0

Lepidla

Rozmanité vlastnosti široké škály kvalitních lepidel v této kategorii zaručují využití při téměř všech stavebních pracích. Pro zdění je vhodné použít lepicí zdící pěny, při pokládce podlah, fixaci koberců a lepení PVC podlahová lepidla. U víceúčelových lepidel s bližší specifikací lze vybrat formu aplikátoru trubičková nebo pistolová.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější lepidla – Gutta Lepidlo na polystyren Guttafoam Lepidlo na polystyren Guttafoam Polyuretanové lepidlo (pistol) na polystyren slouží k lepení EPS a XPS na savé podklady. Obsah balení je 750 ml. 167 Kč od 142 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 43
Lepidla – Den Braven MAMUT GLUE HIGH TACK

Vysokopevnostní lepidlo Mamut High Tack

Polymerové jednosložkové lepidlo s okamžitou fixací a mimořádně vysokou počáteční přídržností až 500 kg/m2, speciálně vyvinuté pro lepení bez nutné fixace spojů. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří vysokopevnostní, elastický spoj.

Lepidla – Den Braven MAMUT GLUE Multi

Vysokopevnostní lepidlo Mamut Multi

Moderní vysokopevnostní lepidlo na bázi MS polymerů s možností tmelení, lepení i pod vodou. Bez obsahu rozpouštědel, přetíratelné.

Lepidla – Den Braven MAMUT GLUE Crystal
(1)

Vysokopevnostní lepidlo Mamut Crystal

Univerzální polymerové lepidlo vhodné všude tam, kde je vyžadován transparentní spoj. Lepení stavebních materiálů, jako je nerez, ocel, hliník, PU, PVC, sklo, beton, apod. Přetíratelné, bez obsahu rozpouštědel.

Lepidla – Den Braven MAMUT GLUE Total

Vysokopevnostní lepidlo Mamut Total

Profesionální univerzální lepidlo na bázi MS polymerů, které vykazuje extrémně vysokou pevnost v tahu až 50 kg/cm2 a vysokou konečnou přídržnost. Bez rozpouštědel, nezpůsobuje korozi kovů.

Lepidla – Den Braven MS UNIFIX
Právě si prohlíží 1 zákazník

Univerzální tmel Unifix

Univerzální lepidlo pro všechny připojovací spáry, trhliny i konstrukční vodotěsné spoje ve stavebnictví a průmyslu. Přetíratelný, nepůsobí korozivně.

Lepidla – Den Braven Konstrukční PU lepidlo

Konstrukční PU lepidlo

Rychle přilnavé lepidlo na bázi polyuretanu vhodné pro spojení dřevěných konstrukcí staveb, použití v nábytkářském průmyslu. Voděodolné, neobsahuje rozpouštědla.

Lepidla – Den Braven Rychlé konstrukční PU lepidlo
Právě si prohlíží 1 zákazník

Rychlé konstrukční lepidlo

Rychleschnoucí lepidlo na bázi polyuretanu, vytvrzující se vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytvářející trvale pevný spoj, odolné vůči tepu a vlhku.

Lepidla – Den Braven Lepidlo na zrcadla, kartuše 310 ml

Lepidlo na zrcadla

Jednosložkové lepidlo na bázi SBR kaučuku, vytvrzující odpařením neagresivního rozpouštědla, vytvářející trvale pevný a pružný spoj. Lepidlo nezpůsobuje „oslepnutí“ reflexní odrazivé vrstvy zrcadla.

Lepidla – Den Braven Hřebíky a šrouby v tubě, kartuše 310 ml

Hřebíky a šrouby v tubě

Jednosložkové univerzální lepidlo na bázi SBR kaučuku, vytvrzující odpařením neagresivních rozpouštědel, vytvářející trvale pevný a pružný spoj. Rychle přilnavé, přetíratelné, nahrazuje hřebík a šrouby. 

Lepidla – Den Braven Střešní bitumenové lepidlo , kartuše 310 ml

Střešní bitumenové lepidlo

Jednos­ložkové lepidlo na bázi bitumenů a vybraných elastomerů vhodné pro lepení živičných střešních krytin. Po vytvrzení nesnadno hořlavé, přetíratelné, nízky součinitel difúze radonu.

Lepidla – Den Braven Power Kleber

Polyuretanové lepidlo Power Kleber

Lepidlo tlumící hluk a vibrace, lehká pěnivost, doplnění nerovností. Vhodné pro dřevo, sklo, keramiku, kámen, beton, koberce, apod.

Lepidla – Den Braven Akvaristické lepidlo

Akvaristické lepidlo

Akvarijní acetátový silikonový tmel, vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevný, elastický spoj, vhodný pro styk s pitnou vodou, doloženo atestem.

Lepidla – Den Braven Montážní lepidlo FIX FLEX, kartuše 310 ml
Právě si prohlíží 1 zákazník

Montážní lepidlo Fix Flex

Jedná se o lepidlo s vysokou počáteční nosností a skvělou konečnou pevností lepeného spoje, bez obsahu rozpouštědel, na bázi disperze, vytvrzující odpařením vody. Lepení převážné většiny materiálů jako je dřevo, beton, kámen, kov, dřevotříska, omítkové zdivo, dekorativní a izolační obklady.

Lepidla – Den Braven MULTI KLEBER
Právě si prohlíží 1 zákazník

Víceúčelové lepidlo Multi Kleber

Jednokomponentní víceúčelové PUR lepidlo, speciálně vyvinuto pro lepení a fixaci obkladových a konstrukčních stavebních desek např. Light-Board a podobných systémů. Vysoká výtěžnost.

Lepidla – Den Braven MULTI KLEBER WINTER

Víceúčelové lepidlo Multi Kleber Winter

Víceúčelové PUR lepidlo určené pro použití do -15 °C, speciálně vyvinuto pro lepení a fixaci obkladových a konstrukčních stavebních desek např. Light-Board a podobných systémů. Vysoká výtěžnost.

Lepidla – Den Braven Smart Kleber

Víceúčelové lepidlo Smart Kleber

Kvalitní polyuretanové lepidlo pro použití v interiéru i exteriéru. Nízkoexpanzní a rychletuhnoucí hmota, která dokonale vyplňuje drobné nerovnosti povrchu lepených částí a tím vytváří dokonale pevný a odolný spoj. Disponuje skvělou přilnavostí na většinu stavebních materiálů.

Lepidla – Den Braven THERMO KLEBER ROOF

Polyuretanové lepidlo Thermo Kleber Roof

Jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo, speciálně vyvinuto pro požadavek lepení lehkých, tepelně izolačních materiálů z expandovaného (EPS) a extrudovaného (XPS) polystyrenu, PUR panelů. Tvorba tepelných štítů.

Lepidla – Den Braven Lepidlo na plovoucí podlahy D3

Lepidlo na plovoucí podlahy

Jednosložkové PVAC lepidlo pro všechny typy lamino a dřevěných podlah. Okamžitě použitelné, vysoká lepivost, extrémní odolnost a tvrdost spoje.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.