Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Maxtore

Společnost Maxtore se zabývá výrobou cenově dostupných, ale zároveň kvalitních plechových domků na zahradu pro střední Evropu. Prodej zaštiťuje převážně pro Českou republiku a celou střední Evropu.

Pro tuto značku držíme oficiální certifikaci pro odborné poradenství a prodej na území České a Slovenské republiky, můžeme tak zaručit maximální klientský servis, od odborné konzultace, přes rychlou a bezproblémovou dodávku, po reklamační a pozáruční servis, vše s jistotou, že kupujete originální materiály Maxtore.

Číst dále Skrýt
Maxtore –  zahradní domek Akce
12x

Domek Maxtore

Ocelový zahradní domek na nářadí vyrobený z kvalitního pozinkovaného trapézového plechu tloušťky 0,25 mm s oboustranným práškovým lakováním. Konstrukce domku je tvořená z vysoce odolné pozinkované oceli tloušťky 0,60 mm.

Šířka: 1,8 m, 2,3 m, 2,9 m Konstrukce: kov Podlaha: ne Stěny: trapézové plechy Tloušťka stěn: 0,25 mm Vnitřní vyztužení: ano Forma kotvení: k podezdívce / zakopáním
Maxtore –  WOOD Akce
4x

Domek Maxtore Wood

Ocelový zahradní domek na nářadí vyrobený z kvalitního pozinkovaného profilovaného plechu tloušťky 0,25 mm, který dokonale imituje vzhled přírodního dřeva a je opatřený s oboustranným práškovým lakováním. Konstrukce domku je tvořená z vysoce odolné pozinkované oceli tloušťky 0,60 mm.

Šířka: 1,9 m, 2,4 m, 2,8 m, 3,2 m Konstrukce: kov Podlaha: ne Stěny: profilované plechy Tloušťka stěn: 0,25 mm Vnitřní vyztužení: ano Forma kotvení: k podezdívce / zakopáním
Maxtore –  podlahová základna MAXTORE

Podlahový rám Maxtore

Ocelový galvanicky pozinkovaný podlahový rám pro řádnou instalaci podlahy k zahradním domkům Maxtore o síle 0,6 mm.

Maxtore –  podlahová základna MAXTORE WOOD

Podlahový rám Maxtore Wood

Ocelový galvanicky pozinkovaný podlahový rám pro řádnou instalaci podlahy k zahradním domkům Maxtore Wood o síle 0,6 mm.

Maxtore –  malé ocelové háčky (sada 4 kusy) TS05
Počet variant: 1

Háčky Maxtore M

Sada menších ocelových háčk ů na nářadí pro zahradní domečky Maxtore. Balení obsahuje čtyři kusy háčků o rozměru 70 x 60 x 70 mm.

Maxtore –  velké ocelové háčky MAXTORE (sada 4 kusy) TS03
Počet variant: 1

Háčky Maxtore XL

Sada velkých ocelových háčků na nářadí pro zahradní domečky Maxtore. Balení obsahuje čtyři kusy háčků o rozměru 130 x 60 x 250 mm.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.