Reklamace zboží

Nastala nestandardní situace během předání či užívání námi prodaného produktu nebo materiálu? Níže nalezne stručný návod jak postupovat. Všeobecně Vás prosíme v případě jakýchkoli nesrovnalostí o urgentní telefonní kontakt, čímž můžeme předejít a flexibilně vyřešit všechny případné nestandardní situace spojené s Vaší zakázkou.

Kontakt  

Jak postupovat?

Zjištění poškození (při předání řidičem)

Pokud jste nalezli na zásilce známky poškození, máte právo ji nepřebrat s odůvodněním do předávacího protokolu, který podepíšete dopravci. V případě, že se jedná o drobnou vadu na dílčím kuse zásilky (například prasklá jedna role sklolaminátu) doporučujeme kompletní zásilku převzít a obratem nám reklamovat tento konkrétní díl, nezapomeňte opět popsat do předávacího protokolu. Obratem Vám bezplatně zašleme na výměnu nový materiál. Výhodou je, že ostatní zbožím můžete již použít a čekáte pouze na onu výměnu (orientační doba je jeden týden)

Zjištění poškození (během instalace)

V tomto případě je nezbytné prokázat, že zboží nebylo poškozeno Vámi během samotné instalace, ideálně vytvořte detailní fotodokumentaci, tu odešlete na info@buildex.cz spolu s popisem závady. Následně se s Vámi spojí reklamační technik, který s Vámi vše vyřeší.

Reklamace

V tomto případě, detailně popište stav a zašlete na náš kontaktní mail, včetně čísla zakázky. Obratem Vás bude kontaktovat reklamační technik. Samotné vyřízení reklamace nám bude trvat do 30 dnů. Nestandardní reklamace budou povětšinou řešeny přímo u Vás na místě autorizovaným reklamačním technikem, který bude zodpovědný za náhradu či kompenzaci reklamovaného produktu nebo materiálu.

Odstoupení od smlouvy

Dle platného zákona má každý zákazník internetového obchodu právo na odstoupení od smlouvy bez udání důvodů, nejpozději do 14 dnů od převzetí zboží. Mějte však na paměti, že zákazník hradí dopravu vráceného zboží. Proto prosíme, vždy řádně zvažte, zda jste si pro Váš účel vybrali ten správný materiál či produkt, případně se obraťte na naši infolinku pro příslušnou odbornou konzultaci vhodnosti výběru.

 

Provozovatel webu, BUILDEX GROUP s.r.o., se sídlem Rybná 716/24 , Praha 1, 110 00, IČ: 05362431, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím