0

Příslušenství

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější příslušenství – GMT Trn objímky plastového svodu Trn objímky plastového svodu Trn objímky plastové svodové roury je určen pro snadné přichycení objímky svodu na zeď objektu. 144 Kč od 136 Kč
2
Nejprodávanější příslušenství – Gutta Tmel PU "klempířský tmel" Tmel PU "klempířský tmel" Jednosložkový polyuretanový klempířský tmel odolný proti vodě, UV záření, zředěným chemikáliím i rozpouštědlům. Určen pro vytvoření pružného spoje kovových prvků. 155 Kč 132 Kč
3
Nejprodávanější příslušenství – Bielbet Lapač střešních splavenin - Geiger - boční Lapač střešních splavenin (boční) Integrované zařízení pro zajištění jímání a odtok vody z okapového systému, odvod do kanalizace je řešen bočním vstupem. Odtok Geigru má v průměru 110 mm, jeho tělo je vyrobeno z polypropylenu. 377 Kč 320 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 7
Příslušenství – Bielbet Lapač střešních splavenin
Sleva15%
(4)

Lapač střešních splavenin

Integrované zařízení pro zajištění jímání a odtok vody z okapového systému, v Geigru se nedrží voda, v zimních měsících nehrozí problém se zamrznutím. Odtok Geigru je v průměru 100 až 110 mm. Vtok Geigru je v průměru 80 / 125 mm.

Příslušenství – GMT Trn objímky plastového svodu
  • 1
Akce

Trn objímky plastového svodu

Trn objímky plastové svodové roury je určen pro snadné přichycení objímky svodu na zeď objektu.

Příslušenství – Gutta Tmel PU "klempířský tmel"
  • 2
Sleva15%
(2)

Tmel PU "klempířský tmel"

Jednosložkový polyuretanový klempířský tmel odolný proti vodě, UV záření, zředěným chemikáliím i rozpouštědlům. Určen pro vytvoření pružného spoje kovových prvků.

Příslušenství – Scobalit Lapač listí
Akce
Právě si prohlíží 1 zákazník

Lapač listí

Pozinkovaný lapač listí pro instalaci do okapů či trubek. Zachycuje nečistoty z odvodňované plochy.

Příslušenství – Bielbet Lapač střešních splavenin - Geiger - boční
  • 3
Sleva15%
Tento týden zakoupil 1 zákazník
(2)

Lapač střešních splavenin (boční)

Integrované zařízení pro zajištění jímání a odtok vody z okapového systému, odvod do kanalizace je řešen bočním vstupem. Odtok Geigru má v průměru 110 mm, jeho tělo je vyrobeno z polypropylenu.

Příslušenství – Gutta Stop hnízdům
Akce

Stop hnízdům

Transparentní odolný pruh plastové fólie pro mechanickou ochranu objektů před budováním ptačích hnízd s použitím na větší plochy. Balení obsahuje vyřezaný pás do špiček o rozměru 1000 x 130 mm buď ve variantě s lepící páskou, nebo bez.

Příslušenství – Gutta STOP hnízdům SH4
Akce

STOP hnízdům SH4

Transparentní odolná plastovová fólie pro mechanickou ochranu objektů před budováním ptačích hnízd v rozích oken. Balení obsahuje 4 ks destiček se samolepem pro použití na dvě okna o rozměrech 98 x 123 mm.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.