Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Lavice

Kovové lavice z tahokovu lakované metodou thermosint a dřevěné lavice z masivního jehličnatého nebo průžného teakového dřeva, které lze zakoupit jednotlivě nebo jako součást jedné z dřevěných zahradních sestav. V nabídce naleznete lavice s opěradlem na záda i opěrkami na ruce nebo jednoduché lavice bez opěradel.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější lavice –  Mr. Allen Lavice Mr. Allen Minimalistická, přesto nepřehlédnutelná. Dominantní posedová část z broušeného dubového masivu na robustních ocelových podnožích. Surově působící přírodní materiály v dokonalé harmonii s čistým moderním designem. Česká ruční výroba. 8 399 Kč od 7 563 Kč
2
Nejprodávanější lavice –  Mr. Weasley Lavice Mr. Weasley Svěže moderní, přesto nadčasová. Dokonale broušený dubový masiv na robustních podnožích designově imitujících jedinečný Corten. Ryze přírodně působící materiály v dokonalé harmonii s minimalistickou konstrukcí. Česká ruční výroba. 8 399 Kč od 7 563 Kč
Lavice –  Mr. Allen Sleva 10%
10x

Lavice Mr. Allen

Minimalistická, přesto nepřehlédnutelná. Dominantní posedová část z broušeného dubového masivu na robustních ocelových podnožích. Surově působící přírodní materiály v dokonalé harmonii s čistým moderním designem. Česká ruční výroba.

Lavice –  Mr. Weasley Sleva 10%
7x

Lavice Mr. Weasley

Svěže moderní, přesto nadčasová. Dokonale broušený dubový masiv na robustních podnožích designově imitujících jedinečný Corten. Ryze přírodně působící materiály v dokonalé harmonii s minimalistickou konstrukcí. Česká ruční výroba.

Lavice –  Royal Richmond
1x
Počet variant: 1

Lavice Richmond

Stohovatelná dvojmístná lavice s vysokou opěrkou a dvojitým měkčeným textilenem. Povrchová úprava Thermosint zajišťuje voděodolnost a termoizolační vlastnosti nábytku.

Lavice –  Eden Garden Bench Sleva 16%
6x

Lavice Eden Garden

Stylová zahradní lavice v imitaci přírodního dřeva je vyrobená z odolné umělé pryskyřice. Slouží pro posezení dvou osob, vybavená dvěma područkami a nabízí úložný prostor se štědrou kapacitou až 265 litrů. 

Lavice –  Lavice
5x

Lavice Montero

Dvoumístná lavice v imitaci přírodního dřeva v grafitovém provedení, vyrobeno z PP pryskyřice s nosností až do 220 kg. Vysoká odolnost a velmi jednoduchá údržba. Model Montero je o rozměrech 120 x 89,5 x 62 cm. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.