Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Ze dne na den hoteliérem

  • 23.06.2022
  • 3
  • Dominik Hegmon

Rozhodli jsme se dát každému šanci být hoteliérem. Opravdu. Takový roztomilý dřevěný hmyzí hotel totiž patří do každé okrasné zahrady, na terasu či balkón. Od 23. do 30. června 2022 hrajeme na naší facebookové stránce právě o takovou výhru. 

Možná jste zaregistrovali, že naše poslední soutěž byla o zahradní kompostér, který je vynikajícím prostředkem ke snižování množství odpadu a zároveň k vytváření kvalitního humusu pro vaši zahrádku. Tentokrát jsme chtěli navázat na stejně ekologickou nit další výhrou, která prospívá jednak lidem a jednak přírodě. Zároveň jsme byli příjemně potěšeni, že pro mnohé účastníky předchozí hry byl vysněným produktem, který nám zaslali do komentářů, právě hmyzí domeček, nebo - chcete-li - hotel. 

O tomto typu zvířecí ubikace jsme nedávno psali v našem článku O hmyzím hoteliérství, kde jsme se zabývali otázkami ohledně jejich důležitosti a prospěšnosti hmyzu. V dnešní době již mnozí z nás ví, že bez hmyzu bychom tu dlouho nevydrželi. Jsou to naši nezištní opylovači, díky kterým nám rozkvétají okrasné květiny a plodí zeleninové a ovocné rostliny.  Jsou to naši přirození likvidátoři škodlivých hmyzích druhů, kteří se na našich plodinách přiživují. Každý člen živé přírody tu má své místo a hmyzí hotely jsou tím způsobem, kterým i my sami můžeme pomoci udržet rovnováhu. 

Pokud jste se ještě nezapojili, tak račte přejít na soutěžní příspěvek, abyste i vy měli možnost stát se dobrotivým hoteliérem. Pokud nechcete čekat na losování, ale jste přesvědčeni, že hmyzí hotýlek je přesně to, co vám schází, pak nezapomeňte navštívit naši kategorii hmyzích hotelů, kde si určitě vyberete. 

Přejeme hodně štěstí každému účastníkovi! 

Hmyzí hotel ProGarden Alfred

Pravidla

1. Soutěž je pořádána facebookovou stránkou Buildex.cz, kterou vlastní a spravuje společnost BUILDEX GROUP s.r.o. (dále jen Organizátor), která přejímá veškerou zodpovědnost za průběh soutěže a dává jasně najevo, že internetová platforma www.facebook.cz je jen a pouze prostředkem komunikace soutěže

2. Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí a platí zde kompletní osvobození od závazků každého z účastníků.

3. Soutěže se může zúčastnit každá osoba starší 15 let, která má trvalé bydliště na území České či Slovenské republiky

4. Osoba splňující podmínky v předchozím bodě do soutěže vstoupí reakcí „to se mi líbí“ na facebookovém příspěvku vyhlašujícím soutěž a zanecháním komentáře s jakýmkoliv grafickým vyobrazením hmyzu, včetně emoji

5. Podmínkou zařazení do slosování je též sledování (bytí sledujícím s "to se mi líbí") facebookové stránky Buildex.cz

6. Výhrou v soutěži je produkt Hmyzí hotel Alfred prezentovaný na stránce https://www.buildex.cz/hmyzi-hotel-progarden-alfred

7. Výherce bude vybrán z náhodného slosování následujícího dne po skončení soutěže, tj. 1 . července 2022, a bude zveřejněn na facebookové stránce Buildex.cz

8. Výherce bude kontaktován prostřednictvím facebooku s pokyny o pokročení k řešení doručení výhry.

9. Zapojením se do soutěže dávají účastníci svolení Organizátorovi soutěže sdílet, propagovat a operovat s jejich příspěvky, viditelnými údaji a obecně s veškerým obsahem, který soutěžící použije v komentářové sekci soutěžního příspěvku

10. Soutěžící se zavazuje umožnit Organizátorovi pořídit obrazový záznam předání výhry, například formou fotografie a jeho následné použití se jménem výherce pro reklamní a marketingové účely spojené s touto soutěží (například uveřejnění fotografie se jménem výherce na facebooku, internetové adrese www.buildex.cz apod.)

11. Soutěž bude probíhat v období od 23. do 30. června 2022

12. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo na změnu v podmínkách soutěže, případně na její zrušení a to bez udání důvodu.

Diskuze

3 dotazy
Přidat dotazZrušit
Grafiky

Moc se mi líví všechyn tyhle grafiky, konečně es-hop, kterej je i k poloukání :)

Dobrý den, Radime, mockrát děkujeme. Vizuální stránka je pro nás velmi důležitá. Vyřídíme od Vás chválu našim grafikům. :)

Příští soutěž

Miluju tyhle vaše soutěže, sice jsem zatím nevyhrála, ale cítím, že to jednou vyjde.... třeba už příště :P O co se bude hrát?

Dobrý den, mockrát Vám děkujeme. Výhra je jako vždy do začátku soutěže, tajemstvím, můžeme Vám ale prozradit, že vypukne již za méně než dva týdny. :)

Vlastní hotel

Stojí nám na zahradě takovej macek (a plně obsazenej), že další už nepotřebujeme, ale přejeme to vítězi, nebo vlastně vítězům :)

Dobrý den, děkujeme za komentář. To děláte chválihodnou věc a my jsme za to moc rádi. Příště třeba budeme hrát o něco, co Vám ještě chybí. :)

Top články

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.