0

Hydroizolace

Izolace proti vlhkosti v jakékoli formě (pásky, tekuté) zajišťují ochranu stavebního díla před nežádoucími účinky vnějšího i vnitřního prostředí. Za hydroizolace považujeme takové látky, které zabraňují vnikání vody do stavební konstrukce a do vnitřních prostor objektu.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější hydroizolace – Den Braven těsnicí pás ARS 2 Bitumenový těsnicí pás ARS 2 Samolepicí modifikovaná živičná těsnící páska s povrchovou úpravou posypu, modifikovaná elastomery SBR. Průmyslově předem připravená, konstruovaná a vyvinutá pro efektivní ukončení a utěsnění prasklin na silnicích a pro prevenci pronikání vody do podkladu silnic a dálnic. Rozměry: 40 mm x 3 mm x 25 m 1 357 Kč 1 233 Kč
2
Nejprodávanější hydroizolace – Den Braven Hydroizolace Krystalizol Cementová krystalizační hydroizolace Krystalizol Vodotěsný systém, který zamezuje pronikání vody do betonu nebo jiných kapilárních konstrukcí vystavených stálému působení tlaku vody. 348 Kč od 316 Kč
3
Nejprodávanější hydroizolace – Den Braven Tekutá lepenka Tekutá lepenka Dvousložkový, trvale pružný, hydroizolační nátěr, na bázi disperze a směsi modifikovaných přísad s cementem. Tekutou lepenku je možné využít jak v interiéru, tak i exteriéru. 549 Kč od 499 Kč
4
Nejprodávanější hydroizolace – Den Braven Hydroizolační nátěr DenBit S-T4 Střešní hydroizolační nátěr DenBit S-T4 Jednosložkový hydroizolační nátěr, na bázi disperze polymerů s přídavkem speciálních přísad. Po vytvrzení vytváří vodonepropustnou, hydroizolační membránu, odolnou proti UV záření. 528 Kč od 480 Kč
5
Nejprodávanější hydroizolace – Gutta Studená asfaltová směs Canader Studená asfaltová směs Canader Pro úsporné provádění drobných oprav asfaltových povrchů za studena z kapalného bitumenu smíchaného s olejovým rozpouštědlem a adhezivní párou, zředěná vodou. 328 Kč 279 Kč
6
Nejprodávanější hydroizolace – Den Braven Střešní bitumenový pás Den Bit Aluband Plus Střešní bitumenový pás Aluband Plus Samolepicí páska na bázi bitumenu. Vyvážená směs několika syntetických kaučuků a asfaltu zaručuje trvalou vazbu na různých materiálech, jako je beton, kámen, plasty a kovy. Páska je flexibilní a přilne přímo na suché a rovné povrchy. 169 Kč od 153 Kč
7
Nejprodávanější hydroizolace – Den Braven Těsnicí pás Profi Těsnicí pás Profi Těsnící pás s výztužnou tkaninou (polyester se stálou povrchovou úpravou) potažený termoplastickým elastomerem odolným vůči stárnutí. Odolává širokému rozpětí teplot. 307 Kč od 279 Kč
8
Nejprodávanější hydroizolace – Den Braven Těsnící pás Těsnicí pás DB I Vnější a vnitřní roh trvale pružného kaučukového pásu na bázi speciální polypropylenové tkaniny s alkalickou ochranou pro trvale pružné utěsnění stykových a rohových spár, průchodů ve stěnách a podlahách. Odolává širokému rozpětí teplot. 164 Kč 149 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 27
Hydroizolace – Den Braven Tekutá lepenka
  • 3
Sleva9%
Právě si prohlíží 4 zákazníci

Tekutá lepenka

Dvousložkový, trvale pružný, hydroizolační nátěr, na bázi disperze a směsi modifikovaných přísad s cementem. Tekutou lepenku je možné využít jak v interiéru, tak i exteriéru.

Hydroizolace – Den Braven Hydroizolace Krystalizol
  • 2
Sleva9%
Právě si prohlíží 3 zákazníci
(1)

Cementová krystalizační hydroizolace Krystalizol

Vodotěsný systém, který zamezuje pronikání vody do betonu nebo jiných kapilárních konstrukcí vystavených stálému působení tlaku vody.

Hydroizolace – Den Braven Gumoasfaltová hydroizolace DenBit DISPER DN
Sleva9%
Právě si prohlíží 3 zákazníci

Gumoasfaltová hydroizolace Disper DN

Rychlesnoucí disperze asfaltů modifikovaných syntetickým kaučukem k použití na suché a mírně vlhké podklady. Díky tixotropním vlastnostem je možno nanášet na podklad s libovolným sklonem.

Hydroizolace – Den Braven Gumoasfaltová penetrace DenBit DISPER AS
Sleva9%

Gumoasfaltová penetrace Disper AS

Jemnozrnná, vodou ředitelná bitumenová emulze, lehce modifikovaná syntetickým kaučukem s velkým obsahem asfaltu. Povrch opatřený penetračním nátěrem tvoří adhezivní vrstvu pro hydroizolační hmo­ty.

Hydroizolace – Den Braven Gumoasfaltová penetrace DenBit Disper A
Sleva9%

Gumoasfaltová penetrace Disper A

Rychleschnoucí asfaltová hmota na bázi vodou ředitelných asfaltů určená k okamžitému užití. Bezpečná v kontaktu s polystyrenem, bez obsahu rozpouštědel.

