Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Zkrocení vlhkosti přes wifi?

  • 24.01.2023
  • 1

Olimpia Splendid Aquaria 20P se se svými parametry jeví jako super pomocník pro boj s vlhkostí. Avšak je všechno čistě pozitivní, nebo se někde skrývá nějaký zásadní háček? V našem novém videu vám Dominik řekne své zkušenosti po tom, co ho vyzkoušel.

Ve vlhkých zimních měsících, ale často i po zbytek roku, válčí tisíce domácností s vysokou koncentrací vodních par. Odvlhčovače jsou často tím posledním věrným spojencem, když už ani poctivé větrání nepomáhá. V tomto videu vám Dominik popíše svůj názor na odvlhčovač Olimpia Splendid Aquaria 20P, který otestoval v domácnosti, která má s vlhkostí výrazný problém.

Jako zástupce střední cenové třídy je Aquaria 20P ideální pro menší místnosti. Její výkon je však obdivuhodný a stejně tak i její příjemně nízká hlučnost. Zrovna míra hluku je u některých odvlhčovačů nevýhodou a zároveň je to parametr, který po vyčtení z parametrických tabulek těžko vyhodnotíme. Součástí videa je proto i zvukový test, abyste si mohli udělat vlastní názor. Krom těchto základních funkcí a vlastností se ve videu zaměříme i na prémiové funkce, jako je například ovládání přes internet. Naše upřímná recenze není čistě pozitivní, a proto může posloužit i jako argument pro zvolení úplně jiného odvlhčovače. Ostatně v naší kategorii odvlhčovačů máme výběr různých značek a výkonnostních tříd. Nyní už vám ale přejeme příjemné sledování a kdybyste měli nějaký dotaz neváhejte nám ho zanechat zde v diskuzi.

Odvlhčovač Olimpia Splendid Aquaria 20P WiFi 20 l/24 h, 36 m²

Diskuze

1 dotaz
Položit otázkuSkrýt
Hlučnost a spotřeba

té hlučnosti jsem se přesně bála a taky jestli to nežere moc elektřiny.. holt do snížení vlhkosti se musí investovat, tak aspoň aby to nebylo nepříjemný že

Dobrý den,

jsme rádi, že test hlučnosti vám pomohl. Co se spotřeby týče, tak se dá dopočítat, že při 4hodinovém provozu za den a současné ceně energií je to investice odpovídající zhruba 5000,- za rok. Při našem testu nám tento model odvlhčil vzduch na adekvátní úroveň ještě za kratší dobu a navíc není jeho služba potřeba celý rok. 

Top články

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.