Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Nástavce světlíků

Slouží pro variabilní úpravu výšky sklepních světlíků, tedy hloubky uložení do půdy. Při výběru nezapomeňte zohlednit způsob využití světlíku, jelikož se nástavce diferencují odolností vůči zatížení a taktéž maximálním využitelným počtem pro danou potřebu. Pro některé druhy nástavců je žádaná koupě vyztužovacích rámů, které zajistí odolnost v náročnějších podmínkách.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější nástavce světlíků –  nástavec MULTINORM Nástavec Multinorm Výškový nástavec pro světlík Multinorm umožňující variabilní nastavení výšky pro hlubší uložení sklepního okna. Dostupný v modelu Standart pro pochozí účely a ve vyztužené verzi PKW pro pojezdnost automobily. 2 166 Kč od 1 949 Kč
Nástavce světlíků –  nástavec MAX Sleva 10%
Počet variant: 3

Nástavec Max

Meziprvek pro výškově nastavitelný světlík Max, díky kterému lze celkovou výšku zvýšit až o 35 cm. Dostupné ve třech velikostech.

Nástavce světlíků –  nástavec MULTINORM Sleva 10%
Počet variant: 13

Nástavec Multinorm

Výškový nástavec pro světlík Multinorm umožňující variabilní nastavení výšky pro hlubší uložení sklepního okna. Dostupný v modelu Standart pro pochozí účely a ve vyztužené verzi PKW pro pojezdnost automobily.

Nástavce světlíků –  MULTINORM vyztužovací rám Sleva 10%
Počet variant: 8

Vyztužovací rám Multinorm

Hliníkový vyztužovací rám ke sklepním světlíkům Multinorm pro větší odolnost od bočních tlaků zeminy a z vozovky. Dostupný v hloubkách 40 až 70 cm.

 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.