Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Revizní dvířka

Slouží pro zakrytí a přístup k technickým prostorům, kde dochází k pravidelným kontrolám a servisu jako jsou vodoměry, plynoměry, komíny a nejrůznější uzávěry skryté ve stěně za obklady. Revizní dvířka jsou magnetická nebo se zámkem a v různych formátech. Vybrat si můžete i z materiálů jako je nerezová ocel či plast.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější revizní dvířka – Rug N Rug N Komínová revizní dvířka i zazdívací rámeček obdélnikového tvaru jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli ve stříbrné barvě. Dvířka jsou tepelně izolovaná a dotěsněná. Zavírání páčkovým uzávěrem, který je součástí balení.   1 358 Kč
2
Nejprodávanější revizní dvířka – Scobax Magneto Scobax Magneto Magnetické revizní dvířka v šedé barvě jsou vyrobeny z odolného plastu.Ohybatelné úchytky jsou vhodné k upevnění na zeď, či sádrokarton. Kryt je možné otapetovat, nebo natřít interiérovou, nebo fasádní barvou. od 237 Kč
Lidovka
Revizní dvířka – Scobax Magneto
5x

Scobax Magneto

Magnetické revizní dvířka v šedé barvě jsou vyrobeny z odolného plastu.Ohybatelné úchytky jsou vhodné k upevnění na zeď, či sádrokarton. Kryt je možné otapetovat, nebo natřít interiérovou, nebo fasádní barvou.

Cena / výkon
Revizní dvířka – Rug P
2x

Rug P

Komínová revizní dvířka i zazdívací rámeček obdélnikového tvaru jsou vyrobeny z vysoce kvalitní pozinkované oceli ve stříbrné barvě. Dvířka jsou tepelně izolovaná a dotěsněná. Zavírání páčkovým uzávěrem, který je součástí balení.

 

 

Pro náročné
Revizní dvířka – Rug N
2x

Rug N

Komínová revizní dvířka i zazdívací rámeček obdélnikového tvaru jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli ve stříbrné barvě. Dvířka jsou tepelně izolovaná a dotěsněná. Zavírání páčkovým uzávěrem, který je součástí balení.

 

Revizní dvířka – Den Braven ABS

Den Braven ABS

Plastová dvířka ABS, která je chrání před usazováním prachu. Velmi snadno se udržují čisté. Vykazují dobrou odolnost vůči působení termických a chemických činitelů.

Revizní dvířka – Scobax HUP

Scobax HUP

Čtvercová plechová revizní dvířka tloušťky 0,8 mm s informačním označením HUP. Se zámkem na čtyřhran a průchody na odvětrávání. Dostupné v několika velikostech.

Revizní dvířka – Gutta Megafix KD40 Akce

Gutta Megafix KD40

Megafix KD40 je pevné univerzální lepidlo. Jednosložková, lepící a těsnící hmota na bázi MS-polymerů. Vhodné k lepení oceli, betonu, hliníku, kamene, dřeva, cihel, plastů, dlažeb.

Revizní dvířka – ProfiFIX US
Počet variant: 5

ProfiFIX US

Revizní dvířka čtvercového tvaru jsou výhradně určena do sádrokartonových systémů. Revizní dvířka jsou osazena dvojitým US - zámkem. Skládají se z pevného hliníkového rámu a výklopné hliníkové klapky, osazené sádrokartonovou výplní o rozměrech 12,5 mm. Mezi pohyblivým dílem klapky a pevným rámem je viditelná mezera cca 2 mm.

Revizní dvířka – Den Braven Dvířka pod obklad PVC
1x

Den Braven Dvířka pod obklad PVC

Otevírací kryt s nastavitelnými magnetkami pro dobrý přístup do různých stavebních otvorů, prostupů a šachet. Odolné proti korozi.

Revizní dvířka – Den Braven Metallic
2x

Den Braven Metallic

Odolné kovové dvířka obdelnikového tvaru v rozměrech 150 - 300 mm. Jednokřídle dvířka se dají namontovat s otevíraním na pravou nebo levou stranu. Součastí je doraz dvířek a úchyt pro snadné otevření.

Revizní dvířka – Den Braven PVC
1x

Den Braven PVC

Plastová revizní dvířka obdelnikového tvaru v bílé barvě. Mobilní konstrukce zajišťuje, že jsou pevné a odolné, dobře tepelně i akusticky izolované. Revizní dvířka nabízíme s otočným zámkem nebo se zámkem s klíčem.

Revizní dvířka – ProfiFIX Dvířka pod obklad GKBI

ProfiFIX Dvířka pod obklad GKBI

Čtvercová nebo obdélníková revizní dvířka pro snadné kontroly rozvodů a instalací. Jsou určená do sádrokartonových systémů s impregnovaným sádrokartonem, do vlhkých prostor.

Revizní dvířka – Scobax Protipožární do SDK

Scobax Protipožární do SDK

Revizní dvířka s protipožární ochranou. Jsou tvořena z hliníkového rámu a výklopné hliníkové desky, osazenou sádrokartonovou deskou GKF o síle 25 mm a s kličkou.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.