Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Tenax

Představujeme vám italskou firmu Tenax, která od roku 1960 působí dnes již na mezinárodních trzích a je specialistou na produkty vyráběné principem vytlačování termoplastického polymeru. Rozsah jejích výrobků od zahradnického a průmyslového materiálu až po geosyntetiku a komponenty pro nářadí ji vyzvedlo do popředí mezinárodní ekonomiky a pro působení a ovládnutí předních míst na trhu v tomto oboru již na třech kontinentech.

Neustálý důraz na zdokonalování a kvalitu výrobků podle požadavků trhu je jejím mottem a existence přímo několika výrobních poboček v rámci mezinárodní sítě dovoluje přímo se věnovat nejen běžnému zákazníkovi, ale i přímé spolupráci s většími odběrateli.

I když máme tu čest vám představit jen nepatrnou část produktů této firmy, věříme, že s kvalitními a účelnými výrobky budete spokojeni.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější tenax – Výztužná síť RF Výztužná síť RF Polypropylenová výztužná síť pro zabránění praskání v betonových potěrech či omítkách. 55 Kč
Tenax – Tenax TR
2x

Tenax TR

Zatravňovací rohož ve formě sítě pro zpevnění travních ploch či příjezdových cest. Jedná se o HDPE polyethylenovou mříž speciálně navrženou pro ochranu trávy před vytažením.

Materiál konstrukce: polyethylen Zatížení: 4 t/m² Délka: 5 – 30 m Šířka návinu: 2 m
Tenax – Mříž na rostliny Treplas
 • Výprodej
Akce
1x

Mříž na rostliny Treplas

Plastová mřížka vhodná jako opora pro popínavé rostliny.

Tenax – Zahradní plot Arcodeco
 • Výprodej
Akce

Zahradní plot Arcodeco

Dekorativní plot z vysoce kvalitního materiálu slouží např. k ohraničení zahrad, oddělení záhonů, apod.

Tenax – Ochranná síť proti ptactvu Ortoflex
 • Výprodej
Akce

Ochranná síť proti ptactvu Ortoflex

Síť proti ptákům se čtvercovými oky o velikosti 10 mm x 12 mm z lehkého pevného materiálu. Chrání úrodu, stromy, keře, záhony proti nežádoucímu ptactvu.

Tenax – Zatravňovací rohož Tenax GP Flex
7x
Počet variant: 8

Tenax GP Flex

Zatravňovací síť vhodná pro zpevnění travních ploch a příjezdových cest. Materiál je složený z vysokohustotního polyetylenu a etylen-vinyl-acetátu.

Materiál konstrukce: HDPE + EVA Zatížení: 7 t/m² Délka: 5 – 20 m Šířka návinu: 1 – 2 m
Tenax – Štěrková rohož Tenax Gravel Lock
1x
Počet variant: 1

Tenax Gravel Lock

Štěrková rohož ve formě mříže s hroty, doplněná netkanou geotextilií. Používá se k vytvoření pochozích či pojezdových štěrkových cest s vlastnostmi klasických vozovek či chodníků.

Materiál konstrukce: polypropylen (HDPE) Délka: 20 m Šířka návinu: 1,5 m
Tenax – Výztužná síť RF

Výztužná síť RF

Polypropylenová výztužná síť pro zabránění praskání v betonových potěrech či omítkách.

Tenax – Soleado Pro Akce
9x

Stínící tkanina Soleado Pro

Stínící tkanina pouze s 10 % průhledností, pro dočasné oplocení nebo snížení průhlednosti plotů, případně zastínění skleníků a rostlin. Barva zelená. Široká nabídka rozměrů.

Tenax – Okenní síť proti hmyzu Mosquito
 • Výprodej
Akce

Okenní síť proti hmyzu Mosquito

Okenní síť proti hmyzu Mosquito – Síť proti hmyzu do okna s pravidelnými čtvercovými oky o velikosti 1,6 mm x 1,6 mm, dodávaná v rozměru 1m x 50 m. Síť lze snadno stříhat do požadovaného rozměru.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.