Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Půdní schody: podívejte se, než koupíte

  • 17.01.2023
  • 0

„Jak vybrat půdní schody“ je nové video na našem YouTube, které tu je pro každého, kdo si tento komunikační prvek právě vybírá a třeba u rozhodování tápe nebo se jen chce do problematiky trochu více ponořit.

Správně zvolit půdní schody může být pro leckoho oříšek. Z tohoto důvodu Dominik v tomto novém videu vysvětluje nejdůležitější pojmy a zásady výběru tohoto praktického prvku. Dozvíte se, jaké existují typy i materiálová provedení, kdy požadovat výtečné izolační vlastnosti a kdy je nemá cenu řešit nebo jak podstatná je jejich požáru-vzdornost.

Video jsme natáčeli v pražském showroomu našeho dlouholetého dodavatele Fakro, díky čemuž jsme pro vás mohli v záběrech zachytit různé typy půdních schodů, abyste měli názornou představu, jak tyto modely, které možná znáte jen z katalogových fotografií, skutečně vypadají a v čem se liší. Super termo-izolační Fakro LWT a nadstandardně komfortní LML Lux jsme uvedli i v samostatných video recenzích, které najdete rovněž na našem YouTube kanále Buildex. Přejeme příjemnou podívanou a pokud pro vás tohle nebo jiné naše video bylo přínosné, budeme rádi pokud nás na YouTube budete sledovat, případně označíte video tlačítkem „like“ nebo nám do komentářů napíšete, co by vás zajímalo i co se vám líbilo. A pokud už víte vše potřebné, tak nezbývá, než se přesunout do našeho katalogu půdních schodů, kde pro vás máme široký výběr značek Oman, Fakro, Scobax, Minka, Keylite a JAP.

Půdní schody Fakro LTK Energy 280 cm, 55 x 100 cm
Půdní schody Fakro LTK Energy 280 cm, 55 x 100 cm

Pokud byste si přáli tyto informace raději číst, pak doporučujeme náš článek zaměřený na toto téma.

V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Položit otázkuSkrýt

Top články

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.