Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Hydroizolace

Skvělé difuzní vlastnosti proti pronikání vodních a par a plynů. Nopové fólie nachází uplatnění jako drenážní a ochranné vrstvy pro základy staveb. Chrání spodní konstrukci stavby proti vlhkosti a tím výrazně zvyšuje její životnost. Lze je využívat pro svislou i vodorovnou izolaci.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější hydroizolace – GT Nopová fólie GT Nopová fólie Protivlhkostní a drenážní nopová folie GT prodej po rolích. Základním principem funkce nopové fólie GT je oddělení stavby od vlhkého okolního prostředí. Prodávaná v délce 20 metrů. 43,50 Kč od 26,00 Kč
2
Nejprodávanější hydroizolace – Tegola Venti N Tegola Venti N Ukončovací odvětrávací lišta pro nopové folie, vhodná pro kombinaci s drenážním systémem.  138 Kč 118 Kč
3
Nejprodávanější hydroizolace – Den Braven Bitumenový pás Aluband Plus Den Braven Bitumenový pás Aluband Plus Střešní samolepicí páska na bázi bitumenu. Vyvážená směs několika syntetických kaučuků a asfaltu zaručuje trvalou vazbu na různých materiálech, jako je beton, kámen, plasty a kovy. Páska je flexibilní a přilne přímo na suché a rovné povrchy. 194 Kč od 176 Kč
Lidovka
Hydroizolace – Likov Netkaná geotextilie Sleva 40%

Likov Netkaná geotextilie

Netkaná ochranná, separační a drenážní geotextilie z bílého kalandrovaného polyesteru.

Cena / výkon
Hydroizolace – Gutta Guttabeta T40 Akce

Gutta Guttabeta T40

Protivlhkostní a drenážní nopová fólie s nopy o výšce 40 mm, která má větší drenážní schopnost se zárukou 20 let. Rozměr 2 x 1,5 m. Lze ji též využít jako ztracené bednění. 

Pro náročné
Hydroizolace – Tegola TH2 Stop Sleva 15%
2x

Tegola TH2 Stop

Třívrstvá vodotěsná membrána TH2 Stop určená pro aplikaci pod dlažbu na ochranu stěn a podlah před vlhkostí.

Hydroizolace – Gutta N Basic Akce
4x

Gutta N Basic

Protivlhkostní a drenážní fólie s kulatými nopy. Rozměr 20 x 0,5-2 m. Hmotnost 400 g/m2. Chrání spodní konstrukci stavby proti vlhkosti a tím zvyšuje její životnost.

Hydroizolace – Gutta fólie T50 Linear Akce
3x

Gutta fólie T50 Linear

Chrání spodní konstrukci stavby proti vlhkosti. Rozměr 0,7 x 1,6 m. Hmotnost 400 g/m2. Tloušťka 1,6 mm.

Hydroizolace – Gutta Guttabeta Star Sleva 25%
2x

Gutta Guttabeta Star

Chrání spodní konstrukci stavby proti vlhkosti a tím zvyšuje její životnost. Rozměry 20 x 0,5-3 m. Hmotnost 400 g/m2.

Hydroizolace – Gutta fólia Guttabeta S

Gutta fólia Guttabeta S

Protivlhkostní a drenážní nopová fólie je z vnitřní strany opa­třena plastovou mříž­kou umožňující pro­ve­dení omítky. Rozměr 10 x 2 m. Hmotnost 700 g/m2.

Hydroizolace – Juta Hobby PRO Sleva 39%

Juta Hobby PRO

Geotextilie z netkaného polyesteru je vhodná jako separační, ochranná, filtrační vrstva. Nejsilnější všestranná hobby geotextilie na trhu, která se dokáže adaptovat na jednotlivé druhy podloží. 

Hydroizolace – GT Nopová fólie Sleva 40%
5x
Počet variant: 4

GT Nopová fólie

Protivlhkostní a drenážní nopová folie GT prodej po rolích. Základním principem funkce nopové fólie GT je oddělení stavby od vlhkého okolního prostředí. Prodávaná v délce 20 metrů.

Hydroizolace – Juta Netex Home Sleva 19%

Juta Netex Home

Vysoce kvalitní kalandrovaná geotextílie v praktickém balení 1 × 10 m. Ideální pro záhony, chodníčky, cesty a pískoviště

Hydroizolace – Gutta Guttabeta Drain Akce

Gutta Guttabeta Drain

Rozměr nopové fólie Drain je 2 × 20 m. Hmotnost 400 g/m2. Vyrobena z polyethylenu (HDPE). Chrání spodní konstrukci stavby proti vlhkosti. Obsahuje geotextilii zabraňující zanešení nopů.

