Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Vinylové podlahy

Přejete si rustikální vzhled tradičních materiálů a zároveň toužíte po vlastnostech moderní podlahy s voděodolným povrchem a možností použití k systému podlahového vytápění? Pak je pro vás vinylová podlaha tou pravou volbou. Vybírat můžete z dřevěných dekorů, či imitací betonu.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější vinylové podlahy – Click Vinylová podlaha Click Antistatická podlaha v moderním dubovém dekoru, která vyniká vysokým přenosem tepla a jednoduchým click systémem montáže. Vhodná k instalaci i do vlhkých prostor. 895 Kč 699 Kč
Lidovka
Vinylové podlahy – Click
 • Showroom
Sleva 22%
7x

Vinylová podlaha Click

Antistatická podlaha v moderním dubovém dekoru, která vyniká vysokým přenosem tepla a jednoduchým click systémem montáže. Vhodná k instalaci i do vlhkých prostor.

Podlahové vytápění: ano ( max. 27°C) Nášlapná vrstva: 0,3 mm Tepelný odpor: 0,068 m2K/W Voděodolnost: ano Tloušťka podložky: 1 mm Typ podložky: pěnový polyetylen Instalace: click systém Protiskluznost: stupeň R10 (DIN 51130:2014)
Cena / výkon
Vinylové podlahy – Woody Pro
 • Showroom
Sleva 18%
7x
+5

Vinylová podlaha Woody Pro

Voděodolná podlaha s minerálním jádrem, která v sobě snoubí moderní design s klasickým dřevěným dekorem. Lícní strana lamel je opatřena pěnovou podložkou a parozábranou.

Podlahové vytápění: ano ( max. 27°C) Nášlapná vrstva: 0,5 mm Tepelný odpor: 0,068 m2K/W Voděodolnost: ano Tloušťka podložky: 1,5 mm Typ podložky: pěnový polyetylén Instalace: click systém Protiskluznost: stupeň R10 (DIN 51130:2014)
Pro náročné
Vinylové podlahy – Royal
 • Showroom
 • Super odolné
Sleva 9%
2x

Vinylová podlaha Royal

Dokonalý design parket a kombinace rustikálního vzhledu. To je podlahová krytina, splňující moderní požadavky na mechanickou a vlhkostní odolnost. 

Podlahové vytápění: ano ( max. 27°C) Nášlapná vrstva: 0,5 mm Tepelný odpor: 0,068 m2K/W Voděodolnost: ano Tloušťka podložky: 1,5 mm Typ podložky: pěnový polyetylen Instalace: click systém Protiskluznost: stupeň R10 (DIN 51130:2014)
Vinylové podlahy – LVT
 • Showroom
Sleva 15%

Vinylová podlaha LVT

Moderní betonový design podlahy, která se pyšní 100 % voděodolností a přídavnou korkovou podložkou s funkcí eliminace kročejového hluku.

Podlahové vytápění: ano ( max. 27°C) Nášlapná vrstva: 0,5 mm Tepelný odpor: 0,067 m2K/W Voděodolnost: ano Tloušťka podložky: 1,5 mm Typ podložky: korek Instalace: click systém Protiskluznost: stupeň R10 (DIN 51130:2014)
Vinylové podlahy – Click dubový dekor (vzorek)

Click dubový dekor (vzorek)

Vzorky všech barevných modelů vinylové podlahy Scobax Click. Je možné objednat klasickou podlahovou lamelu.

Vinylové podlahy – LVT betonový dekor (vzorek)

LVT betonový dekor (vzorek)

Vzorky všech barevných modelů vinylové podlahy Scobax LVT. Je možné objednat klasickou podlahovou lamelu.

Vinylové podlahy – Royal dubový dekor (vzorek)

Royal dubový dekor (vzorek)

Vzorky všech barevných modelů vinylové podlahy Scobax Royal. Je možné objednat klasickou podlahovou lamelu.

Vinylové podlahy – Woody Pro dubový dekor (vzorek)
+5

Woody Pro dubový dekor (vzorek)

Vzorky všech barevných modelů vinylové podlahy Scobax Woody Pro. Je možné objednat klasickou podlahovou lamelu.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.