0

Inspirujte se obklady

Rozhodujete se zda jsou obklady tím správným řešením pro Váš interiér nebo exteriér? My pro vás máme galerii realizací, které vám mohou sloužit jako inspirace.

Inspirujte se obklady
Inspirujte se obklady

Galerie realizací interiérových a exteriérových prostor s použitím obkladů Steinblau. Ty se vyrábí z kvalitní sádrové nebo betonové směsi. Sádrové obklady jsou hojně využívány pro obkládání interiérových stěn v obývacích prostorech. Betonové obkladyobklady z přírodního kamene lze využít v exteriéru na fasády domů nebo v interiéru na obložení kamen, kuchyní i koupelen. Prohlédněte si inspirativní realizace a následně přejděte na výběr Vašeho obkladového kamene.

 

 

 

 

 

Diskuze

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Doporučené články

Není Mamut jako Mamut

Lámete si hlavu nad tím, zda zvolit lepidla Mamut Glue k připevnění věcí na zeď? Pojďme si tedy představit veškeré výhody a vlastnosti, kterými tyto lepidla disponují.

Číst článek

Jak na instalaci obkladů?

Rozhodli jste se pro zakoupení obkladových kamenů, ale váháte, zda zvládnete instalaci svépomocí? My pro vás máme návod, jak správně postupovat s jistým profesionálním výsledkem.

Číst článek

Jakou třídu zatížení zvolit?

Řešíte nákup poklopu, vpusti, mříže nebo odvodňovacího žlabu? Základním kritériem při jejich výběru je zvolit správnou třídu zatížení podle předpokládaného provozu. 

Číst článek

Jak ukotvit pergolu do zateplené fasády?

Řešíte nákup pergoly, nebo vchodové stříšky, a přemýšlíte, jak ji ukotvíte do zateplené fasády? Představíme vám možné způsoby uchycení, které s trochou šikovnosti zvládnete sami i bez pomoci odborné realizační firmy.

Číst článek

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.