Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Krycí plachty a fólie

V této kategorii naleznete všemožné plachty a folie, které dobře poslouží jako ochrana zahradních a stavebních strojů, či jako zakrytí nábytku nebo podlahy při výmalbě. Od těch nejzákladnějších malířských, stavebních folií pod plovoucí podlahy, lešenářské sítě, po silné zakrývací plachty s oky pro dobré upevnění.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější krycí plachty a fólie – Zakrývací plachta Spot Zakrývací plachta Spot Modrá zakrývaci plachta s kovovými oky pro zakrytí proti nečistotám s gramáží 60 g/m². Lze jí také využít jako dočasný přístřešek při campingu. Odolná proti protržení. 58 Kč od 52 Kč
2
Nejprodávanější krycí plachty a fólie – Zakrývací plachta Camo Zakrývací plachta Camo Maskovaná zakrývaci plachta s kovovými oky pro zakrytí proti nečistotám s gramáží 80 g/m². Lze jí také využít jako dočasný přístřešek při campingu. Odolná proti protržení. 459 Kč od 417 Kč
3
Nejprodávanější krycí plachty a fólie – Zakrývací fólie Strong Zakrývací fólie Strong Efektivní zakrytí stavebních strojů, materiálů, nářadí a náčiní, ale i nábytku a podlah v domácnostech, při bouracích pracích proti drobným úlomkům cihel nebo omítky. Odolná proti povětrnostním vlivům, propíchnutí a protržení, vodonepropustná, lehce omyvatelná. 726 Kč 659 Kč
Lidovka
Krycí plachty a fólie – Zakrývací plachta Guttaplane Standard
3x

Zakrývací plachta Guttaplane Standard

Univerzální tkaná plachta se zdvojenými okraji a ocelovými oky po celém obvodu. Díky tomu lze zakrývací plachty snadno upevnit nebo jimi provléct provaz a zajistit. Plachta je UV stabilní. Plošná hmotnost 80 g/m².

Cena / výkon
Krycí plachty a fólie – Zakrývací plachta Spot Sleva 10%
1x

Zakrývací plachta Spot

Modrá zakrývaci plachta s kovovými oky pro zakrytí proti nečistotám s gramáží 60 g/m². Lze jí také využít jako dočasný přístřešek při campingu. Odolná proti protržení.

Pro náročné
Krycí plachty a fólie – Zakrývací plachta Dura Sleva 10%
1x

Zakrývací plachta Dura

Vysokopevnostní zakrývaci plachta s kovovými oky pro zakrytí proti nečistotám s gramáží 120 g/m². Lze jí také využít jako dočasný přístřešek při campingu. Odolná proti protržení.

Krycí plachty a fólie – Dakota síť na lešení
2x

Lešenářská síť Dakota

Dakota ochranná síť na lešení s oky disponuje vyztuženými okraji a oky pro snadné uchycení a snadnou demontáž pro pětné použití. Jendá se o rašlový úplet, který je vyroben ze stabilizovaného polyetylenu s 50% zastíněním a plošnou hmotností 55 g/m2.

Krycí plachty a fólie – Zakrývací plachta Guttaplane HW
1x

Zakrývací plachta Guttaplane HW

Profesionální vysoce pevná tkaná plachta se zdvojenými kraji a ocelovými oky po celém obvodu po 1 m. UV stabilní ze stříbrné strany. Plošná hmotnost 150 g/m².

Krycí plachty a fólie – Lešenářská síť Sleva 9%
1x

Lešenářská síť

Ochranná síť o rozměru 2,5 x 20 m vhodná pro zednické práce. Tlumí sluneční svit, tím chrání před nadměrným vysycháním a zároveň zabezpečuje bezpečnou práci na lešení i pod ním.

Krycí plachty a fólie – Lešenářská síť s potiskem Sleva 9%

Lešenářská síť s potiskem

Ochranná síť o rozměru 2,6 x 14 m vhodná pro zednické práce. Tlumí sluneční svit, tím chrání před nadměrným vysycháním a zároveň zabezpečuje bezpečnou práci na lešení i pod ním.

Krycí plachty a fólie – Zakrývací plachta Camo Sleva 9%
1x

Zakrývací plachta Camo

Maskovaná zakrývaci plachta s kovovými oky pro zakrytí proti nečistotám s gramáží 80 g/m². Lze jí také využít jako dočasný přístřešek při campingu. Odolná proti protržení.

Krycí plachty a fólie – Stavební folie PE Sleva 27%

Stavební folie PE

Slouží jako univerzální ochranná a separační vrstva. Tloušťka 0,04 až 0,1 mm. Součást skladby plovoucích podlah s polystyrenem, pro kročejový útlum.

