Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Revizní dvířka

Slouží pro zakrytí a přístup k technickým prostorům, kde dochází k pravidelným kontrolám a servisu jako jsou vodoměry, plynoměry, komíny a nejrůznější uzávěry skryté ve stěně za obklady. Revizní dvířka jsou magnetická nebo se zámkem a v různych formátech. Vybrat si můžete i z materiálů jako je nerezová ocel či plast.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější revizní dvířka –  Easy Mag Revizní dvířka Magneto Magnetické revizní dvířka v šedé barvě jsou vyrobeny z odolného plastu.Ohybatelné úchytky jsou vhodné k upevnění na zeď, či sádrokarton. Kryt je možné otapetovat, nebo natřít interiérovou, nebo fasádní barvou. 279 Kč od 237 Kč
2
Nejprodávanější revizní dvířka –  Komínová dvířka nerez Komínová dvířka N Komínová revizní dvířka i zazdívací rámeček obdélnikového tvaru jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli ve stříbrné barvě. Dvířka jsou tepelně izolovaná a dotěsněná. Zavírání páčkovým uzávěrem, který je součástí balení.   1 597 Kč 1 358 Kč
Lidovka
Revizní dvířka –  Easy Mag Sleva 15%
5x

Revizní dvířka Magneto

Magnetické revizní dvířka v šedé barvě jsou vyrobeny z odolného plastu.Ohybatelné úchytky jsou vhodné k upevnění na zeď, či sádrokarton. Kryt je možné otapetovat, nebo natřít interiérovou, nebo fasádní barvou.

Cena / výkon
Revizní dvířka –  Komínová dvířka pozink Sleva 15%
2x

Komínová dvířka P

Komínová revizní dvířka i zazdívací rámeček obdélnikového tvaru jsou vyrobeny z vysoce kvalitní pozinkované oceli ve stříbrné barvě. Dvířka jsou tepelně izolovaná a dotěsněná. Zavírání páčkovým uzávěrem, který je součástí balení.

 

 

Pro náročné
Revizní dvířka –  Komínová dvířka nerez Sleva 15%
2x

Komínová dvířka N

Komínová revizní dvířka i zazdívací rámeček obdélnikového tvaru jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli ve stříbrné barvě. Dvířka jsou tepelně izolovaná a dotěsněná. Zavírání páčkovým uzávěrem, který je součástí balení.

 

Revizní dvířka –  Dvířka pod obklad PVC Sleva 9%
1x

Dvířka pod obklad PVC

Otevírací kryt s nastavitelnými magnetkami pro dobrý přístup do různých stavebních otvorů, prostupů a šachet. Odolné proti korozi.

Revizní dvířka –  Vanová dvířka ABS Sleva 10%

Vanová dvířka ABS

Plastová dvířka ABS, která je chrání před usazováním prachu. Velmi snadno se udržují čisté. Vykazují dobrou odolnost vůči působení termických a chemických činitelů.

Revizní dvířka –  Metallic Sleva 9%
2x

Revizní dvířka Metallic

Odolné kovové dvířka obdelnikového tvaru v rozměrech 150 - 300 mm. Jednokřídle dvířka se dají namontovat s otevíraním na pravou nebo levou stranu. Součastí je doraz dvířek a úchyt pro snadné otevření.

Revizní dvířka –  Revizní dvířka PVC Sleva 9%
1x

Revizní dvířka PVC

Plastová revizní dvířka obdelnikového tvaru v bílé barvě. Mobilní konstrukce zajišťuje, že jsou pevné a odolné, dobře tepelně i akusticky izolované. Revizní dvířka nabízíme s otočným zámkem nebo se zámkem s klíčem.

Revizní dvířka –  Megafix KD40 Sleva 15%

Megafix KD40

Megafix KD40 je pevné univerzální lepidlo. Jednosložková, lepící a těsnící hmota na bázi MS-polymerů. Vhodné k lepení oceli, betonu, hliníku, kamene, dřeva, cihel, plastů, dlažeb.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.