Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Inspirujte se obklady: 102 tipů na realizaci

  • 15.07.2021
  • 3

Rozhodujete se, zda jsou obklady tím správným řešením pro váš interiér, nebo exteriér? Pečlivě jsme pro vás připravili galerii těch nejzdařilejších realizací, které vám mohou posloužit jako inspirace.

Galerie realizací interiérových a exteriérových prostor s použitím obkladů sádrových, betonových a z přírodního kamene. Sádrové obklady jsou hojně využívány pro obkládání interiérových stěn v obývacích prostorech. Betonové obkladyobklady z přírodního kamene lze využít v exteriéru na fasády domů, nebo v interiéru na obložení kamen, kuchyní i koupelen. 

Tmavší barevné odstíny, jako je například grafit, perfektně padnou do světlých místností v kombinaci s tmavým nábytkem a dekoracemi. Světlejší barevné varianty obkladů, jako jsou béžová, nebo světle šedá se díky své barevnosti nádherně hodí do tmavších a chladnějších místností, do kterých vnáší jas a hřejivou atmostféru.

Jsme si jistí, že po zhlédnutí inspirativní galerie již nebudete s výběrem obkladového kamene na vážkách. 

Nakonec ještě důležitá otázka, zvládnu instalaci svépomocí? Rozhodně ano, ale pokud si nejste zcela jisti, doporučujeme Vám se ještě podívat na náš článek na téma Jak na instalaci obkladů? Jestli už je to ale vše a Vaše představa začíná mít reálné obrysy, tak neztrácejme čas a pojďme se společně přesunout k výběru ideálního obkladu.

Obklad Steinblau Architetto Sleva 18%
Obklad Steinblau Architetto Sleva 18%

Diskuze

3 dotazy
Přidat dotazZrušit
Návod k instalaci

Dobrý den, zvládnu si zeď obložit sám? je někde dostupný návod?

Dobrý den, určitě zvládnete. Připravili jsme pro zákazníky článek, který vysvětluje vše přehledně krok za krokem. Jak na isntalaci obkladů, se dozvíte tady: www.buildex.cz/jak-na-instalaci-obkladu.

Přetíratelnost obkladů

Dobrý den, jak dosáhnu cihlové stěny například modré barvy, když takové obklady nenabízíte.

Dobrý den, všechny sádrové i betonové obklady jsou přetíratelné. To znamená, že je můžete přetřít barvou podle vašeho vkusu. Doporučujeme zvolit obklad Botin, který je v bílé barvě ideální pro toto řešení. Naleznete jej mezi cihlovými obklady: www.buildex.cz/obklad-steinblau-botin.

Obklad Architetto

Dobrý den, zaujali mě ty velké betonové bloky. Máte je stále v nabídce?

Dobrý den, ano, obklady Architetto jsou krásné masivní betonové bloky. Čekají na vás v sekci betonové obklady: www.buildex.cz/obklad-steinblau-architetto.

Top články

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.