Krycí plachty a fólie – Zakrývací fólie s páskou Sleva 10%
Počet variant: 6

Zakrývací fólie Seal

Folie s maskovací páskou, pro účinnou ochranu před potřísněním zdí, koberců, podlah a nábytku při malování bytu, či jiných stavebních úpravách. Zakrývací fólie je opatřena maskovací páskou pro snadné upevnění a přichycení.

 

Krycí plachty a fólie – Zakrývací malířská fólie Sleva 25%

Zakrývací malířská fólie

Fólie je ideální k zakrytí nábytku a jiných předmětů v interiéru při malování, nebo stavebních pracech.

Krycí plachty a fólie – Zakrývací rq fólie s lepící páskou Sleva 25%

Zakrývací rq fólie s lepící páskou

Zakrývací folie s lepicí páskou slouží k snadnému zakrývání při malířských a jiných pracích v interiéru, nebo v exteriéru.

Krycí plachty a fólie – Stavební fólie PE Sleva 11%
3x

Stavební fólie Covernit PE

Univerzální ochranná a separační vrstva. PE fólie má tloušťku 0,1 mm. Široké uplatnění při provádění stavebních prací, ochrana materiálu a konstrukcí před poškozením a znečištěním.

Krycí plachty a fólie – Stavební fólie PE 0,05 mm Sleva 25%

Stavební fólie PE 0,05 mm

Univerzální ochranná a separační folie v tloušťce 0,05 mm. Široké uplatnění při provádění stavebních prací, ochrana materiálu a konstrukcí před poškozením a znečištěním.

Krycí plachty a fólie – Stavební fólie PE 0,2 mm Sleva 25%

Stavební fólie PE 0,2 mm

Univerzální ochranná a separační fólie v tloušťce 0,2 mm. Široké uplatnění při provádění stavebních prací, ochrana materiálu a konstrukcí před poškozením a znečištěním.

Krycí plachty a fólie – Stavební fólie PE 0,1 mm (rukáv) Sleva 27%

Stavební fólie PE 0,1 mm (rukáv)

Univerzální ochranná a separační fólie o tloušťce 0,1 mm ve formě rukávu, kterou je možné použít na výroba pytlů na stavební a jiný odpad zatavením dna nebo prostým svázáním konců rukávu.

Krycí plachty a fólie – Zakrývací fólie Efecto Sleva 9%

Zakrývací fólie Efecto

Efektivní zakrytí stavebních strojů, materiálů, nářadí a náčiní, ale i nábytku a podlah v domácnostech, při bouracích pracích proti drobným úlomkům cihel nebo omítky.

Krycí plachty a fólie – Zakrývací fólie Strong Sleva 9%

Zakrývací fólie Strong

Efektivní zakrytí stavebních strojů, materiálů, nářadí a náčiní, ale i nábytku a podlah v domácnostech, při bouracích pracích proti drobným úlomkům cihel nebo omítky. Odolná proti povětrnostním vlivům, propíchnutí a protržení, vodonepropustná, lehce omyvatelná.

Krycí plachty a fólie – Stavební fólie PE (rukáv) Sleva 33%

Stavební fólie Covernit PE (rukáv)

Univerzální ochranná a separační folie o tloušťce 0,1 mm ve formě rukávu, kterou je možné použít na výroba pytlů na stavební a jiný odpad zatavením dna nebo prostým svázáním konců rukávu.

Krycí plachty a fólie – Strečová folie Scobax Sleva 30%

Strečová folie Scobax

Ruční fixační průtažná strečová fólie pro balení, fixování a ochranu zboží. Šířka 50 cm.

Krycí plachty a fólie – Stavební fólie polorukáv, Premium

Fólie polorukáv Premium

Odolná ochranná stavební fólie, která slouží podle plošné hmotnosti od zakrytí ploch proti znečištění až jako izolační vrstva proti vodě a vlhkosti pod tepelnou izolací. Vyrobena je z polyethylenu v rozměrech 2 x 50 o plošné hmotnosti 50 - 200 g/m2.

Krycí plachty a fólie – Stavební fólie, Standard

Fólie polorukáv Standard

Ochranná stavební fólie slouží podle plošné hmotnosti od zakrytí ploch proti znečištění až jako izolační vrstva proti vodě a vlhkosti pod tepelnou izolací. Vyrobena je z polyethylenu v rozměrech 2 x 50, 4 x 25 a 4 x 50 o plošné hmotnosti 25 - 200 g/m2.

Krycí plachty a fólie – Stavební zakrývací

Fólie zakrývací 100

Univerzální polyethylenová zakrývací a ochranná plachta v maloobchodním balení. Slouží pro dokončování, renovace a stavební práce. Gramáž fólie je 100 mikronů.

Krycí plachty a fólie – Lešenářská plachta Dakota Akce

Lešenářská plachta Dakota

Protiprachová a stínící plachta na lešení zabezpečuje okolí staveniště proti pádu předmětů a zvýšené prašnosti.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.