✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
S ohledem na situaci, prosíme, neodkládejte objednání
0

Tmely

Těsnění, voděodolnost a lepivost jsou hlavními vlastnostmi všech tmelů. Střešní tmely většinou na bázi bitumenu slouží především při montáži a opravách krytin. Pro lepení a těsnění skel se hojně využívají sklenářské tmely na bázi lněného oleje. Sypké směsi s vlastnostmi malty jsou vhodné pro spárování obkladů a dlažeb.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější tmely – Gutta Střešní bitumenový tmel Střešní bitumenový tmel Tmel určený k těsnění a lepení střešních lepenkových pásů, bitumenových šindelů, utěsňování zakončovacích plechů a nouzové opravy střech. 98 Kč 83 Kč
2
Nejprodávanější tmely – Gutta Těsnící butylkaučukový tmel Antiradon Těsnící butylkaučukový tmel Antiradon Tmel speciálně vyvinutý pro vzduchotěsné a plynotěsné spojení nopových fólií. Zejména v detailech a prostupech. 93 Kč od 79 Kč
3
Nejprodávanější tmely – Den Braven Sklenářský tmel Sklenářský tmel Jednosložkový tmel na bázi lněného oleje, anorganických pigmentů a plnidel v pojivu. Přetíratelný, hladký povrch, ma dřevo, kov. od 171 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 10
Tmely – Gutta Střešní bitumenový tmel
  • 1
Sleva15%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(12)

Střešní bitumenový tmel

Tmel určený k těsnění a lepení střešních lepenkových pásů, bitumenových šindelů, utěsňování zakončovacích plechů a nouzové opravy střech.

Tmely – Gutta Těsnící butylkaučukový tmel Antiradon
  • 2
Sleva15%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(3)

Těsnící butylkaučukový tmel Antiradon

Tmel speciálně vyvinutý pro vzduchotěsné a plynotěsné spojení nopových fólií. Zejména v detailech a prostupech.

Tmely – Den Braven Lepidlo na parozábrany

Lepidlo na parozábrany

Jednosložkové lepidlo bez obsahu rozpouštědel, vytváří vysoce lepivý plasticko - elastický spoj. Extrémní přilnavost k materiálům jako je polyethylen, polypropylen.

Tmely – Den Braven MS UNIFIX

Univerzální tmel Unifix

Univerzální lepidlo pro všechny připojovací spáry, trhliny i konstrukční vodotěsné spoje ve stavebnictví a průmyslu. Přetíratelný, nepůsobí korozivně.

Tmely – Den Braven Flexibilní spárovací hmota na obklady a dlažbu

Flexibilní spárovací hmota

Spárovací tmel na bázi mletých vápenců a cementu vytvrzující odpařením vody, určen pro spárování obkladů a dlažeb i s podlahovým vytápěním a pro trvalé zatížení vodou (bazény). 

Tmely – Den Braven Lehčený brousitelný tmel

Lehčený brousitelný tmel

Ultralehké, přímo již namíchané plnivo pro rychlé a jednoduché provádění oprav, možné také spárování sádrokartonových konstrukcí s požadavkem na brousitelnost.

Tmely – Den Braven PU 50 FC polyuretanový tmel
Právě si prohlíží 1 zákazník

Polyuretanový tmel 50 FC

Těsnící spárovací tmel, na bázi polyuretanu pro lepení a tmelení ve stavebnictví i průmyslu. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevný, elastický spoj, po vytvrzení přetíratelný.

Tmely – Den Braven Polyuretanový tmel PU 50 FC

Polyuretanový tmel PU 50 FC salám

Těsnící salámový tmel, na bázi polyuretanu,pro lepení a tmelení ve stavebnictví i průmyslu. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevný, elastický spoj. Po vytvrzení přetíratelný.

Tmely – Den Braven Sklenářský tmel
  • 3
Právě si prohlíží 2 zákazníci

Sklenářský tmel

Jednosložkový tmel na bázi lněného oleje, anorganických pigmentů a plnidel v pojivu. Přetíratelný, hladký povrch, ma dřevo, kov.

Tmely – Den Braven DenBit AQUA STOP

Střešní bitumenový tmel DenBit

Plastická bitumenová hmota ve formě pasty, vysoce modifikovaná syntetickým kaučukem, obsahuje vyztužující vlákna a chemické přísady umožňující použití na mokrém podkladu.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.