Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Biohort: takhle to opravdu přišlo?

  • 31.10.2022
  • 3
  • Dominik Hegmon

V novém videu jsme pro vás rozbalili a sestavili úložný box LoungeBox od uznávaného výrobce Biohort. Pojďte se s námi podívat, jak tento produkt doopravdy vypadá.

V průběhu roku 2022 se pro vás katalog Buildex.cz rozrostl mimo jiné i o sortiment zahradního vybavení rakouské značky Biohort. Jejich výrobky u nás dominují v kategoriích úložných boxů, zahradních domků a vyvýšených záhonů, nicméně jedna věc je napříč rozřazením spojuje: kvalita s velkým K. Prvotřídní kovové materiály ze západoevropských sléváren, které využívají i přední automobilky, jsou zárukou maximální funkčnosti a dlouhé životnosti, přičemž po designové stránce okouzlí elegantně čistým vzhledem, jak vystřiženým z utopistických vizí budoucnosti. A aby těch záruk nebylo málo, na každý produkt Biohort máte rovnou 20letou záruku.

Abychom zde ale jen zbůhdarma neopěvovali výrobky, které jste zahlédli pouze na obrázku, přinášíme vám na novém videu exkluzivní záběry z rozbalování, prvních dojmů a montáže úložného zahradního boxu LoungeBox, který pro Vás budeme mít k nahlédnutí i v našem showroomu. Jedná se o modely z vyšší cenové, a proto věříme, že máte plné právo se na vlastní oči přesvědčit, jestli za to Biohort opravdu stojí. Račte se usadit a pusťte si naše svědectví.

Přesvědčte se sami. Exkluzivní záběry z unboxingu, prvních dojmů a montáže úložného boxu Biohort.

Box Biohort LoungeBox šedá, 0,7 m, 1,6 m

Diskuze

3 dotazy
Přidat dotazZrušit
Nářadí součástí

Takže je tam všechno k sestavení? Může to zůstat venku i přes zimu?

Dobrý den,

ano, součástí máte šroubovák s ořechem k dotažení šroubů a imbus na zbylý spojovací materiál. Plech je vodeodolný a s povrchovou úpravou - tedy zajisté může přezimovat v zahradě. :)

Design

vypadá prostě skvěle

Dobrý den, 

děkujeme za komentář. Ano, po designové stránce je přímo skvostný. :)

Důkaz místo slibů

Cením, aspoň mám co ukázat snoubence, abych ji přesvědčil! :D :D

Dobrý den,

super! Jsme rádi, že můžeme posloužit. Brzy uvidíte další video - recenzi Loungeboxu a montáž Biohortu Belvedere.

Kam dále?

Top články

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.