Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Příslušenství

S pomocí všech nepostradatelných příslušenství samotné grilování bude mnohem pohodlnější a nasledná údržba jednodušší. V nabídce najdete veškeré vhodné grilovací nářadí, náhradní díly, grilovací povrchy, jako jsou třeba pláty nebo rošty, pomůcky pro údržbu a ochranné prostředky.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější příslušenství – PE-PO podpalovač PE-PO podpalovač Určen k podpalování uhlí, dřeva, dřevěného uhlí nebo briket. Díky certifikaci DIN je vaším parťákem především při zatápění v grilech. Můžete ho také použít v krbech, kamnech a ohništích. od 44,80 Kč
Příslušenství – G21 Obal na gril Hawaii
1x

G21 Obal na gril Hawaii

Obal na gril Hawaii chrání gril před deštěm, prachem, větrem a jinými narušiteli. Snadno se nasazuje a sundavá, speciální typ tkaniny zajišťuje dobrou cirkulaci vzduchu a navíc se dobře čistí.

Příslušenství – G21 Rošt Active Sleva 20%
1x

G21 Rošt Active

Nerezový rošt na grilování a uzení až tří ryb. Izolovaná dřevěná rukojeť ochrání vaše ruce před popálením. Rošt má pojistku proti náhodnému otevření při otáčení a oboustranném použiti.

Příslušenství – G21 Jehly Picnic
2x

G21 Jehly Picnic

Sada na grilovaní ze šesti jehel a dvou stojánku. Ideální pro přípravu špízu nebo kebabu. Je vyrobena z kvalitní nerezové oceli a je odolná vůči vysokým teplotám a přímému žáru.

Příslušenství – G21 Nářadí Sleva 9%
4x

G21 Nářadí

Hliníkový kufr s grilovacím nářadím, obsahuje 17 kusu načiní z kvalitní nerezové oceli. Kufřík je vybaven kovovými klipsy a madlem.

Příslušenství – G21 BBQ
2x

G21 BBQ

Grilovací kamen pro přípravu šťavnatých pokrmu se zlatavou opečenou kůrkou. Má vysokou tepelnou vodivost a umožňuje rovnoměrné rozložení tepla.

Příslušenství – G21 Nářadí
2x

G21 Nářadí

Sada nářadí ve závěsné textilní kapse pro grilování. Obsahuje kleště, obracečku, vidličku na dlouhé rukojeti, pepřenku, slánku a dokonce i kuchařskou rukavici. Kapsu dá se zavěsit poblíž grilu nebo použit jako grilovací zástěru a mít vše potřebné načiní po ruce.

Příslušenství – G21 Florida
1x

G21 Florida

Ocelová jehla s motorem a čtyřmi jehlicemi s aretačními šrouby pro gril Florida. Má praktické odnímatelné držadlo. Celková délka je 107 cm.

Příslušenství – OEM Jehly Fire Sleva 46%
1x

OEM Jehly Fire

Grilovací jehly na špízy o délce 38 cm. V sadě jsou dodávány 4 kovové jehly, jsou určené pro všechny typy grilu.

Příslušenství – Activa Rošt GrillPro

Activa Rošt GrillPro

Nerezový rošt na grilování a uzení až tří ryb z pochromované oceli. Izolovaná dřevěná rukojeť ochrání vaše ruce před popálením. Rošt má pojistku proti náhodnému otevření při otáčení a oboustranném použiti.

Příslušenství – G21 Nářadí Large
4x

G21 Nářadí Large

Sada grilovacího nářadí v hliníkovém kufru, obsahuje 5 kusu načiní z kvalitní nerezové oceli. Kufřík je vybaven kovovými klipsy a madlem.

Příslušenství – G21 Nevada

G21 Nevada

Deska z litiny pro gril G21 Nevada, je odolná proti vysokým teplotám a poškrábání. Jedná polovina platů je hladká a je ideální na nakrájenou zeleninu. Druha polovina je s vroubky pro přípravu pravých steaku.

