✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
S ohledem na situaci, prosíme, neodkládejte objednání
0

Lepidla

Rozmanité vlastnosti široké škály kvalitních lepidel v této kategorii zaručují využití při téměř všech stavebních pracích. Pro zdění je vhodné použít lepicí zdící pěny, při pokládce podlah, fixaci koberců a lepení PVC podlahová lepidla. U víceúčelových lepidel s bližší specifikací lze vybrat formu aplikátoru trubičková nebo pistolová.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější lepidla – Gutta Lepidlo na polystyren Guttafoam Lepidlo na polystyren Guttafoam Polyuretanové lepidlo (pistol) na polystyren slouží k lepení EPS a XPS na savé podklady. Obsah balení je 750 ml. 167 Kč od 142 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 26
Lepidla – Den Braven CL 7300

Disperzní lepidlo CL 7300

Speciální lepidlo vhodné pro heterogenní PVC a CV krytin, použití na betonové podklady, nivelační hmoty a cementotřískové desky. Disperzní, bez rozpouštědel, vysoká přilnavost, trvalý elastický spoj.

Lepidla – Den Braven PRO 7600

Disperzní lepidlo PRO 7600

Profesionální podlahové lepidlo vhodné pro většinu povrchů v interiéru, disperzní, bez rozpouštědel, vysoká přilnavost. 

Lepidla – Den Braven Den Braven FIX 7500

Kobercové lepidlo FIX 7500

Profesionální fixační lepidlo na koberce, vhodné pro vnitřní užití, disperzní, bez rozpouštědel, vysoká přilnavost k textilním materiálům.

Lepidla – Den Braven UNI 7400

Univerzální lepidlo Uni 7400

Profeisonální lepidlo vhodné na PVC a linoleum, použití v interiéru. Disperzní, bez rozpouštědel, vysoká přilnavost, trvalý elastický spoj.

Lepidla – Den Braven MAMUT GLUE HIGH TACK

Vysokopevnostní lepidlo Mamut High Tack

Polymerové jednosložkové lepidlo s okamžitou fixací a mimořádně vysokou počáteční přídržností až 500 kg/m2, speciálně vyvinuté pro lepení bez nutné fixace spojů. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří vysokopevnostní, elastický spoj.

Lepidla – Den Braven MAMUT GLUE Multi

Vysokopevnostní lepidlo Mamut Multi

Moderní vysokopevnostní lepidlo na bázi MS polymerů s možností tmelení, lepení i pod vodou. Bez obsahu rozpouštědel, přetíratelné.

Lepidla – Den Braven MAMUT GLUE Crystal

Vysokopevnostní lepidlo Mamut Crystal

Univerzální polymerové lepidlo vhodné všude tam, kde je vyžadován transparentní spoj. Lepení stavebních materiálů, jako je nerez, ocel, hliník, PU, PVC, sklo, beton, apod. Přetíratelné, bez obsahu rozpouštědel.

Lepidla – Den Braven MAMUT GLUE Total

Vysokopevnostní lepidlo Mamut Total

Profesionální univerzální lepidlo na bázi MS polymerů, které vykazuje extrémně vysokou pevnost v tahu až 50 kg/cm2 a vysokou konečnou přídržnost. Bez rozpouštědel, nezpůsobuje korozi kovů.

Lepidla – Den Braven Lepidlo na plovoucí podlahy D3

Lepidlo na plovoucí podlahy

Jednosložkové PVAC lepidlo pro všechny typy lamino a dřevěných podlah. Okamžitě použitelné, vysoká lepivost, extrémní odolnost a tvrdost spoje.

Lepidla – Den Braven MS UNIFIX

Univerzální tmel Unifix

Univerzální lepidlo pro všechny připojovací spáry, trhliny i konstrukční vodotěsné spoje ve stavebnictví a průmyslu. Přetíratelný, nepůsobí korozivně.

Lepidla – Den Braven MULTI KLEBER WINTER

Víceúčelové lepidlo Multi Kleber Winter

Víceúčelové PUR lepidlo určené pro použití do -15 °C, speciálně vyvinuto pro lepení a fixaci obkladových a konstrukčních stavebních desek např. Light-Board a podobných systémů. Vysoká výtěžnost.

Lepidla – Den Braven Smart Kleber

Víceúčelové lepidlo Smart Kleber

Kvalitní polyuretanové lepidlo pro použití v interiéru i exteriéru. Nízkoexpanzní a rychletuhnoucí hmota, která dokonale vyplňuje drobné nerovnosti povrchu lepených částí a tím vytváří dokonale pevný a odolný spoj. Disponuje skvělou přilnavostí na většinu stavebních materiálů.

Lepidla – Den Braven MULTI KLEBER

Víceúčelové lepidlo Multi Kleber

Jednokomponentní víceúčelové PUR lepidlo, speciálně vyvinuto pro lepení a fixaci obkladových a konstrukčních stavebních desek např. Light-Board a podobných systémů. Vysoká výtěžnost.

Lepidla – Den Braven WOODFIX D3

Lepidlo na dřevo Woodfix

Jednosložkové disperzní lepidlo s rychlou vazbou, modifikované plnivy a přísadami s obsahem polyvinylalkoholu.

Lepidla – Gutta Lepidlo na cihly Guttafoam
Sleva15%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(1)

Lepidlo na cihly Guttafoam

Polyuretanové lepidlo na cihly Guttafoam k jednoduchému a čistému zdění. Výhodou je výrazně rychlé zaschnutí a nižší náročnost montáže oproti jiným postupům.

Lepidla – Gutta Lepidlo na polystyren Guttafoam
  • 1
Sleva15%
Od pondělí zakoupil 1 zákazník

Lepidlo na polystyren Guttafoam

Polyuretanové lepidlo (pistol) na polystyren slouží k lepení EPS a XPS na savé podklady. Obsah balení je 750 ml.

Lepidla – Den Braven Akvaristické lepidlo

Akvaristické lepidlo

Akvarijní acetátový silikonový tmel, vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevný, elastický spoj, vhodný pro styk s pitnou vodou, doloženo atestem.

Lepidla – Den Braven Fixpren UNI 50 Plus

Chloroprenové lepidlo Fixpren Uni 50 Plus

Jednosložkové rozpouštědlové chloroprenové lepidlo s rychlým zasycháním, nejvyšším obsahem lepivých složek, zvýšenou teplotní odolností a vynikající roztíratelností pro lepení PVC, korku, kůže a koženky, kovů a dřeva. Bez toluenu. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.