Purmo Radiátor Compact C 11 500 x 700 mm, Purmo F061105007010300
Árunk a ks
Rumburk Pražská 465/31, 408 01 Rumburk
Pracovní dny: 7:00 - 15:00
Pátek: 7:00 - 12:00
Víkend: zavřeno
Lotouš Lotouš 37, 273 79 Slaný
Pracovní dny: 8:00 - 16:00
Víkend: zavřeno
Veltrusy Nad Benzinou 601, 277 46 Veltrusy
Sobota: 7:00 - 12:00
Neděle: zavřeno
Ptice K Vechtru 1000, 252 18 Ptice
Malešice Tiskařská 8a/620, 108 01 Praha 10 – Malešice
Všetice Všetice 13, 257 44 Netvořice
Kolín Orebitská 885, 280 02 Kolín 4
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno
Barchov Barchov 21, 530 02 Pardubice
Pátek: 7:00 - 15:00
Koš Nová 831/78, 972 41 Koš - okr. Prievidza
Otevřeno
Po - Čt 8:00 - 15:30
Pá - 8:00 - 14:30
Košice Rampová 4, 040 01 Košice
Otevřeno
Po - Čt 7:30 - 15:00
Pá - 7:30 - 14:00
Raktáron 1 ks szállítunk pénteken 15. 5.
Az ÁFA nélküli árak megtekintéséhez jelentkezzen be .
Jellemzők
GyártóPurmo
TermékcsaládKompakt
Csatlakozási módOldal
Kapcsolat4× – G 1/2“ – belső menet
Magasság500 mm
Szélesség60 mm
Paraméterek
Garancia2 év
MarkPurmo
Popis:
Kompakt C panelradiátor oldalsó csatlakozással
A Purmo Compact radiátor profilozott előlappal és átmeneti felülettel rendelkezik a hőteljesítmény növelése érdekében. A radiátor épületek központi fűtési rendszeréhez csatlakozik, amelynek maximálisan megengedett üzemi nyomása 1,0 MPa. Négy csatlakozó található a radiátor oldalán, kettő a bal és kettő a jobb oldalon, G 1/2" belső menettel. Ez a típusú panelradiátor alkalmas egycsöves vagy kétcsöves fűtési rendszerekhez, amelyekben hőhordozóként vizet használnak, maximálisan megengedett hőmérséklete 110 °C.
Radiátor méretei
H: magasság L: hossz h: csatlakozási távolság mélység 500 mm 700 mm 450 mm 60 mm
Kompakt radiátorcsatlakozási módszerek
oldalirányú (bal, jobb)
oldalsó átló
oldalról lefelé
Ez a leggyakrabban használt megoldás, amely lehetővé teszi a radiátorok jobb és bal oldalról történő csatlakoztatását. A bemenetet a felső radiátor kimenethez, a kimenetet pedig az alsóhoz kell csatlakoztatni. Az ellentétes csatlakozás a hőteljesítmény több mint 30%-os csökkenéséhez vezet. 2000 mm-nél hosszabb radiátorokhoz, valamint azokhoz, amelyek hossza meghaladja a magasság négyszeresét. A bemenetet a jobb vagy bal felső kimenethez, a kimenetet pedig az ellentétes alsó kimenethez kell csatlakoztatni. Az ellentétes csatlakozás a hőteljesítmény több mint 30%-os csökkenéséhez vezet. Leggyakrabban C típusú radiátoroknál használják, amikor a fűtési rendszer a padlón keresztül van elvezetve. H típusú radiátorokhoz, valamint a termosztatikus szelep eltávolítása után CV és HV típusú radiátorokhoz is használható. Az ilyen típusú csatlakozás használata esetén a radiátor hőteljesítménye körülbelül 10%-kal alacsonyabb lesz a névleges teljesítményénél.
A csomag tartalma
  • radiátor
  • szerelőkészlet
  • dugó
  • légtelenítő szelep
Műszaki paraméterek
Legmagasabb megengedett üzemi hőmérséklet 110 °C Legmagasabb megengedett üzemi nyomás 1,0 MPa Csatlakozómenet 4 × G 1/2" belső Csatlakozási távolság Magasság – 50 mm
Még nincsenek bejegyzések a vitában. Tegyen fel egy kérdéstElrejt