Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Odvodňovací přípojky

Zajišťují plynulý odtok srážkové vody do kanalizace, trativodu nebo kvalitní drenáže. Umisťují se na normovaný otvor v nejnižším bodě světlíku, jenž můžete osadit košem proti nečistotám nebo zápachovou uzávěrkou. Světlíky konstruované proti tlakové vodě můžete doplnit odvodňovací přípojkou s pojistkou proti zpětnému vzdutí.

Číst dále Skrýt
Odvodňovací přípojky –  Scobax sada Stop Pro
2x
Počet variant: 1

Scobax sada Stop Pro

Funkční odvodňovací sada skládající se z odvodňovací přípojky a pojistky proti zpětnému vzdutí pro světlíky Scobax. Obsahuje základní těleso, lapač proti nečistotám, šroubovací přírubu, pachový uzávěr a zábranu proti zpětnému pronikání vody. 

Odvodňovací přípojky –  Scobax přípojka Stop Pro
2x
Počet variant: 1

Scobax přípojka Stop Pro

Standartní odvodňovací sada sloužící pro napojení do trativodu, která je vybavená lapačem nečistot, šroubovací přírubou a základním dílem. Jedná se o příslušenství ke světlíkům Scobax.

Odvodňovací přípojky –  Scobax přípojka Standart
1x
Počet variant: 2

Scobax přípojka Standart

Účinná ochrana proti listí a nečistotám sloužící pro odvod vody ze světlíků Scobax Max a Multinorm o šířce 40, 60 a 70 cm. Adaptér lze vybavit drenážní přípojkou DN 60 - 100.

 

Odvodňovací přípojky –  Scobax přípojka Standart Pro
Počet variant: 2

Scobax přípojka Standart Pro

Účinná přípojka pro odvod vody ze světlíků Max a Multonorm, která je vybavena zápachovou uzávěrkou a sítkem pro ochranu před listím a nečistotami. Dostupná pro šířky světlíků 40, 60 a 70 cm s drenážní přípojkou pro DN 60 - 100.

Odvodňovací přípojky –  Scobax Redukce HT
Počet variant: 1

Scobax Redukce HT

Přechodový kus neboli adaptér HT DN 100 / 70, slouží jako redukce z průměru 100 mm na 70 mm.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.