákna, PET Délka: 1,02 – 1,3 m Šířka: 1,47 – 2,5 m Tloušťka: 3 – 5 mm Barva: černá Tepelný odpor: 0,05 m2K/W

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.