Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Každý má šanci vyhrát

  • 02.06.2022
  • 2

Od 2. do 9. června 2022 probíhá na naší facebookové stránce soutěž o zahradní kompostér. Zde naleznete kompletní znění pravidel, která jsou závazná pro všechny účinkující. Každému z Vás přejeme mnoho štěstí! 

Možná někteří z vás před nějakou dobou zaregistrovali náš článek „Kompostování je radost z přírody“, kde se mohli dozvědět zajímavosti i tipy o tomto výhodném procesu. Pro nás se jedná o téma, které bychom rádi předali co největšímu množství lidí a přispěli tak k osvětě o šetrném zacházení s přírodními materiály a jejich recyklaci, o opakované využitelnosti a potažmo i snížení odpadů.

Abychom dalšímu z vás nabídli prostředky k započetí vlastní kompostovací cesty, rozhodli jsme se na naší facebookové stránce uspořádat jednoduchou soutěž, jejíž vítěz od nás obdrží 420l zahradní kompostér. Zveme každého zahradníka, zahradnici i všechny ostatní k účasti, která vás nebude stát víc než pár vteřin vašeho času. Soutěžíme do čtvrtka 9. června, tak na nic nečekejte a vzhůru do toho.

Soutěž najdete zde a kdybyste nechtěli čekat na vylosování vítěze, můžete svého nového zahradního pomocníka pořídit v našem katalogu kompostérů.

Kompostér Scobalit M

Pravidla

1. Soutěž je pořádána facebookovou stránkou Buildex.cz, kterou vlastní a spravuje společnost BUILDEX GROUP s.r.o. (dále jen Organizátor), která přejímá veškerou zodpovědnost za průběh soutěže a dává jasně najevo, že internetová platforma www.facebook.cz je jen a pouze prostředkem komunikace soutěže

2. Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí a platí zde kompletní osvobození od závazků každého z účastníků.

3. Soutěže se může zúčastnit každá osoba starší 15 let, která má trvalé bydliště na území České či Slovenské republiky

4. Osoba splňující podmínky v předchozím bodě do soutěže vstoupí reakcí „to se mi líbí“ na facebookovém příspěvku vyhlašujícím soutěž a zanecháním komentáře s odkazem na oblíbený produkt z e-shopu www.buildex.cz a slovní frází „TO JE SEN“ tamtéž

5. Podmínkou zařazení do slosování je též sledování (bytí sledujícím s "to se mi líbí") facebookové stránky Buildex.cz

6. Výhrou v soutěži je produkt Kompostér M o objemu 420 l prezentovaný na stránce https://www.buildex.cz/komposter-scobalit-m

7. Výherce bude vybrán z náhodného slosování následujícího dne po skončení soutěže, tj. 10 . června 2022, a bude zveřejněn na facebookové stránce Buildex.cz

8. Výherce bude kontaktován prostřednictvím facebooku s pokyny o pokročení k řešení doručení výhry.

9. Zapojením se do soutěže dávají účastníci svolení Organizátorovi soutěže sdílet, propagovat a operovat s jejich příspěvky, viditelnými údaji a obecně s veškerým obsahem, který soutěžící použije v komentářové sekci soutěžního příspěvku

10. Soutěžící se zavazuje umožnit Organizátorovi pořídit obrazový záznam předání výhry, například formou fotografie a jeho následné použití se jménem výherce pro reklamní a marketingové účely spojené s touto soutěží (například uveřejnění fotografie se jménem výherce na facebooku, internetové adrese www.buildex.cz apod.)

11. Soutěž bude probíhat v období od 2. do 9. června 2022

12. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo na změnu v podmínkách soutěže, případně na její zrušení a to bez udání důvodu.

Diskuze

2 dotazy
Přidat dotazZrušit
Další soutěže

Dobrý den, kompostér nepotřebuji, plánujete dělat i další soutěže? :) Děkuji

Dobrý den, děkujeme za komentář. Další soutěže různých druhů a o různé ceny nás i vás v budoucnosti čekají. Pro nejaktuálnější info sledujte naši facebookovou stránku, nebo se přihlašte k odběru našeho newsletteru. 

Kde se zúčastnit

můžu se zůčastnit i jinde než na fejsbůku?

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Tato soutěže probíhá pouze a jenom na naší facebookové stránce. K účasti je tedy třeba mít vlastní profil na této sociální síti, potažmo zapojit se skrze někoho blízkého, či známého s facebookem. 

Top články

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.