Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Kompostéry září v září

  • 06.09.2022
  • 1
  • Dominik Hegmon

Pro velký úspěch a protože se podzim neúprosně blíží, rozhodli jsme se znovu vyhlásit soutěž o zahradní kompostér na naší facebookové stránce. Příležitost zúčastnit se budou mít všichni od 6. do 20. září 2022. Přejeme mnoho štěstí každému z Vás!

Bramborová nať, opadané ovoce, listí i nehezká zelenina – to vše můžete znovu využít a přetvořit ve velmi prospěšný humus, který bude vyživovat vaše záhony, pole a v nich rostoucí rostliny. Proces kompostování nebude v dnešní době nikomu záhadou, ale ne každý s ním má zkušenost. My v Buildex.cz kompostování věříme a fandíme, proto jsme pro naše zákazníky a sledující na facebooku spustili soutěž, jejíž hlavní výhrou je praktický a přínosný 480l kompostér. Pokud se Vám zdá, že se tato soutěž opakuje, tak nejste daleko od pravdy. Velký zájem, který se ukázal v předchozím kole, a přicházející podzim s tunami opadaných lisů nás přiměli vytvořit další šanci pro ty z vás, kteří po kompostéru stále touží.

Do 20. září se můžete naší soutěže zúčastnit, případně kdybyste byli nedočkaví a chtěli svůj kompostér již nyní, tak pro vás máme připravenou celou kategorii zahradních kompostérů, ve které najdete i článek s doplňujícími informacemi.

Hodně štěstí!

Pravidla

1. Soutěž je pořádána facebookovou stránkou Buildex.cz, kterou vlastní a spravuje společnost BUILDEX GROUP s.r.o. (dále jen Organizátor), která přejímá veškerou zodpovědnost za průběh soutěže a dává jasně najevo, že internetová platforma www.facebook.cz je jen a pouze prostředkem komunikace soutěže

2. Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí a platí zde kompletní osvobození od závazků každého z účastníků.

3. Soutěže se může zúčastnit každá osoba starší 15 let, která má trvalé bydliště na území České či Slovenské republiky

4. Osoba splňující podmínky v předchozím bodě do soutěže vstoupí reakcí „to se mi líbí“ na facebookovém příspěvku vyhlašujícím soutěž a zanecháním komentáře s odkazem na oblíbený produkt z e-shopu www.buildex.cz

5. Podmínkou zařazení do slosování je též sledování (bytí sledujícím s "to se mi líbí") facebookové stránky Buildex.cz

6. Výhrou v soutěži je produkt Kompostér M o objemu 480 l prezentovaný na stránce www.buildex.cz/komposter-scobax-m

7. Výherce bude vybrán z náhodného slosování následujícího dne po skončení soutěže, tj. 21. září 2022, a bude zveřejněn na facebookové stránce Buildex.cz

8. Výherce bude kontaktován prostřednictvím facebooku s pokyny o pokročení k řešení doručení výhry.

9. Zapojením se do soutěže dávají účastníci svolení Organizátorovi soutěže sdílet, propagovat a operovat s jejich příspěvky, viditelnými údaji a obecně s veškerým obsahem, který soutěžící použije v komentářové sekci soutěžního příspěvku

10. Soutěžící se zavazuje umožnit Organizátorovi pořídit obrazový záznam předání výhry, například formou fotografie a jeho následné použití se jménem výherce pro reklamní a marketingové účely spojené s touto soutěží (například uveřejnění fotografie se jménem výherce na facebooku, internetové adrese www.buildex.cz apod.)

11. Soutěž bude probíhat v období od 6. do 20. září 2022

12. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo na změnu v podmínkách soutěže, případně na její zrušení a to bez udání důvodu.

Diskuze

1 dotaz
Přidat dotazZrušit
Budoucí vítězka?

SKvělý! minule jsem nevyhrála a řekla jsem si, že příště to dám teda, tak mi držte pěsti :D :D

Dobrý den, tak to Vám samozřejmě pěsti držíme, stejně jako všem zúčastněným. Hodně štěstí! ;)

Top články

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.