0

Krycí plachty a fólie

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější krycí plachty a fólie – Gutta Zakrývací plachta Guttaplane HW Zakrývací plachta Guttaplane HW Profesionální vysoce pevná tkaná plachta se zdvojenými kraji a ocelovými oky po celém obvodu po 1 m. UV stabilní ze stříbrné strany. Barva: zelená/stříbrná (hmotnost: 180 g/m2). od 138 Kč
2
Nejprodávanější krycí plachty a fólie – Scobalit Stavební folie PE Stavební folie PE Slouží jako univerzální ochranná a separační vrstva. Tloušťka 0,04 až 0,1 mm. Součást skladby plovoucích podlah s polystyrenem, pro kročejový útlum. 8 Kč 6 Kč
3
Nejprodávanější krycí plachty a fólie – Scobalit Zakrývací malířská fólie Zakrývací malířská fólie Fólie je ideální k zakrytí nábytku a jiných předmětů v interiéru při malování, nebo stavebních pracech. 21 Kč od 16 Kč
4
Nejprodávanější krycí plachty a fólie – Scobalit Stavební fólie PE 0,2 mm Stavební fólie PE 0,2 mm Univerzální ochranná a separační fólie v tloušťce 0,2 mm. Široké uplatnění při provádění stavebních prací, ochrana materiálu a konstrukcí před poškozením a znečištěním. 16 Kč 14 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 12
Krycí plachty a fólie – Gutta Zakrývací plachta Guttaplane Standard
Právě si prohlíží 3 zákazníci
(2)

Zakrývací plachta Guttaplane Standard

Univerzální tkaná plachta se zdvojenými okraji a ocelovými oky po celém obvodu po 1 m. Plachta je UV stabilní. Barva: zelená/šedozelená. (hmotnost 80 g/m2)

Krycí plachty a fólie – Gutta Zakrývací plachta Guttaplane HW
  • 1
(2)

Zakrývací plachta Guttaplane HW

Profesionální vysoce pevná tkaná plachta se zdvojenými kraji a ocelovými oky po celém obvodu po 1 m. UV stabilní ze stříbrné strany. Barva: zelená/stříbrná (hmotnost: 180 g/m2).

Krycí plachty a fólie – Den Braven Lešenářská síť
Sleva9%
(1)

Lešenářská síť

Ochraná síť o rozměru 2,5 x 20 m vhodná pro zednické práce. Tlumí sluneční svit, tím chrání před nadměrným vysycháním a zároveň zabezpečuje bezpečnou práci na lešení i pod ním.

Krycí plachty a fólie – Den Braven Lešenářská síť s potiskem
Sleva9%

Lešenářská síť s potiskem

Ochraná síť o rozměru 2,6 x 14 m vhodná pro zednické práce. Tlumí sluneční svit, tím chrání před nadměrným vysycháním a zároveň zabezpečuje bezpečnou práci na lešení i pod ním.

Krycí plachty a fólie – Bradas Nepromokavá krycí plachta Standard 6 m x 10 m

Nepromokavá krycí plachta Standard 6 m x 10 m

Nepromokavá zakrývací plachta slouží k ochraně objektů a předmětů v exteriéru i interiéru, okraje plachty jsou dvojité/zesílené, po obvodu jsou umístěna hliníková očka pro snadné uchycení plachy.

Krycí plachty a fólie – Bradas Nepromokavá zesílená krycí plachta
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(2)

Nepromokavá zesílená krycí plachta

Nepromokavá zakrývací plachta se zvýšenou plošnou hmotností – 90 g/m2 (zelená barva), nebo 120 g/m2 (stříbrná barva). Dostupná v různých rozměrech. Vhodná k ochraně objektů a předmětů v exteriéru i interiéru. Okraje plachty jsou dvojité, po obvodu jsou očka pro snadné uchycení.

Krycí plachty a fólie – Scobalit Stavební folie PE
  • 2
Sleva25%
Právě si prohlíží 1 zákazník

Stavební folie PE

Slouží jako univerzální ochranná a separační vrstva. Tloušťka 0,04 až 0,1 mm. Součást skladby plovoucích podlah s polystyrenem, pro kročejový útlum.

Krycí plachty a fólie – Scobalit Zakrývací malířská fólie
  • 3
Sleva25%

Zakrývací malířská fólie

Fólie je ideální k zakrytí nábytku a jiných předmětů v interiéru při malování, nebo stavebních pracech.

Krycí plachty a fólie – Scobalit Zakrývací rq fólie s lepící páskou
Sleva25%

Zakrývací rq fólie s lepící páskou

Zakrývací folie s lepicí páskou slouží k snadnému zakrývání při malířských a jiných pracích v interiéru, nebo v exteriéru.

Krycí plachty a fólie – Scobalit Stavební fólie PE 0,05 mm
Sleva20%

Stavební fólie PE 0,05 mm

Univerzální ochranná a separační folie v tloušťce 0,05 mm. Široké uplatnění při provádění stavebních prací, ochrana materiálu a konstrukcí před poškozením a znečištěním.

Krycí plachty a fólie – Scobalit Stavební fólie PE 0,1 mm (rukáv)
Sleva13%
Právě si prohlíží 1 zákazník

Stavební fólie PE 0,1 mm (rukáv)

Univerzální ochranná a separační fólie o tloušťce 0,1 mm ve formě rukávu, kterou je možné použít na výroba pytlů na stavební a jiný odpad zatavením dna nebo prostým svázáním konců rukávu.

Krycí plachty a fólie – Scobalit Stavební fólie PE 0,2 mm
Sleva13%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(1)

Stavební fólie PE 0,2 mm

Univerzální ochranná a separační fólie v tloušťce 0,2 mm. Široké uplatnění při provádění stavebních prací, ochrana materiálu a konstrukcí před poškozením a znečištěním.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.