Spojka zvodu je vyrobená z kvalitného plechu. Disponuje odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, poveternostným vplyvom aj korózii a slúži na vytvorenie pevného a vodotesného spoja dvoch odkvapových zvodov.
Podrobné infoOkapový žlab disponuje odolností vůči mechanickému poškození, povětrnostním vlivům i korozi, čímž je zajištěna dlouhá životnost. Mezi velké výhody patří i snadná a rychlá montáž. Dostupný je v délkách od 2 do 4 m.
Okapový kotlík disponuje odolností vůči mechanickému poškození, povětrnostním vlivům i korozi a slouží k odvodu vody ze žlabů do svodu. Je dostupný ve variantách pozink nebo barevný lak – hnědá (RAL 8017) a antracit (RAL 7016).
Chrlič pro sběr dešťové vody je vyrobený z kvalitního plechu a disponuje odolností vůči mechanickému poškození, povětrnostním vlivům i korozi. Je dostupný ve variantách pozink nebo barevný lak – hnědá (RAL 8017) a antracit (RAL 7016).
Okapové koleno je vyrobené z kvalitního plechu disponuje odolností vůči mechanickému poškození, povětrnostním vlivům i korozi. Používá se jako vyústění okapového systému Tegoaqua 100.
Žlabový hák je vyrobený z kvalitního plechu. Slouží k pevnému uchycení okapového žlabu ke zdi. Je dostupný ve variantách pozink nebo barevný lak – hnědá (RAL 8017) a antracit (RAL 7016).
Objímka svodu disponuje odolností vůči mechanickému poškození, povětrnostním vlivům i korozi a slouží k pevnému přichycení svodu ke zdi. Je dostupná ve variantách pozink nebo barevný lak – hnědá (RAL 8017) a antracit (RAL 7016).
Plechové čelo žlabu slouží k ukončení a těsnému uzavření žlabů na jejich koncích. Je dostupné ve variantách pozink nebo barevný lak – hnědá (RAL 8017) a antracit (RAL 7016).
Napojení do svodu je vyrobené z kvalitního plechu, disponuje odolností vůči mechanickému poškození, povětrnostním vlivům i korozi a slouží ke sjednocení dvou svodů stejného systému.
Okapový svod je určený pro okapový systém Tegoaqua 100. Lakovaný v barvách antracit a hnědá. Ve spojení s ostatními prvky okapového systému zajišťuje výborný odvod vody ze střechy.
Čelní žlabový hák je vyrobený z kvalitního plechu. Slouží k pevnému uchycení čelního dílu okapového žlabu ke zdi. Je dostupný ve variantách pozink nebo barevný lak – hnědá (RAL 8017) a antracit (RAL 7016).
Spojka svodu je vyrobená z kvalitního plechu. Slouží k vytvoření pevného a vodotěsného spoje dvou okapových svodů. Disponuje odolností vůči mechanickému poškození, povětrnostním vlivům a korozi.
Roh žlabu je vyrobený z kvalitního plechu. Disponuje odolností vůči mechanickému poškození, povětrnostním vlivům i korozi. K dispozici je vnější i vnitřní roh ve variantách pozink nebo barevný lak hnědá (RAL 8017) a antracit (RAL 7016).
Okapový svod je určený pro okapový systém Tegoaqua 100 ve variantě pozink. Ve spojení s ostatními prvky okapového systému zajišťuje výborný odvod vody ze střechy.
Okapový žlab disponuje odolností vůči mechanickému poškození, povětrnostním vlivům i korozi, čímž je zajištěna dlouhá životnost. Mezi velké výhody patří i snadná a rychlá montáž. Dostupný je v délkách od 2 do 4 m.
Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?
Je vám k dispozícii v tejto ponuke.
Diskusia
Pridať otázkuSkryť