Purmo Radiátor Compact C 11 600 x 700 mm, Purmo F061106007010300
Naša cena za ks
Rumburk Pražská 465/31, 408 01 Rumburk
Pracovní dny: 7:00 - 15:00
Pátek: 7:00 - 12:00
Víkend: zavřeno
Lotouš Lotouš 37, 273 79 Slaný
Pracovní dny: 8:00 - 16:00
Víkend: zavřeno
Veltrusy Nad Benzinou 601, 277 46 Veltrusy
Sobota: 7:00 - 12:00
Neděle: zavřeno
Ptice K Vechtru 1000, 252 18 Ptice
Malešice Tiskařská 8a/620, 108 01 Praha 10 – Malešice
Všetice Všetice 13, 257 44 Netvořice
Kolín Orebitská 885, 280 02 Kolín 4
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno
Barchov Barchov 21, 530 02 Pardubice
Pátek: 7:00 - 15:00
Koš Nová 831/78, 972 41 Koš - okr. Prievidza
Otvorené
Po - Čt 8:00 - 15:30
Pá - 8:00 - 14:30
Košice Rampová 4, 040 01 Košice
Otvorené
Po - Čt 7:30 - 15:00
Pá - 7:30 - 14:00
Skladom 2 ks Expedujeme v piatok 15. 5.
Ak chcete zobraziť ceny bez DPH, prihláste sa.
Vlastnosti
VýrobcaPurmo
Produktový radCompact
Spôsob pripojeniaBočné
Pripojenie4× – G 1/2“ – vnútorný závit
Výška600 mm
Šírka60 mm
Perametre
Záruka2 roky
ZnačkaPurmo
Popis:
Doskový radiátor Compact C s bočným pripojením
Vykurovacie vykurovacie teleso Purmo Compact je teleso s profilovanou čelnou doskou a prestupnou plochou na zvýšenie tepelného výkonu. Napojenie telesa na vykurovaciu sústavu ústredného vykurovania budov s najvyšším prípustným prevádzkovým pretlakom 1,0 MPa sú k dispozícii štyri napojenia z bočných strán, dva na ľavej a dva na pravej strane radiátora s vnútorným závitom G 1/2". Tento typ doskového radiátora je vhodný pre jednotrubkové alebo dvoj trubkové vykurovacie 110 °C.
Rozmery vykurovacieho telesa
H: výška L: dĺžka h: pripojovací rozstup hĺbka 600 mm 700 mm 550 mm 60 mm
Spôsoby pripojenia radiátora Compact
bočné (ľavé, pravé)
bočné diagonálne
bočné zdola-dole
Jedná sa o najčastejšie používané riešenie, ktoré umožňuje pripojiť radiátory ako z pravej, tak aj z ľavej strany. Prívod by mal byť pripojený k hornému vývodu radiátora, odvod potom k dolnému. Opačné napojenie vedie k zníženiu tepelného výkonu o viac ako 30%. Odporúča sa pri radiátoroch s dĺžkou presahujúcou 2000 mm a ďalej pri tých, ktorých dĺžka štvornásobne prekračuje výšku. Prívod by mal byť pripojený k pravému alebo ľavému hornému vývodu, odvod potom k protiľahlému dolnému vývodu. Opačné napojenie vedie k zníženiu tepelného výkonu radiátora o viac ako 30%. Používa sa najčastejšie pri radiátoroch typu C, kedy je vykurovacia sústava vedená podlahou. Môže sa použiť aj pri radiátoroch typu H a po odstránení termostatického ventilu aj pri radiátoroch typu CV a HV. Pri použití tohto typu pripojenia bude tepelný výkon radiátora asi o 10 % nižší ako je jeho menovitý výkon.
Obsah balenia
  • vykurovacie teleso
  • sada na uchytenie
  • zátka
  • odvzdušňovací ventil
Technické parametre
Najvyššia prípustná prevádzková teplota 110 °C Najvyšší prípustný prevádzkový tlak 1,0 MPa Pripojovací závit 4 × G 1/2" vnútorný Pripojovací rozstup Výška – 50 mm
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky. Pridať otázkuSkryť