0

Vpusti

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější vpusti – Gabex Litinová dvorní vpusť C250 Litinová dvorní vpusť C250 Kulatá dvorní vpusť je určena k bodovému odvodnění ploch. Vyhotovena v protiskluzové úpravě z litinového UV stabilního materiálu, který zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu. Průměr je od 5 do 12 cm.  266 Kč od 258 Kč
2
Nejprodávanější vpusti – Gabex Dvorní polymerbetonová vpusť B125 Dvorní polymerbetonová vpusť B125 Dvorní polymerbetonová vpusť je určena pro bodové odvodnění zpevněných ploch. Rozměr vpusti je 27 x 27 cm.  4 417 Kč 4 284 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 4
Vpusti – Gabex Litinová dvorní vpusť C250
Právě si prohlíží 1 zákazník

Litinová dvorní vpusť C250

Kulatá dvorní vpusť je určena k bodovému odvodnění ploch. Vyhotovena v protiskluzové úpravě z litinového UV stabilního materiálu, který zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu. Průměr 12 cm. 

Vpusti – Gabex Litinová dvorní vpusť C250
  • 1
Akce
Tento týden zakoupil 1 zákazník
(10)

Litinová dvorní vpusť C250

Kulatá dvorní vpusť je určena k bodovému odvodnění ploch. Vyhotovena v protiskluzové úpravě z litinového UV stabilního materiálu, který zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu. Průměr je od 5 do 12 cm. 

Vpusti – Gabex Dvorní polymerbetonová vpusť B125
  • 2
Akce
Tento týden zakoupil 1 zákazník

Dvorní polymerbetonová vpusť B125

Dvorní polymerbetonová vpusť je určena pro bodové odvodnění zpevněných ploch. Rozměr vpusti je 27 x 27 cm. 

Vpusti – Gabex Ucpávka kanalizačního potrubí Cam
Akce
(2)

Ucpávka kanalizačního potrubí Cam

Mechanická ucpávka potrubí navrhnutá pro dešťovou a splaškovou kanalizaci. Jedná se o konstrukčně nejbezpečnější ucpávku, která zajištuje svislé nasazení a brání před zkroucením potrubí. Je vyrobena z vysoce odolného nylonu vyztuženého skleněnými vlákny. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.