Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že podzimní sezóna skleníků se právě rozběhla, doporučujeme nákup neodkládat.
Dovolujeme si Vás upozornit, že podzimní sezóna skleníků se právě rozběhla, doporučujeme nákup neodkládat.
Podzimní sezóna skleníků je tu, neodkládejte nákup.
0

Podkrovní dvířka

Umožňují přístup do nevyužitého prostoru. Použítím podkrovních dvířek můžete snadno využít prázdný prostor pod schodištěm patrového domu pro estetické ukládání. Dále můžete díky podkrovním dvířkám využít přebytečný prostor mezi střechou a podlahou.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější podkrovní dvířka – Oman DK Polar Podkrovní dvířka DK Polar Zateplené podkrovní dvířka s dvojitým těsněním, které zajišťuje výborné termoizolační schopnosti. Dvířka lze namontovat s otevíráním na levou či pravou stranu. 6 661 Kč 4 096 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 5
Podkrovní dvířka – Oman DK Polar
  • 1
Sleva39%
Tento týden zakoupil 1 zákazník
(2)

Podkrovní dvířka DK Polar

Zateplené podkrovní dvířka s dvojitým těsněním, které zajišťuje výborné termoizolační schopnosti. Dvířka lze namontovat s otevíráním na levou či pravou stranu.

Podkrovní dvířka – Oman DK Maxi
Sleva31%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(1)

Podkrovní dvířka DK Maxi

Zateplené podkrovní dvířka s tloušťkou tepelné izolace 50 mm. Dvířka lze namontovat s otevíráním na levou či pravou stranu.

Podkrovní dvířka – Oman DK Polar PP
  • Protipožární
Sleva47%

Podkrovní dvířka DK Polar PP

Protipožární zateplené podkrovní dvířka s dvojitým těsněním a jedním proti požárním těsněním. Požární odolnost až na 30 minut. Dvířka lze namontovat s otevíráním na levou či pravou stranu.

Podkrovní dvířka – Oman DK Extra
Sleva31%
Právě si prohlíží 1 zákazník

Podkrovní dvířka DK Extra

Pevné podkrovní dvířka vyrobená z masivního dřeva. Vysoká pevnost a odolná konstrukce. Dvířka lze namontovat s otevíráním na levou či pravou stranu.

Podkrovní dvířka – Oman DK Termo
Sleva38%

Podkrovní dvířka DK Termo

Podkrovní dvířka DK Termo umožňují vstup do neobytného podkroví za svislou nadezdívkou. Vybavena tepelnou izolací. Dvířka lze namontovat s otevíráním na levou či pravou stranu.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.