Hydroizolace – Den Braven Gumoasfalt DN 350
Sleva9%

Gumoasfalt DN 350

Disperze asfaltů modifikovaná syntetickým kaučukem k použití i na mírně vlhké povrchy. Možno nanášet na podklady s libovolným sklonem, díky tixotropním vlastnostem. Odolný vůči agresivním látkám v zemi.

Hydroizolace – Den Braven Asfaltová izolační stěrka HYDRO BLOK B400
Sleva9%
Právě si prohlíží 1 zákazník

Izolační stěrka Hydroblok B400

Stěrková asfalto-bentonitová, vodou ředitelná hydroizolační hmota s obsahem syntetických armovacích vláken k okamžitému použití z kbelíku. Nahrazuje běžně používané asfaltové hydroizolační pásy.

Hydroizolace – Den Braven Hydroizolační nátěr DenBit S-T4
Sleva9%

Střešní hydroizolační nátěr DenBit S-T4

Jednosložkový hydroizolační nátěr, na bázi disperze polymerů s přídavkem speciálních přísad. Po vytvrzení vytváří vodonepropustnou, hydroizolační membránu, odolnou proti UV záření.

Hydroizolace – Den Braven Asfaltová opravná stěrka DenBit U
Sleva9%

Asfaltová opravná stěrka DenBit U

Hotová plastická bitumenová hmota ve formě pasty, vysoce modifikovaná syntetickým kaučukem, obsahuje vyztužující vlákna a chemické přísady umožňující použití na mírně vlhkém podkladu.

Hydroizolace – Den Braven Hydroizolace KOUPELNA
Sleva9%
Právě si prohlíží 4 zákazníci

Polymerní hydroizolace Koupelna

Hotová jednosložková, polotekutá hmota na bázi polymerové disperze. Po zaschnutí hmoty se vytvoří vysoce elastický, těsný, voděodolný nátěr s dobrou přilnavostí k podkladu. Vhodná je pouze do interiérů.

Hydroizolace – Den Braven Hydroizolace EXTERIÉR
Sleva9%
Právě si prohlíží 1 zákazník

Polymerní hydroizolace Exteriér

Hotová jednosložková, polotekutá hmota na bázi polymerové disperze vhodná jak do interiérů, tak do exteriérů. Po zaschnutí hmoty se vytvoří vysoce elastický, těsný, voděodolný nátěr s dobrou přilnavostí k podkladu. 

Hydroizolace – Scobalit 2K
Akce
Právě si prohlíží 2 zákazníci

Tekutá hydroizolace 2K

Dvousložková tekutá hydroizolace, určená k vytváření sekundárních těsnících izolačních povlaků stavebních konstrukcí. Venkovní ochrana omítek a stěrková směs pro drobné opravy omítek.

Hydroizolace – Tytan Professional Gumoasfaltová hydroizolace Disprobit
Sleva10%
Právě si prohlíží 4 zákazníci
(2)

Gumoasfaltová hydroizolace Disprobit

Disperzní asfaltová hydroizolační směs modifikovaná syntetickou pryží. Určeno pro lehké hydrofobní izolace, k renovaci a ochraně střešních krytin, apod. Lze aplikovat i na vlhký povrch. Odolná vůči mrazu i vodě.

Hydroizolace – Den Braven Asfaltový izolační lak DenBit DK-ATN
Sleva9%
Právě si prohlíží 2 zákazníci

Asfaltový izolační lak DK-ATN

Je bitumenová hmota modifikovaná syntetickým kaučukem s přídavkem živic a chemických sloučenin vylepšujících přilnavost k různým podkladům a možnost použití na mírně vlhké podklady. Nátěr je zcela odolný vůči vodě, slabým kyselinám a zásadám.

Hydroizolace – Den Braven Asfaltový penetrační lak DenBit BR - ALP
Sleva9%

Asfaltový penetrační lak BR - ALP

Hluboce penetrující bitumenová hmota mírně modifikovaná syntetickým kaučukem. Tento penetrační povlak je schopen nivelovat mikrotrhliny v podkladu. Nátěr je odolný vůči vodě, slabým kyselinám a zásadám.

Hydroizolace – Den Braven Asfaltový penetrační lak DenBit ALP 300
Sleva9%

Asfaltový penetrační lak ALP 300

Rychleschnoucí hluboce penetrační bituemnová směs modifikovaná syntetickým kaučukem. Nátěr je odolný vůči vodě, slabým kyselinám a zásadám, vhodný i pro vlhké povrchy.

Hydroizolace – Den Braven Reflexní ochranný lak DenBit Reflex Alu
Sleva9%
Právě si prohlíží 2 zákazníci

Reflexní ochranný lak Reflex Alu

Bitumenová hmota modifikovaná syntetickým kaučukem s přídavkem živic a chemických sloučenin vylepšujících přilnavost k různým podkladům. Obsahuje stříbrné barvivo s dekoračním a reflexním efektem. Nátěr je zcela odolný vůči vodě, slabým kyselinám a zásadám.

Hydroizolace – Den Braven Lepidlo na asfaltové pásy za studena DenBit BOND
Sleva9%

Lepidlo na asfaltové pásy za studena Bond

Bitumenová hmota s přídavkem chemických sloučenin vylepšujících přilnavost k různým podkladům a možnost použití u mírně vlhkých podkladů. Nátěr je zcela odolný vůči vodě, slabým kyselinám, zásadám a agresivním sloučeninám obsažených v zemině.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.