Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Stropní systémy

Stropní systémy –  Knauf Thermatex
Počet variant: 1

Knauf Thermatex

Minerální podhled je vyrobený z minerální vlny, jílu, škrobu a perlitu speciální technikou Wet-felt. Díky svému specifickému vzhledu je podhled ideální k použití v interiérech veřejných budov.

Tloušťka: 15 mm Délka: 600 mm Šířka: 600 mm Plošná hmotnost: 4,5 kg/m²
Stropní systémy –  Ecoplanet LED svítidlo do podhledů
Počet variant: 4

Ecoplanet LED svítidlo do podhledů

LED svítidlo do podhledů se skládá z vysoce úsporného LED panelu a hliníkového rámu. Díky svému jednoduchému a modernímu designu zajišťuje příjemnou estetiku podhledu.

Stropní systémy –  Stmívací LED svítidlo do podhledů Ecoplanet
Počet variant: 2

Stmívací LED svítidlo do podhledů Ecoplanet

Stmívací LED svítidlo do podhledů se skládá z vysoce úsporného LED panelu a kvalitního hliníkového rámu. Disponuje 2 druhy čipů, díky kterým lze dynamicky přecházet mezi studenými a teplými odstíny bílého světla.

Stropní systémy –  Geipel T24 hlavní

Geipel T24 hlavní

Podhledový profil T24 hlavní je hlavním komponentem závěsného podhledového subsystému a slouží k instalaci minerálních podhledů či LED světel.

Stropní systémy –  Geipel T24 příčný

Geipel T24 příčný

Podhledový profil T24 příčný slouží ke vzájemnému spojení podhledových profilů a tím vytvoření nosné konstrukce minerální podhledů. Je vyrobený z pozinkované a lakované oceli.

Stropní systémy –  Obvodový profil Geipel

Obvodový profil Geipel

Podhledový obvodový profil slouží k estetickému připojení minerálních podhledů ke stěně místnosti. Je vyrobený z pozinkované a lakované oceli.

Stropní systémy –  Ecoplanet Rám

Ecoplanet Rám

Hliníkový rám k LED podhledovému svítidlu sloužící k instalaci svítidel jako přisazených světel. Pro oživení reliéfu z vlastního stropu a narušují tak jeho jednotvárnost.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.