0

Tmely

Těsnění, voděodolnost a lepivost jsou hlavními vlastnostmi všech tmelů. Střešní tmely většinou na bázi bitumenu slouží především při montáži a opravách krytin. Pro lepení a těsnění skel se hojně využívají sklenářské tmely na bázi lněného oleje. Sypké směsi s vlastnostmi malty jsou vhodné pro spárování obkladů a dlažeb.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější tmely – Gutta Střešní bitumenový tmel Střešní bitumenový tmel Tmel určený k těsnění a lepení střešních lepenkových pásů, bitumenových šindelů, utěsňování zakončovacích plechů a nouzové opravy střech. 103 Kč 88 Kč
2
Nejprodávanější tmely – Gutta Těsnící butylkaučukový tmel Antiradon Těsnící butylkaučukový tmel Antiradon Tmel speciálně vyvinutý pro vzduchotěsné a plynotěsné spojení nopových fólií. Zejména v detailech a prostupech. 98 Kč od 83 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 27
Tmely – Gutta Těsnící butylkaučukový tmel Antiradon
  • 2
Sleva15%
(4)

Těsnící butylkaučukový tmel Antiradon

Tmel speciálně vyvinutý pro vzduchotěsné a plynotěsné spojení nopových fólií. Zejména v detailech a prostupech.

Tmely – Gutta Střešní bitumenový tmel
  • 1
Sleva15%
(14)

Střešní bitumenový tmel

Tmel určený k těsnění a lepení střešních lepenkových pásů, bitumenových šindelů, utěsňování zakončovacích plechů a nouzové opravy střech.

Tmely – Den Braven MS UNIFIX

Univerzální tmel Unifix

Univerzální lepidlo pro všechny připojovací spáry, trhliny i konstrukční vodotěsné spoje ve stavebnictví a průmyslu. Přetíratelný, nepůsobí korozivně.

Tmely – Den Braven Lepidlo na parozábrany

Lepidlo na parozábrany

Jednosložkové lepidlo bez obsahu rozpouštědel, vytváří vysoce lepivý plasticko - elastický spoj. Extrémní přilnavost k materiálům jako je polyethylen, polypropylen.

Tmely – Den Braven Acryl Ducting Seal, kartuše 310 ml, šedá-stříbřitá

Akrylátový tmel Ducting Seal

Jednosložkový plasticko-elastický tmel na bázi akrylátové disperze. Speciálně určený pro ventilace, klimatizace a topení, potrubní systémy a jejich součásti. Přetíratelný vodou ředitelnými a syntetickými barvami.

Tmely – Den Braven Akryl Exteriér, salám 600 ml, bílá
Právě si prohlíží 1 zákazník

Akrylátový tmel EX (salám)

Jednosložkový těsnící spárovací tmel, na bázi akrylátové disperze. Vytvrzuje odpařením vody, vytváří trvale pevný, plasticko-elastický spoj, odolný povětrnostním vlivům, mrazuvzdorný.

Tmely – Den Braven Bezpáskový tmel na sádrokartony SUPER FLOT

Bezpáskový tmel Superflot

Připravená suchá spárovací hmota na bázi sádry, vyztužená vláknem, které přináší efekt mikroztužení, zvyšující odolnost spoje, předchází tvorbě trhlin. Slouží pro pevné spojování sádrokartonových a sádrovláknitých desek.

Tmely – Den Braven Flexibilní spárovací hmota na obklady a dlažbu

Flexibilní spárovací hmota

Spárovací tmel na bázi mletých vápenců a cementu vytvrzující odpařením vody, určen pro spárování obkladů a dlažeb i s podlahovým vytápěním a pro trvalé zatížení vodou (bazény). 

Tmely – Den Braven Hybriseal FACADE, salám 600 ml, šedá

Hybridní tmel Facade (salám)

Uni­verzální jednokomponentní, hybridní tmel bez výrazného zápachu, speciálně vyvinutý pro stavebnictví a průmysl. Vyt­vrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvanlivý elastický spoj. Tmelení fasád, betonových konstrukcí, plotů, garáží a částí budov.

Tmely – Den Braven Karosářský tmel, kartuše 310 ml, bílý
Právě si prohlíží 1 zákazník

Karosářský tmel

Antikorozivní jednosložkový těsnící spárovací karosářský tmel, na bázi vodných pryskyřic plastů. Vytvrzuje odpařením vody, vytváří trvale pevný, vysoce kvalitní, plasticko-elastický spoj.

Tmely – Den Braven Klempířský tmel PU PROFI, kartuše 300 ml, šedý

Klempířský tmel PU Profi

Jednosložkový těsnící spárovací tmel, na bázi polyuretanu. Vysoká přilnavost na různé stavební materiály jako beton, zdivo, lakované dřevo, nátěrové hmoty, sklo, glazované povrchy, kovy jako hliník, měď, zinek, TiZn, ocel, nerez, a jejich vzájemné kombinac

Tmely – Den Braven Lehčený brousitelný tmel

Lehčený brousitelný tmel

Ultralehké, přímo již namíchané plnivo pro rychlé a jednoduché provádění oprav, možné také spárování sádrokartonových konstrukcí s požadavkem na brousitelnost.

Tmely – Den Braven Lepicí a stěrkový tmel QUARTZ FASÁDA, pytel 25 kg

Lepicí a stěrkový tmel QF

Cementová suchá lepicí a stěrková směs určená pro kompletní proces zateplování fasád. Je přímo určená pro lepení tepelně izolačních materiálů jako fasádní polystyren EPS (expandovaný), XPS (extrudovaný polystyren), izolační desky z minerálních vláken apod. Voděodolný, mrazuvzdorný.

Tmely – Den Braven Lepicí a stěrkový tmel FASÁDA UNI, pytel 25 kg
Právě si prohlíží 1 zákazník

Lepicí a stěrkový tmel Uni

Cementová suchá lepicí a stěrková směs určená pro kompletní proces zateplování fasád. Je přímo určená pro lepení tepelně izolačních materiálů jako fasádní polystyren EPS (expandovaný), izolační desky z minerálních vláken apod.

Tmely – Den Braven Lepicí a zdící tmel na pórobetony a cihly QUARTZ PORO, pytel 25 kg

Lepicí a zdící tmel na pórobetony a cihly

Suchá lepicí malta využívající přírodní materiály, křemičitých písků, cementu, příměsí a přísad. Velikost středního zrna 0,7 mm. Malta je určená pro zdění/lepení pórobetonových tvárnic nosných i příčkových stěn (Ytong, Hebel, Siporex, H+H aj.) a keramických cihel.

Tmely – Den Braven Malířský tmel Wet on Wet, kartuše 310 ml, bílá

Malířský tmel WW

Těsnící spárovací tmel na bázi akrylátové disperze. Vytvrzuje odpařením vody, vytváří trvale pevný, plasticko-elastický spoj. Speciálně vyvinut pro okamžité přetírání barvou.

Tmely – Den Braven Aplikační pistole na PUR pěny

Pistole na PUR pěny M370

Příslušenství pro regulaci a efektivní aplikaci PUR pěny z pistolových dóz, pomocí regulačního šroubu lze nastavit požadovanou šířku vypěněného prostředku.

Tmely – Den Braven BOND FLEX PU 40 FC polyuretan, salám 600 ml, šedá

Polyuretanový tmel 40 FC (salám)

Moderní výrobek pro lepení a tmelení veškerých spojů v interiérech i exteriérech budov na bázi polyuretanu. Vyzrává vulkanizací vzdušné vlhkosti a vytváří odolnou elastickou gumu. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.