Příslušenství – Activa Jehly Strong Sleva 16%

Activa Jehly Strong

Set 4 ks grilovacích pochromovaných jehel s dřevěnou rukojetí o délce 38 cm.

Příslušenství – OEM Dřevěné uhlí
2x
Počet variant: 1

OEM Dřevěné uhlí

Grilovací uhlí jsou určené pro všechny grily na dřevěné uhlí či grilovací brikety. Balení obsahuje 2,5 kg dřevěného uhlí.

Příslušenství – G21 set
2x

G21 set

Sada se skládá ze dvou dílů na čištění grilu a grilovacích ploch. Dvě rukojeti jsou vybavené plochým drátěným kartáčem, obdélníkovou drátěnkou, kovová škrabkou a dvěma oválnými drátěnými kartáči. Set je vyroben z kovu v kombinaci s plastem.

Příslušenství – G21 Nářadí
4x

G21 Nářadí

Sada ze 3 kusu nářadí v nerezovém provedení. Obsahuje marinovací štětec ze žáruvzdorného silikonu, grilovací vidličku a grilovací kleště. Jednotlivé načiní jsou vybavené plastovými rukojetí a očky na zavěšení.

Příslušenství – G21 Zástěra Leather
2x

G21 Zástěra Leather

Praktická a elegantní grilovací zástěra Leather se třemi kapsami, která při grilování ochrání vaše oblečení před žárem, mastnotou a jiskrami. Je vyrobena z pravé kůže o rozměrech 68 x 82 cm. Popruhy zástěry mají nastavitelnou délku vybavenou přezkou.  

Příslušenství – G21 Oklahoma Sleva 27%
2x

G21 Oklahoma

Deska z litiny pro gril G21 Oklahoma, je odolná proti vysokým teplotám a poškrábání. Jedná polovina platů je hladká a je ideální na nakrájenou zeleninu. Druha polovina je s vroubky pro přípravu pravých steaku.

Příslušenství – G21 Mexico Sleva 8%
1x

G21 Mexico

Grilovací rošt z litiny pro plynový gril G21 Mexico, je odolný proti vysokým teplotám a poškrábání, snadno se čistí.

Příslušenství – grilovací rošt
Počet variant: 1

Vogr grilovací rošt

Umožňuje grilovat dvojnásobné množství potravin při jednom grilovacím cyklu.

Příslušenství – Activa Kartáč na čištění grilu Sleva 16%
1x

Activa Kartáč na čištění grilu

Čistící kartáč disponuje praktickou plastovou rukojetí, škrabkou, kartáčem a houbičkou. Je vhodný na čištění všech povrchů, které gril má. Při čištění tak lze komponenty snadno střídat. 

Příslušenství – Activa Rošt Mini

Activa Rošt Mini

Rošt z pochromované oceli na grilování a uzení. Izolovaná plastová rukojeť ochrání vaše ruce před popálením. Rošt má pojistku proti náhodnému otevření při otáčení a oboustranném použití.

Příslušenství – G21 Nářadí

G21 Nářadí

Grilovací sada nářadí ze 3 předmětů. Součástí sady je vidlička, obracečka a grilovací kleště. Jednotlivé nářadí jsou vybavené dřevěnou rukojeti a očkem k zavěšení. Délka načiní 43 cm zajišťuje ochranu od plamenů a prskaní oleje.

Příslušenství – G21 Zástěra BBQ Master
1x
Počet variant: 1

G21 Zástěra BBQ Master

Grilovací zástěra ze 100% bavlny chrání vaše oblečení před ušpiněním. Má dvě kapsy a zavazování za krkem a v pase. 

Příslušenství – odkládací mřížky
Počet variant: 1

Vogr mřížky

Sada 2 ks galvanicky zinkovaných odkládacích mřížek, včetně podpěr.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.