✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
S ohledem na situaci, prosíme, neodkládejte objednání
0

Sestavy

Dřevěné a kovové zahradní sestavy složené ze stolu a sezení širokého výběru od malých stoliček po prostorné lavice s opěradly. Komponenty lze zakoupit i jednotlivě v ostatních sekcích venkovního nábytku a tím tak ještě více rozšířit kompletní set.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější sestavy – Scobalit Sestava Abra Sestava Abra Robustní dřevěný nábytek české výroby ve stabilním a bytelném provedení s hranou ve tvaru vlny. Vhodné pro 4-5 osob. 10 700 Kč
2
Nejprodávanější sestavy – Scobalit Sestava Mallorca EKO Sestava Mallorca EKO Ekonomickou verzí dřevěné sestavy Mallorca je sestava Mallorca EKO s tloušťkou desky 2,5 cm za skvělou cenu. 11 600 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 13
Sestavy – Scobalit Sestava Abra
  • 1
Tento týden zakoupili 3 zákazníci
(1)

Sestava Abra

Robustní dřevěný nábytek české výroby ve stabilním a bytelném provedení s hranou ve tvaru vlny. Vhodné pro 4-5 osob.

Sestavy – Scobalit Sestava Ibiza

Sestava Ibiza

Sestava nábytku české výroby s bezpečnými oblými rohy a hranou ve tvaru vlny. Na výběr ze čtyř různých posezení, z nichž každý kus je v sestavě jednou. Vhodné pro 6-8 osob.

Sestavy – Scobalit Sestava Tokyo
(1)

Sestava Tokyo

Dřevěný nábytek české výroby ve stabilním a bytelném provedení vyniká dekorativním zpracováním opěrek způsobem zapuštěných latí a opěrkami na ruce u křesel i lavice. Vhodné pro 4-5 osob.

Sestavy – Scobalit Sestava Denver

Sestava Denver

Masivní dřevěný nábytek české výroby ve stabilním a bytelném provedení z jemně opracovaného dřeva s kulatými bezpečnými rohy. Vhodné pro 4-5 osob.

Sestavy – Scobalit Sestava Mallorca EKO
  • 2
Tento týden zakoupili 3 zákazníci
(1)

Sestava Mallorca EKO

Ekonomickou verzí dřevěné sestavy Mallorca je sestava Mallorca EKO s tloušťkou desky 2,5 cm za skvělou cenu.

Sestavy – Scobalit Sestava Mallorca
(1)

Sestava Mallorca

Masivní dřevěný nábytek české výroby ve stabilním a bytelném provedení z jemně opracovaného dřeva s kulatými bezpečnými rohy.

Sestavy – Scobalit Stůl s lavicemi Victoria

Stůl s lavicemi Victoria

Venkovní nábytek vyrobený z jemně opracovaného a impregnovaného dřeva pojí prostorný stůl s dvěma lavicemi a vytváří tak lehce manipulovatelný kousek do letních zahrádek. V nabídce ve dvou velikostech.

Sestavy – Scobalit Stůl s lavicemi Mark

Stůl s lavicemi Mark

Venkovní nábytek vyrobený z jemně opracovaného a impregnovaného dřeva pojí prostorný stůl s dvěma lavicemi a vytváří tak lehce manipulovatelný kousek do letních zahrádek.

Sestavy – MWH Bani 4+
(2)

Sestava Bani

Sestava nábytku něměcké výroby z tahokovu se silnou vrstvou laku vytvořenou technologií Elotherm v antracitové barvě. Mřížová výplň stolu i židlí s bytelnými opěradly.

Sestavy – MWH Banis 4+
(3)

Sestava Banis

Sestava nábytku něměcké výroby z tahokovu se silnou vrstvou laku vytvořenou technologií Elotherm v antracitové barvě. Mřížová výplň stolu i židlí s bytelnými opěradly je vyplněna dekorativním prvkem v opěradlech.

Sestavy – MWH Basani
Právě si prohlíží 1 zákazník
(2)

Sestava Basani

Sestava nábytku něměcké výroby z tahokovu se silnou vrstvou laku vytvořenou technologií Elotherm v antracitové barvě. Křesla i stůl mají mřížovou výplň a křesla je možné polohovat až v sedmi různých pozicích. Na výběr je ze dvou sestav se čtyřmi nebo s šesti křesly.

Sestavy – MWH Basanis
(2)

Sestava Basanis

Sestava nábytku něměcké výroby z tahokovu se silnou vrstvou laku vytvořenou technologií Elotherm v antracitové barvě. Křesla i stůl mají mřížovou výplň a křesla je možné polohovat až v sedmi různých pozicích. Na výběr je ze dvou sestav se čtyřmi nebo s šesti křesly s dekorativním prvkem v opěradlech.

Sestavy – MWH Sabi 2+
(2)

Sestava Sabi

Skladná sestava nábytku něměcké výroby z tahokovu se silnou vrstvou laku vytvořenou technologií Elotherm v antracitové barvě. Mřížová výplň stolu i židlí s bytelnými opěradly.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.