✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
S ohledem na situaci, prosíme, neodkládejte objednání
0

Hydroizolace

Izolace proti vlhkosti v jakékoli formě (pásky, tekuté) zajišťují ochranu stavebního díla před nežádoucími účinky vnějšího i vnitřního prostředí. Za hydroizolace považujeme takové látky, které zabraňují vnikání vody do stavební konstrukce a do vnitřních prostor objektu.

Číst dále Skrýt
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 11
Hydroizolace – Gutta Elasticky těsnící pás
Sleva10%
Právě si prohlíží 1 zákazník

Elasticky těsnící pás

Celoplastový elasticky těsnící pás. Délka je 10m. Izolace prostupů v nopové fólii. Vysoce přilnavý. Zabraňuje korozi.

Hydroizolace – Tytan Professional Gumoasfaltová hydroizolace Disprobit
Sleva10%
(2)

Gumoasfaltová hydroizolace Disprobit

Disperzní asfaltová hydroizolační směs modifikovaná syntetickou pryží. Určeno pro lehké hydrofobní izolace, k renovaci a ochraně střešních krytin, apod. Lze aplikovat i na vlhký povrch. Odolná vůči mrazu i vodě.

Hydroizolace – Den Braven Asfaltová izolační stěrka HYDRO BLOK B400

Asfaltová izolační stěrka HYDRO BLOK B400

Hydroizolace – Den Braven těsnicí pás ARS 2
Právě si prohlíží 1 zákazník

Bitumenový těsnicí pás ARS 2

Samolepicí modifikovaná živičná těsnící páska s povrchovou úpravou posypu, modifikovaná elastomery SBR. Průmyslově předem připravená, konstruovaná a vyvinutá pro efektivní ukončení a utěsnění prasklin na silnicích a pro prevenci pronikání vody do podkladu silnic a dálnic. Rozměry: 40 mm x 3 mm x 25 m

Hydroizolace – Den Braven Hydroizolace Krystalizol

Cementová krystalizační hydroizolace Krystalizol

Vodotěsný systém, který zamezuje pronikání vody do betonu nebo jiných kapilárních konstrukcí vystavených stálému působení tlaku vody.

Hydroizolace – Den Braven Hydroizolace EXTERIÉR

Jednosložková hydroizolace EXTERIÉR

Hotová jednosložková, polotekutá hmota na bázi polymerové disperze vhodná jak do interiérů, tak do exteriérů. Po zaschnutí hmoty se vytvoří vysoce elastický, těsný, voděodolný nátěr s dobrou přilnavostí k podkladu. 

Hydroizolace – Den Braven Hydroizolace KOUPELNA
Právě si prohlíží 1 zákazník

Jednosložková hydroizolace KOUPELNA

Hotová jednosložková, polotekutá hmota na bázi polymerové disperze. Po zaschnutí hmoty se vytvoří vysoce elastický, těsný, voděodolný nátěr s dobrou přilnavostí k podkladu. Vhodná je pouze do interiérů.

Hydroizolace – Den Braven Hydroizolační nátěr DenBit S-T4

Střešní hydroizolační nátěr DenBit S-T4

Jednosložkový hydroizolační nátěr, na bázi disperze polymerů s přídavkem speciálních přísad. Po vytvrzení vytváří vodonepropustnou, hydroizolační membránu, odolnou proti UV záření.

Hydroizolace – Scobalit 2K
Akce

Tekutá hydroizolace 2K

Dvousložková tekutá hydroizolace, určená k vytváření sekundárních těsnících izolačních povlaků stavebních konstrukcí. Venkovní ochrana omítek a stěrková směs pro drobné opravy omítek.

Hydroizolace – Den Braven Tekutá lepenka

Tekutá lepenka

Dvousložkový, trvale pružný, hydroizolační nátěr, na bázi disperze a směsi modifikovaných přísad s cementem. Tekutou lepenku je možné využít jak v interiéru, tak i exteriéru.

Hydroizolace – Den Braven ARS 1
Právě si prohlíží 2 zákazníci

Živičný těsnicí pás ARS 1

Samolepicí elasto-plastická páska vyrobená z živice modifikovaná termoplastickými elastomery typu SBS-R, extrudovaná, předem tvarovaná. Používá se pro kolmý spoj mezi prvky povrchu silnice a živičnou směsí, betonem, ocelí – které dovolují roztažnost a usazení, aniž by se tvořila poškození a praskliny. Rozměry: 35 mm x 8 mm x 10 m

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.