Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Tyče a trubky

Kompaktní trubky a tyče z plexiskla se využívájí zejména tam, kde se uplatní jejich výhody oproti běžnému sklu. Vyznačují se především vysokou propustností světla, dobrými optickými vlastnostmi a snadnou opracovatelností. Vybírat můžete na základě parametru jako jsou propustnost světla, rozptyl světla, barva nebo účel použití.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější tyče a trubky – Evonik Plexiglas XT Evonik Plexiglas XT Extrudovaná plexi trubka dodávaná v čiré nebo opálové variantě. Vhodná k využití především ve stavebnictví. Dodávaná v délce 2000 mm. od 51,00 Kč
2
Nejprodávanější tyče a trubky – Evonik Plexiglas XT LED Evonik Plexiglas XT LED Profesionální čirá plexi tyč vhodná k nasvětlování a vedení světla po celé své délce. Dodávaná ve dvou variantách vedení světla a délce 2 metry.  od 177 Kč
3
Nejprodávanější tyče a trubky – Covestro Plexi Fluor Covestro Plexi Fluor Fluorescentní extrudovaná plexi tyč vyráběná ve čtyřech barevných variantách. Ideální k využití v reklamně, interiérech a exteriérech, ale také na umělecké scéně. 208 Kč
Lidovka
Tyče a trubky – Evonik Tyč Plexiglas XT
2x

Evonik Tyč Plexiglas XT

Extrudovaná lesklá plexi tyč v čiré barevné variantě. Vhodná k využití především ve stavebnictví, reklamě či modelářství. Dodávaná v délce 2000 mm.

Cena / výkon
Tyče a trubky – Covestro Plexi Reflect
4x

Covestro Plexi Reflect

Světlo-odrazivá extrudovaná plexi tyč je vhodná k nasvícení LED diodami. Díky své bílé odrazové ploše světlo nepohlcuje.

Pro náročné
Tyče a trubky – Evonik Plexiglas Satin Ice
5x

Evonik Plexiglas Satin Ice

Vnější povrch této trubky je upraven pískováním pro dosažení lepšího rozptylu světla a zjemnění paprsků při nasvícení. Vhodná především k nasvícení LED diodami nebo neonovými trubicemi.

Tyče a trubky – Evonik Plexiglas XT
8x

Evonik Plexiglas XT

Extrudovaná plexi trubka dodávaná v čiré nebo opálové variantě. Vhodná k využití především ve stavebnictví. Dodávaná v délce 2000 mm.

Tyče a trubky – Covestro Tyč Plexi Triad
1x

Covestro Tyč Plexi Triad

Čirá plexi tyč s řezem ve tvaru rovnorameného trojúhelníku. Vhodná k interiérovým a exteriérovým dekoracím. Dodávaná v délce 1,2 metru.

Tyče a trubky – Evonik Plexiglas XT LED
1x

Evonik Plexiglas XT LED

Profesionální čirá plexi tyč vhodná k nasvětlování a vedení světla po celé své délce. Dodávaná ve dvou variantách vedení světla a délce 2 metry. 

Tyče a trubky – Evonik Plexiglas GS
4x

Evonik Plexiglas GS

Čirá kvalitní tyč vyrobená z litého plexiskla. Využití najde především ve stavebnictví, jako designový prvek interiérů. Dodávaná v délce 2 metry.

 

Tyče a trubky – Covestro Plexi Fluor
1x

Covestro Plexi Fluor

Fluorescentní extrudovaná plexi tyč vyráběná ve čtyřech barevných variantách. Ideální k využití v reklamně, interiérech a exteriérech, ale také na umělecké scéně.

Tyče a trubky – Covestro Plexi L

Covestro Plexi L

Využívá se pro zpevnění rohů lepených dílů. Tyč z čirého plexiskla tvaru L o délce strany 10 mm a tloušťky 1,2 mm.

Tyče a trubky – Covestro Plexi Vlákna
1x

Covestro Plexi Vlákna

Dekorativní čirá tyč s rovnými vlákny uvnitř, vyrobená z extrudovaného plexiskla. Využití především v interiérech a exteriérech, například pro schodiště. Dodávaná v délce 2 metry.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.