Přihlášení
Katalog produktů Skrýt
Profesionální montáž

Profesionální montáž

Pokud u nás plánujete koupi, nebo už jste zakoupili nějaké zboží a chcete mít jistotu správného sestavení, jak se říká, na klíč, pak právě pro vás nabízíme zajištění montážních úkonů od profesionálů.

Co dokážeme? Téměř vše co je třeba smontovat, sešroubovat, sestavit, postavit, zkompletovat nebo zabudovat. Při práci dodržujeme přesný technologický postup, díky čemuž platí na produkty veškeré záruky a nehrozí poškození v důsledku neznalosti.

  • Profesionální řemeslníci
  • Individuální plánování
  • Komfort od pořízení k realizaci

K objednání montáže využijte tohoto formuláře, kde specifikujete záměr, místo výkonu a další náležitosti. Žádost zpracujeme a ozveme se Vám s nezávaznou cenovou nabídkou a plánem.

Nacenění montáže se odvíjí od časové i fyzické náročnosti práce a vzdálenosti, kterou za vámi řemeslníci pojedou. Ve většině případů určujeme částku individuálně na základě těchto kritérií, výjimku tvoří například některé skleníky, kde je již montáž s jasně danou cenou součástí nabídky jako příslušenství.

Profesionální montáž

Přesné datum a čas se určí v nejbližším vhodném průniku možností vás a řemeslníků. Naše montážní týmy jsou autorizovány pro konkrétní úkony, čímž garantujeme adekvátní kvalitu výsledného stavu. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.