0

Plastové žlaby

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější plastové žlaby – Gutta Plastový okapový žlab Aqua Plastový okapový žlab Aqua Plastové žlaby jsou bezúdržbové a barvostálé. Jejich montáž nevyžaduje lepení ani šroubování a odolávají korozi. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchní vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), který zaručuje barvostálost a dlouhou životnost. 290 Kč od 276 Kč
2
Nejprodávanější plastové žlaby – Gutta Plastový svod Aqua Plastový svod Aqua Svodová roura odvádí vodu z okapového žlabu a díky bezešvé kontrukci má vyšší pevnost než falcované plechové roury. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchní vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), který zaručuje barvostálost a dlouhou životnost. 356 Kč od 338 Kč
3
Nejprodávanější plastové žlaby – Gutta Plastový kotlík svodu Aqua Plastový kotlík svodu Aqua Kotlík odvádí vodu ze žlabu do svodové roury a zároveň spojuje okapové žlaby. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchní vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), který zaručuje barvostálost a dlouhou životnost. 263 Kč od 250 Kč
4
Nejprodávanější plastové žlaby – Gutta Plastové žlabové čelo Aqua Plastové žlabové čelo Aqua Žlabová čela uzavírají na koncích okapové žlaby a rozlišují se na pravá a levá. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchní vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), který zaručuje barvostálost a dlouhou životnost. 54 Kč od 51 Kč
5
Nejprodávanější plastové žlaby – Gutta Plastové okapové koleno Aqua Plastové okapové koleno Aqua Okapové koleno nasměruje svod požadovaným směrem. Úhel kolena je 67,5 stupně. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchní vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), který zaručuje barvostálost a dlouhou životnost. 124 Kč od 118 Kč
6
Nejprodávanější plastové žlaby – Gutta Plastová objímka svodu Aqua Plastová objímka svodu Aqua Objmka svodové roury přichytává svodovou rouru ke zdi objektu každé 2 metry a přitom jí dovoluje dilatovat. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchní vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), který zaručuje barvostálost a dlouhou životnost. 77 Kč od 74 Kč
7
Nejprodávanější plastové žlaby – Gutta Plastová spojka žlabu Aqua Plastová spojka žlabu Aqua Plastové žlaby jsou bezúdržbové a barvostálé. Jejich montáž nevyžaduje lepení ani šroubování a odolávají korozi. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchní vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), který zaručuje barvostálost a dlouhou životnost. 119 Kč od 113 Kč
8
Nejprodávanější plastové žlaby – Gutta Plastová spojka svodu Aqua Plastová spojka svodu Aqua Díky spojce se dokonale napojí dvě svodové roury. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchní vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), který zaručuje barvostálost a dlouhou životnost. 96 Kč od 92 Kč
9
Nejprodávanější plastové žlaby – Gutta Plastový hák Aqua Plastový hák Aqua Plastový hák pro instalaci na svislé okapové prkno podpírá okapový žlab. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchní vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), který zaručuje barvostálost a dlouhou životnost. 76 Kč od 72 Kč
10
Nejprodávanější plastové žlaby – GMT Plastový svod GMT Plastový svod GMT Odvádí vodu z okapového žlabu. Bezúdržbovost, snadná montáž, odolnost proti UV záření, dlouhá životnost a barvostálost. Vyrobeno z koextrudovaného PVC. Povrch je z polymetakrylátu (PMMA). 360 Kč od 342 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 26
Plastové žlaby – Gutta Plastový okapový žlab Aqua
 • záruka 10 let
 • 1
Akce
Tento týden zakoupilo 7 zákazníků
(22)

Plastový okapový žlab Aqua

Plastové žlaby jsou bezúdržbové a barvostálé. Jejich montáž nevyžaduje lepení ani šroubování a odolávají korozi. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchní vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), který zaručuje barvostálost a dlouhou životnost.

Plastové žlaby – GMT Plastový okapový žlab GMT
Akce
(6)

Plastový okapový žlab GMT

Zajistí odvodnění střechy. Bezúdržbovost, snadná montáž, odolnost proti UV záření, dlouhá životnost a barvostálost. Vyrobeno z koextrudovaného PVC. Povrch z polymetakrylátu (PMMA).

Plastové žlaby – Gutta Plastový svod Aqua
 • záruka 10 let
 • 2
Akce
Tento týden zakoupilo 8 zákazníků
(16)

Plastový svod Aqua

Svodová roura odvádí vodu z okapového žlabu a díky bezešvé kontrukci má vyšší pevnost než falcované plechové roury. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchní vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), který zaručuje barvostálost a dlouhou životnost.

Plastové žlaby – GMT Plastový svod GMT
Akce

Plastový svod GMT

Odvádí vodu z okapového žlabu. Bezúdržbovost, snadná montáž, odolnost proti UV záření, dlouhá životnost a barvostálost. Vyrobeno z koextrudovaného PVC. Povrch je z polymetakrylátu (PMMA).

Plastové žlaby – GMT Plastový hák GMT
Akce
(1)

Plastový hák GMT

K uchycení a podepření okapového žlabu. Bezúdržbovost, snadná montáž, odolnost proti UV záření, dlouhá životnost a barvostálost. Vyrobeno z koextrudovaného PVC. Povrch je z polymetakrylátu (PMMA).

