0

Zahradní hadice

Nejprodávanější

1
Postřikovací pistole s 8 funkcemi Postřikovací pistole s 8 funkcemi z vysoce kvalitního ABS plastu. Páka pro pohodlné ovládání síly proudu vody. 68 Kč
2
Šachta pro zahradní hadici Pipe Cube Praktická a účelná šachta pro snadné uložení a provoz zahradní hadice. 3 456 Kč 2 592 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 26
Právě si prohlíží 1 zákazník
(1)

Zavlažovací hadice Aqua-Drop 1/2"

Zavlažovací zahradní hadice Aqua-Drop 1/2", délka 30 m. Hadice je vyrobená z vysoce kvalitního kaučuku. Propouští vodu rovnoměrně po celé své délce.

(1)

Hadicový naviják pojízdný Aqua Reel na hadici 1/2"- 45 m

Pojízdný válcový naviják na zahradní hadici s průměrem 1/2" a maximální délkou 45 m. Navíjecí válec je vyroben z kvalitního polypropylenového plastu odolnému proti UV záření.

Hadicový naviják pojízdný Drop 1/2" 60 m

Pojízdný naviják Drop vhodný pro zahradní hadici s průměrem 1/2" a s maximální délkou 60 m. Má stabilní a pevnou konstrukci, dlouhou rukojeť pro snadnou manipulaci a přesun, velká kola s vroubkovaným povrchem, který zabraňuje klouzání.

Právě si prohlíží 1 zákazník
(1)

Hadicový naviják Aqua-Reel

Hadicový naviják pro hadice s průměrem 1/2 " a max. délkou 60 m se skládací rukojetí.

Automatický naviják na hadici White Line

Automatický naviják na hadici White Line – Automatický naviják na hadici je ideálním pomocníkem v každé zahradě. Kvalitní nerezové pružiny zajišťují dlouhou životnost a příjemnou rychlost navíjení hadice.

Právě si prohlíží 2 zákazníci
(3)

Hadicový naviják pojízdný Zincato 1/2"

Pojízdný kovový válcový naviják na zahradní hadici s průměrem 1/2" a délkou 50 m, 60 m, 80 m, nebo 110 m. Má stabilní a pevnou konstrukci, dlouhou rukojeť pro snadnou manipulaci a přesun, velká kola s vroubkovaným povrchem, který zabraňuje klouzání.

Hadicový naviják Professional 3/4'', 140 m

Hadicový naviják Professional 3/4, 140 m - Pojízdný hadicový naviják pro hadice s průměrem 3/4 a max. délkou 140 m. Má stabilní a pevnou konstrukci, rukojeť pro snadnou manipulaci a přesun, kola s vroubkovaným povrchem, který zabraňuje klouzání.

(1)

Nástěnný držák na hadici

Držák na zahradní hadici pro připevnění na zeď. Vyroben z odolného plastu. Vybaven úchyty pro zavěšení postřikovačů a příslušenství.

Oscilační zavlažovač

Oscilační zavlažovač s 16 ti tryskami. Vyroben z kvalitního odolného plastu. Možnost nastavení směru a sklonu postřiku. Max. plocha postřiku je 312 m2. Součástí balení je i jehla na čištění trysek.

Otočný pulzující rozstřikovač

Otočný mosazný pulzující rozstřikovač na trojnohém stojanu, vysoký 90 cm, nastavitelná plocha zavlažování.

(1)

Pulzující zahradní postřikovač

Pulzující zahradní postřikovač rotační s hrotem pro zapíchnutí do země. Hrot je opatřen rychlospojkou pro možnost připojení dalších postřikovačů. Délka postřiku až 27 m.

Oboustranná spojka pro připojení dvou hadic

Oboustranná spojka pro připojení dvou hadic o průměru 1/2"

Hadicový postřikovač

Klasický zahradní hadicový postřikovač se snadno nastavitelným proudem vody.

(1)

Hadicová rychlospojka 3/4" Standard

Rychlospojka na hadice o průměru 3/4". Umožňuje rychlé připojení dalších komponentů (např. postřikovač) k hadici.

Hadicová spojka

Hadicová spojka může být použita k napojení dvou hadic, nebo na opravu poškozené hadice. Díky speciálnímu profilu je vhodná i pro použití u tenkostěnných hadic. Dostupné v průměrech 3/4" nebo 1/2".

Právě si prohlíží 2 zákazníci

Hadicová spojka - redukce 3/4" / 1/2"

Hadicová spojka – redukce na hadice o průměru 3/4"/ 1/2". Lze využít v případě, kdy je potřeba napojit dvě hadice s různým průměrem. Díky speciálnímu profilu je vhodná i pro použití tenkostěnných ha­dic.

  • 1
(1)

Postřikovací pistole s 8 funkcemi

Postřikovací pistole s 8 funkcemi z vysoce kvalitního ABS plastu. Páka pro pohodlné ovládání síly proudu vody.

(1)

Přípojka k zahradnímu kohoutku 1"

Přípojka k zahradnímu kohoutku s vnitřním závitem 1".

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.