Hydroizolace – Den Braven Geotextilie Standard Sleva 9%
1x

Den Braven Geotextilie Standard

Geotextilie je vyrobena ze 100% PES. Používá se za účelem separace, filtrace a vyztužování. Gramáž 120 - 500 g/m² a rozměry 1 - 50 m.

Hydroizolace – Den Braven Geotextilie Extra Sleva 9%

Den Braven Geotextilie Extra

Tato geotextilie je vyrobena z 60 % PET. Základní pevnost byla u geotextilie Extra docílena vpichováním vláken. Zabraňuje migraci jemného materiálu do materiálu hrubého při průtoku vody zeminou. Udržuje průtok vody v zemině při minimální tlakové ztrát.

Hydroizolace – Gutta fólia Guttabeta T20 Akce

Gutta fólia Guttabeta T20

Lze využít jako ztracené bednění. Vhodná pro mimořádně vlhké konstrukce. Rozměr 20 x 1-2 m. Hmotnost 1000 g/m2.

Hydroizolace – Den Braven Nopová fólie DB II Sleva 9%
1x

Den Braven Nopová fólie DB II

HDPE fólie standardní kvality o gramáži 500 g/m² pro základové práce a jednoduché drenáže.  Dobrá vodotěsnost a výborná ventilační schopnost, odvětrávání vlhkého zdiva.

Hydroizolace – Gutta Guttabeta T40 Garden Akce

Gutta Guttabeta T40 Garden

Protivlhkostní a drenážní fólie s nopy o výšce 40 mm s perforací. Rozměr 2 x 1,5 m. Zadržuje vodu pro přežití rostlin v době sucha. Tloušťka nopové fólie 1 mm.

Hydroizolace – Tegola Nopová fólie Blackstar Sleva 15%
4x

Tegola Nopová fólie Blackstar

Nopová fólie je vyrobená z kvalitního vysokohustotního polyethylenu. Slouží jako protiradonová ochrana stavby, drenážní a protivlhkostní fólie a chrání konstrukci proti vlhkosti a tím prodlužuje její životnost.

Hydroizolace – Gutta fólie Guttabeta T20 Garden Akce

Gutta fólie Guttabeta T20 Garden

Rozměr nopové fólie Guttabeta T20 Garden se používá se jako hydroakumulační a drenážní vrstva u zelených střech. Rozměr desky 1,2 x 2,5 m a rozměr role 2 x 20 m. Tloušťka nopové fólie 1 mm.

Hydroizolace – Foliarex 200

Foliarex 200

Certifikovaná profesionální paroizolační fólie v maloobchodním balení, která slouží jako ochrana tepelné izolace před vlhkostí. Vytváří hydroizolační vrstvu a je vyrobena ze 100% polyethylenu. Tloušťka fólie je 200 mikronů.

 

Hydroizolace – Gutta Guttabeta N Akce

Gutta Guttabeta N

Nejpoužívanější protivlhkostní a drenážní nopová fólie s kulatými nopy. Rozměr 20 x 0,5-4 m. Hmotnost 500 g/m2. Chrání spodní konstrukci stavby proti vlhkosti a tím zvyšuje její životnost.

Hydroizolace – Gutta Hobby Sleva 20%

Gutta Hobby

Ochranná, oddělující a filtrační vrstva. Při proudění vody brání prostupu částeček zeminy. Vyrobeno z netkaného polyesteru. Minimální prodej je 1 bm.

Hydroizolace – Gutta Guttatex LongLife Sleva 20%

Gutta Guttatex LongLife

Geotextilie Guttatex LongLife z netkaného polyesteru o gramáži od 100 do 300 g/m2. Geotextilie je speciálně navržena pro dlouhodobou funkci a životnost (50 let).

Hydroizolace – Gutta Guttatex Separ Sleva 20%

Gutta Guttatex Separ

Geotextilie Guttatex Separ z netkaného polyesteru o gramáži 300 g/m2. Prodej po celých rolích o rozměrech 2 × 50 m. Geotextilie se používá jako nezbytná separační, ochranná, případně filtrační vrstva pro nejrůznější typy stavebních konstrukcí.

Hydroizolace – Den Braven Geotextilie Uni Sleva 9%
2x

Den Braven Geotextilie Uni

Geotextilie je vyrobena ze 100% PES. Používá se za účelem separace, filtrace a vyztužování. Zabraňuje sesuvu svislých zeminových stěn a strmých svahů. Gramáž 200 - 300 g/m² a rozměry 2 x 50 m. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.