Plastové žlaby – Gutta Plastové žlabové čelo Aqua
 • záruka 10 let
Akce
Tento týden zakoupilo 6 zákazníků
(16)

Plastové žlabové čelo Aqua

Žlabová čela uzavírají na koncích okapové žlaby a rozlišují se na pravá a levá. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchní vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), který zaručuje barvostálost a dlouhou životnost.

Plastové žlaby – GMT Plastové žlabové čelo GMT
Akce
(2)

Plastové žlabové čelo GMT

Uzavírá na koncích okapové žlaby. Bezúdržbovost, snadná montáž, odolnost proti UV záření, dlouhá životnost a barvostálost. Vyrobeno z koextrudovaného PVC. Povrch z polymetakrylátu (PMMA).

Plastové žlaby – Gutta Plastové okapové koleno Aqua
 • záruka 10 let
Akce
Tento týden zakoupilo 7 zákazníků
(12)

Plastové okapové koleno Aqua

Okapové koleno nasměruje svod požadovaným směrem. Úhel kolena je 67,5 stupně. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchní vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), který zaručuje barvostálost a dlouhou životnost.

Plastové žlaby – GMT Plastové okapové koleno GMT
Akce
Právě si prohlíží 1 zákazník
(1)

Plastové okapové koleno GMT

Namíří svod požadovaným směrem. Úhel 67,5°. Bezúdržbovost, snadná montáž, odolnost proti UV záření, dlouhá životnost a barvostálost. Vyrobeno z koextrudovaného PVC. Povrch je z polymetakrylátu (PMMA).

Plastové žlaby – Gutta Plastová objímka svodu Aqua
 • záruka 10 let
Akce
(6)

Plastová objímka svodu Aqua

Objmka svodové roury přichytává svodovou rouru ke zdi objektu každé 2 metry a přitom jí dovoluje dilatovat. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchní vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), který zaručuje barvostálost a dlouhou životnost.

Plastové žlaby – GMT Plastová objímka svodu GMT
Akce

Plastová objímka svodu GMT

Slouží k přichycení svodové roury ke zdi. Bezúdržbovost, snadná montáž, odolnost proti UV záření, dlouhá životnost a barvostálost. Vyrobeno z koextrudovaného PVC. Povrch je z polymetakrylátu (PMMA).

Plastové žlaby – Gutta Plastový žlabový roh (vnitřní) Aqua
 • záruka 10 let
Akce
(2)

Plastový žlabový roh (vnitřní) Aqua

Spojuje okapové žlaby v koutech budov. Bezúdržbovost, snadná montáž, odolnost proti UV záření, dlouhá životnost a barvostálost. Vyrobeno z koextrudovaného PVC. Povrch je z polymetakrylátu (PMMA).

Plastové žlaby – GMT Plastový žlabový roh GMT (vnitřní)
Akce

Plastový žlabový roh GMT (vnitřní)

Žlabový vnitřní roh, nebo také kout průběžně spojuje okapové žlaby v koutě budovy. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchní vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), který zaručuje barvostálost a dlouhou životnost.

Plastové žlaby – Gutta Plastový žlabový roh (vnější) Aqua
 • záruka 10 let
Akce
(6)

Plastový žlabový roh (vnější) Aqua

Žlabový vnější roh je prvek okapového žlabu, kterým odvedeme vodu za roh objektu. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchní vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), který zaručuje barvostálost a dlouhou životnost.

Plastové žlaby – GMT Plastový žlabový roh GMT (vnější)
Akce
(1)

Plastový žlabový roh GMT (vnější)

Slouží k odvedení dešťové vody za roh objektu. Bezúdržbovost, snadná montáž, odolnost proti UV záření, dlouhá životnost a barvostálost. Vyrobeno z koextrudovaného PVC. Povrch z polymetakrylátu (PMMA).

Plastové žlaby – Gutta Plastový kotlík svodu Aqua
 • záruka 10 let
 • 3
Akce
Tento týden zakoupilo 7 zákazníků
(17)

Plastový kotlík svodu Aqua

Kotlík odvádí vodu ze žlabu do svodové roury a zároveň spojuje okapové žlaby. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchní vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), který zaručuje barvostálost a dlouhou životnost.

Plastové žlaby – GMT Plastový kotlík svodu GMT
Akce
(5)

Plastový kotlík svodu GMT

Odvádí vodu do svodové roury a spojuje žlaby. Bezúdržbovost, snadná montáž, odolnost, UV ochrana, dlouhá životnost a barvostálost. Koextrudované PVC, povrch z polymetakrylátu (PMMA).

Plastové žlaby – Gutta Plastové napojení do svodu Aqua
 • záruka 10 let
Akce
Právě si prohlíží 2 zákazníci

Plastové napojení do svodu Aqua

Napojení svodů pod úhlem 67,5 a 87,5 stupně Vám pomůže spojit dvě svodové roury do jedné. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchní vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), který zaručuje barvostálost a dlouhou životnost.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.