Vážení zákazníci, pro velký zájem o poradenství při výběru zboží pro vás nově budou naši specialisté na infolince každý všední den od 7:00 až do 19:00.
Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Lucerny

Dokáží vykouzlit skvělou atmosféru v obývacím pokoji ale i v zahradě. Lucerny na plyn v sobě kombinují funkční a dekorativní stránku současně. Vyrábí se v mnoha designech, z různých materiálů a jsou vhodné k postavení na stůl nebo skříňku.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější lucerny – COSI Cosiscoop Timber COSI Cosiscoop Timber Plynová lucerna s uzavíracím bezpečnostním ventilem, perfektní na terasy, stoly a na cesty. Lampa o výkonu 0,29 kW se spotřebou 30g/h je ideálním přenosným společníkem. Nabídka tohoto modelu je i ve čtvercovém provedení. od 3 990 Kč
2
Nejprodávanější lucerny – COSI Cosiscoop Urban COSI Cosiscoop Urban Větší lucerna moderního designu z oceli s rámečkem z teaku a madlem pro přenášení. S výškou 45 cm a stranami 18 cm rozhodně vynikne a zpříjemní vaše pobyty venku. Bezpečnost zajišťuje ochranné sklo a uzavírací bezpečnostní ventil pro jednoduché zhasnutí a znovuzapálení.  5 490 Kč
Lidovka
Lucerny – COSI Cosiscoop Timber
3x

COSI Cosiscoop Timber

Plynová lucerna s uzavíracím bezpečnostním ventilem, perfektní na terasy, stoly a na cesty. Lampa o výkonu 0,29 kW se spotřebou 30g/h je ideálním přenosným společníkem. Nabídka tohoto modelu je i ve čtvercovém provedení.

Cena / výkon
Lucerny – COSI Cosiscoop Basket high
1x

COSI Cosiscoop Basket high

Cosiscoop Basket – vysoký sice na první pohled vypadá trochu jako koš, je to prémiová záležitost, kterou můžete umístit kdekoli ve vaší zahradě. Je dodáván vč. podstavce.

Pro náročné
Lucerny – COSI Cosiscoop Pillar L
2x

COSI Cosiscoop Pillar L

Větší lucerna s uzavíracím bezpečnostním ventilem, perfektní na terasy, balkon nebo zahradu. Lampa o výkonu 0,85 kW se spotřebou 73g/h je vytvořena z kovu, dřeva a skla ve tvaru sloupu. Pilíře Cosiscoop jsou samostatné objekty, které zaujmou pozornost na jakémkoli místě.

Lucerny – COSI Cosiscoop Cement

COSI Cosiscoop Cement

Plynová lucerna s uzavíracím bezpečnostním ventilem, perfektní na terasy, stoly a na cesty. Lampa o výkonu 0,29 kW se spotřebou 30g/h je ideálním přenosným společníkem. Nabídka tohoto modelu je i ve čtvercovém provedení.

Lucerny – COSI Cosiscoop Dome

COSI Cosiscoop Dome

Větší lucerna s uzavíracím bezpečnostním ventilem, perfektní na terasy, balkon nebo zahradu. Lampa o výkonu 0,29 kW se spotřebou 30g/h se tak stává ideálním přenosným společníkem. Lucerna je vytvořena z oceli a skla v industriálním stylu.

Lucerny – COSI Cosiscoop Original
+1

COSI Cosiscoop Original

Plynová lucerna s uzavíracím bezpečnostním ventilem, perfektní na terasy, stoly a na cesty. Lampa o výkonu 0,29 kW se spotřebou 30g/h je ideálním přenosným společníkem. Lucerna je vytvořena z kovu a skla v industriálním stylu.

Lucerny – COSI Cosiscoop Basket

COSI Cosiscoop Basket

Scoop Basket je malá plynová lampa s otevřeným ohněm v ocelovém plášti. Je vhodná k umístění na vašem stole, parapetu či zídce. S výkonem 0,29 kW a spotřebou 30g/h je ideálním přenosným společníkem.

Lucerny – COSI Cosiscoop Timber Square

COSI Cosiscoop Timber Square

Plynová lucerna Cosiscoop Timber čtvercový je nejkrásnější z celé kolekce Cosiscoop. Je perfektní na terasy, stoly, na cesty, atp. Vezměte si tuto multifunkční lucernu kamkoliv jdete – je to perfektní výrobce příjemné nálady a snadno se používá. Nabízíme i v kulatém provedení.

Lucerny – COSI Iconic

COSI Iconic

Nejmenší plynová lampa v kolekci s otevřeným ohněm a uzavíracím bezpečnostním ventilem. Fantas­tická na cesty, ale i na doma či zahradu, s výkonem 0,29 kW a spotřebou 30g/h. Pro snadnější transport má lampa krycí víčko.

Lucerny – COSI Cosiscoop Drop

COSI Cosiscoop Drop

Novinkou v kolekci Scoop je Cosiscoop Drop. Ať už je to temná zima / podzim nebo letní večer, vždy se najdete okamžik, který si můžete užít s nádherným světlem této plynové lucerny. Designový kruhový výřez dokáže krásně distribuovat světlo. Díky jeho tenké rukojeti ho můžete snadno přenášet nebo kamkoliv umístit. Drop Cosiscoop je k dispozici ve dvou stylových barvách: černá a světle šedá

Lucerny – COSI Cosiscoop XL
1x

COSI Cosiscoop XL

Plynová lucerna Cosiscoop XL je větší verzí Originálu. Je fantastická pro zahradu, na cesty a také na prázdninách. Vezměte si tuto multifunkční lucernu kamkoliv jdete, protože je to perfektní výrobce příjemné nálady a snadno se používá.

Lucerny – COSI Cosiscoop Cement Square

COSI Cosiscoop Cement Square

Značka Cosi měla palčivou touhu vyrobit malé doplňky a živým ohněm na váš stůl ši terasu. Po dlouhém hledání jsme našli a vyvinuli technický systém, který toto umožňoval- objevil se Cosiscoop Original. Konečně se podařilo vytvořit krásný plamen, který hoří na díky malé plynové patroně, která se ukrývá uvnitř. Z toho pak byl jen krůček rozšířit nabídku i o další typy jako je Cement.

Lucerny – COSI Cosiscoop Urban
1x

COSI Cosiscoop Urban

Větší lucerna moderního designu z oceli s rámečkem z teaku a madlem pro přenášení. S výškou 45 cm a stranami 18 cm rozhodně vynikne a zpříjemní vaše pobyty venku. Bezpečnost zajišťuje ochranné sklo a uzavírací bezpečnostní ventil pro jednoduché zhasnutí a znovuzapálení. 

Lucerny – COSI Náhradné okruhliaky Cosiscoop

COSI Náhradné okruhliaky Cosiscoop

Přírodní oblázky šedé barvy jako doplněk k lucernám Cosiscoop.

Lucerny – COSI Gimeg Prik
Počet variant: 1

COSI Gimeg Prik

Propichovací plynová kartuše s bezpečnostním ventilem. Obsahuje 190g směsi propan butanu. 

Lucerny – COSI Cosiscoop Pillar L

COSI Cosiscoop Pillar L

Náhradní skleněný kryt pro plynové ohniště COSI Pillar L.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.