Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Lavice

Kovové lavice z tahokovu lakované metodou thermosint a dřevěné lavice z masivního jehličnatého nebo průžného teakového dřeva, které lze zakoupit jednotlivě nebo jako součást jedné z dřevěných zahradních sestav. V nabídce naleznete lavice s opěradlem na záda i opěrkami na ruce nebo jednoduché lavice bez opěradel.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější lavice – Bohemit Mr. Allen Bohemit Mr. Allen Minimalistická, přesto nepřehlédnutelná. Dominantní posedová část z broušeného dubového masivu na robustních ocelových podnožích. Surově působící přírodní materiály v dokonalé harmonii s čistým moderním designem. Česká ruční výroba. od 7 563 Kč
2
Nejprodávanější lavice – Bohemit Mr. Weasley Bohemit Mr. Weasley Svěže moderní, přesto nadčasová. Dokonale broušený dubový masiv na robustních podnožích designově imitujících jedinečný Corten. Ryze přírodně působící materiály v dokonalé harmonii s minimalistickou konstrukcí. Česká ruční výroba. od 7 563 Kč
Lavice – Bohemit Mr. Allen
10x

Bohemit Mr. Allen

Minimalistická, přesto nepřehlédnutelná. Dominantní posedová část z broušeného dubového masivu na robustních ocelových podnožích. Surově působící přírodní materiály v dokonalé harmonii s čistým moderním designem. Česká ruční výroba.

Lavice – Bohemit Mr. Weasley
7x

Bohemit Mr. Weasley

Svěže moderní, přesto nadčasová. Dokonale broušený dubový masiv na robustních podnožích designově imitujících jedinečný Corten. Ryze přírodně působící materiály v dokonalé harmonii s minimalistickou konstrukcí. Česká ruční výroba.

Lavice – Royal Richmond
1x
Počet variant: 1

Royal Garden Richmond

Stohovatelná dvojmístná lavice s vysokou opěrkou a dvojitým měkčeným textilenem. Povrchová úprava Thermosint zajišťuje voděodolnost a termoizolační vlastnosti nábytku.

Lavice – Keter Eden Garden
6x

Keter Eden Garden

Stylová zahradní lavice v imitaci přírodního dřeva je vyrobená z odolné umělé pryskyřice. Slouží pro posezení dvou osob, vybavená dvěma područkami a nabízí úložný prostor se štědrou kapacitou až 265 litrů. 

Lavice – Bohemit Lavice Remér
 • Zakázková výroba

Bohemit Lavice Remér

Selská lavice Remér je vyrobena ručně z recyklovaného masivního dřeva, které je následně ošetřeno mořením a lakováním pro zvýšení životnosti a odolnosti vůči povětrnostním vlivům. Její využití je převážně v exteriéru zahrad, chat a chalup.

Lavice – Bohemit Pastor
 • Zakázková výroba
1x

Bohemit Pastor

Selská lavice Pastor svým přírodním vzhledem dodá vašemu interiéru autentický dobový nádech. Na výrobu je použité masivní borové dřevo, které je robustní a stabilní. Hrany lavice jsou zbroušené a zaoblené. Model Amal disponuje praktickým úložným prostorem.

Lavice – Bohemit Lavice Remér Country
 • Zakázková výroba
1x

Bohemit Lavice Remér Country

Selská lavice Remér Country je ručně vyrobená z recyklovaného a patinovaného masivního dřeva, které je následně ošetřeno mořením a lakováním pro zvýšení životnosti a odolnosti vůči povětrnostním vlivům. Skvěle se hodí jako praktický doplněk na zahradu, chatu či chalupu.

Lavice – Bohemit Lavice Remér Rustical
 • Zakázková výroba
1x

Bohemit Lavice Remér Rustical

Lavice Remér Rustical je částečně vyrobena ze starých jídelních židliček a borovicového masivu. Ta je následně ošetřena mořením a lakem pro zvýšení životnosti a odolnosti vůči povětrnostním vlivům. Tato lavice je jediná svého druhu a neexistuje druhý naprosto totožný kousek.

Lavice – Bohemit Lavice Forte
 • Zakázková výroba
1x

Bohemit Lavice Forte

Model lavice Forte je kvalitní český ruční výrobek ze 4 - 5 cm dubového masivu s rustikálním povrchem a lehkou patinou. Následně je ošetřena lakem pro zvýšení své životnosti a odolnosti vůči přírodním vlivům. Tato praktická lavice najde své uplatnění na každé zahradě, chatě či chalupě.

Lavice – Keter Lavice
5x

Keter Lavice

Dvoumístná lavice v imitaci přírodního dřeva v grafitovém provedení, vyrobeno z PP pryskyřice s nosností až do 220 kg. Vysoká odolnost a velmi jednoduchá údržba. Model Montero je o rozměrech 120 x 89,5 x 62 cm. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.