Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Příslušenství

Důležitá součást pro kompletaci správné instalace střešních fólií v podobě lepících pásek a lepidel. Na výběr zde naleznete univerzální i specílně navržené pásky. Patří mezi ně vysoce paropropustné pásky pro lepení membrán, neprodyšné a vzduchotěsné pásky pro parotěsné fólie nebo hliníkové pásky pro trvale parotěsné spoje reflexních fólií.

Číst dále Skrýt
Příslušenství – Isover Vario KB 1 Akce
Počet variant: 1

Isover Vario KB 1

Jednostranná lepicí páska Isover Vario KB 1 určená pro vzduchotěsné přelepení přesahů parobrzdy Vario KM Duplex UV. 

Příslušenství – Isover Vario Multi Tape SL
Počet variant: 1

Isover Vario Multi Tape SL

Univerzální vysoce pružná lepicí páska určená k lepení detailů styku parobrzdy a dřevěné konstrukce či prostupů instalací skrz parobrzdu. Páska je dodávána v rozměrech 60 mm x 25 m.

Příslušenství – Den Braven Fixační páska na fólie
Počet variant: 2

Den Braven Fixační páska na fólie

Slouží pro pomocnou fixaci izolačních fólií při jejich instalaci na ocelové rošty. Dostupná o rozměru 50 mm x 25 m s textilním nebo polypropylenovým nosičem.

Příslušenství – Tegola T-tape UNI
2x
Počet variant: 1

Tegola T-tape UNI

Lepicí páska Tegola T-tape UNI má nosič vyrobený z pružné PE fólie vyztužené PET vlákny s polyakrylátovým lepidlem a slouží ke vzduchotěsnému utěsnení parotěsných fólií.

Příslušenství – Gutta Reparband
1x
Počet variant: 1

Gutta Reparband

Akrylátová páska Reparband na textilním nosiči je silně lepící z obou stran. Slouží k vytvoření trvale těsných podélných i příčných spojů difuzních fólií.

Příslušenství – Gutta DO Profi
Počet variant: 1

Gutta DO Profi

Paropropustná páska Guttaband DO Profi je pružná lepící páska určená k spojení vysoce difuzních folií Guttafol. Zajišťuje paropropustné a dlouhodobé spojení přesahů folií.

Příslušenství – Tegola Oboustranná páska
4x

Tegola Oboustranná páska

Oboustranně lepicí akrylová páska značky Tegola pro spojení difůzních fólií v podélném i příčném spoji. Disponuje velmi vysokou přilnavostí. Páska je dostupná o šířce 19 mm a délce 50 m.

Příslušenství – Tegola Parotěsná páska T-tape ALU

Tegola Parotěsná páska T-tape ALU

Reflexní hliníková páska pro vytvoření parotěsného spoje u parotěsných fólií, či jako reflexní vrstva na latě pod prosvětlovací des­ky. Páska je široká 50 mm, dlouhá 50 m a disponuje stříbrnou barvou.

Příslušenství – Den Braven Lepidlo na parozábrany
6x

Den Braven Lepidlo na parozábrany

Jednosložkové lepidlo bez obsahu rozpouštědel, vytváří vysoce lepivý plasticko - elastický spoj. Extrémní přilnavost k materiálům jako je polyethylen, polypropylen.

Určení: interiér / exteriér Objem: 310 ml Základ: vinylkopolymer Aplikační teplota: +5 až +50 °C Přetírání: Teplotní odolnost: –20 až +80 °C
Příslušenství – Gutta na parozábrany Akce

Gutta na parozábrany

Neobsahuje rozpouštědla. Bez zápachu. Vytváří odolný trvale pružný spoj odolný vůči vodě, UV záření a teplotám do +80°C. K lepení parotěsných zábran a folií. Obsah 315 ml.

Příslušenství – Gutta Guttaband AL
4x
Počet variant: 2

Gutta Guttaband AL

Lepenka s pokovenou lícní stranou, jednostranná. Určená pro pokrytí kontaktní konstrukce nesoucí průsvitnou krytinu. Brání přenosu tepla z konstrukce na krytinu.

Příslušenství – Gutta páska pod kontralatě Sleva 24%
3x
Počet variant: 1

Gutta páska pod kontralatě

Těsnící páska Guttaband pod kontralatě je jednostranně lepicí páska vyrobená z měkké PE pěn, která je určená pro těsnění pod kontralatě.

Příslušenství – Gutta lepící Guttaband WB Uniband
Počet variant: 1

Gutta lepící Guttaband WB Uniband

Parotěsná lepící páska Uniband je jednostranně lepící, pevná a pružná akrylová páska. K vytvoření parotěsného spoje u parozábran Guttafol.

Příslušenství – Den Braven Střešní fixační páska

Den Braven Střešní fixační páska

Vysoce paropropustná, silně lepicí páska pro lepení přesahů pojistných difúzních fólií tzv. membrán a spár izolačních vrstev strmých střech pod střešní krytinou. Rozměry: 50 mm x 25 m

Příslušenství – Gutta Guttaband
Počet variant: 1

Gutta Guttaband

Jednostranně lepící páska pro vzduchotěsné spojení parotěsných folií, parozábran, OSB desek apod.

Příslušenství – Gutta Parotěsná lepící páska Guttaband EXTRA

Gutta Parotěsná lepící páska Guttaband EXTRA

Elastická akrylová lepící páska s jednostranným lepem, zvláště vhodná k upevňování difuzně otevřených parotěsných fólií a vytváření vzduchotěsných spojů při napojení střešních prostupů.

Příslušenství – Den Braven Střešní fixační páska

Den Braven Střešní fixační páska

Speciální jednostranná polyetylenová páska s účinným lepidlem. Pro neprodyšné a trvanlivé lepení přesahujících spojů parotěsných fólií i pojistných izolací, lemování oken, větracích trubek apod. v interiéru i exteriéru. Rozměry: 50 mm x 25 m

Příslušenství – Den Braven Butylová páska pro lepení parozábran

Den Braven Butylová páska pro lepení parozábran

Extrudovaná měkká páska z polyisobutylenu určená pro lepení a těsnění parotěsných fólií. Dostupná o tloušťce 1 a 2 mm, šířce 15 - 20 mm a délce 22,5 - 45 m. 

Příslušenství – Gutta DS ALU
Počet variant: 1

Gutta DS ALU

Parotěsná páska Guttaband DS ALU je reflexní, vyrobená z hliníku. Určeno k vytvoření parotěsných spojů u parozábran Guttafol. Vytváří dlouhodobě pevný a trvale parotěsný reflexní spoj.

Příslušenství – Den Braven Střešní fixační páska

Den Braven Střešní fixační páska

Speciální oboustranná páska s akrylátovým lepidlem bez rozpouštědel. Pro vzduchotěsné a trvanlivé lepení spojů parotěsných fólií, lemování střešních oken, větracích trubek apod. v interiéru i exteriéru. Rozměry: 20 mm x 25 m

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.