Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Pomůcky

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější pomůcky – Den Braven Zakrývací plachta Spot Den Braven Zakrývací plachta Spot Modrá zakrývaci plachta s kovovými oky pro zakrytí proti nečistotám s gramáží 60 g/m². Lze jí také využít jako dočasný přístřešek při campingu. Odolná proti protržení. od 52,00 Kč
2
Nejprodávanější pomůcky – Podkladní samolepící pěnová páska Scobax Podkladní samolepící pěnová páska Scobax Kvalitní dilatační podklad mezi prosvětlovací plastové desky a kontaktní. od 119 Kč
Pomůcky – Scobax Stavební vědro

Scobax Stavební vědro

Kruhové stavební vědro je vyrobeno z HDPE, má vyztužený okraj a ocelové madlo.

Pomůcky – Thomas malířský papír

Thomas malířský papír

Zakrývací karton pro ochranu povrchů při stavebních parcích či malování.

Pomůcky – Advert Pracovní rukavice Naza

Advert Pracovní rukavice Naza

Adaptabilní a flexibilní rukavice v černé barvě s výjimečnou přilnavostí. Pro montáž a přesné mechanické práce, vyžadující nejvyšší úroveň citlivosti, ale i pro zahradní práce.

Pomůcky – Scobax Pracovní rukavice Štípenka

Scobax Pracovní rukavice Štípenka

Ideální pro téměř jakoukoli práci na zahradě či stavbě. Jejich dlaň je vyrobena z hovězí štípenky s podšívkou a jejich hřbet a tuhá manžeta z bavlněné tkaniny. Rukavice jsou dodávané ve velikosti 10,5.

Pomůcky – Lobster Rukavice Black

Lobster Rukavice Black

Rukavice Lobster Black jsou pracovní rukavice ideální pro téměř jakoukoliv práci. Disponují vyztuženou dlaní ze syntetické kůže, ochranu kloubů zajišťují neoprenové vycpávky a vrchní část z nylonu chrání proti pronikání větru.

Pomůcky – Scobax Pracovní rukavice Marty Akce

Scobax Pracovní rukavice Marty

Kvalitní a odolné bezešvé rukavice z polyesteru s nánosem latexu na dlani a prstech. 

Pomůcky – Mirelon Dilatační páska s folií Sleva 10%
Počet variant: 7

Mirelon Dilatační páska s folií

Pásky Mirelon z pěnového PE, s ochrannou PE folií proti zatékání anhydritu a betonu pod izolaci. Použití: stavebnictví (těsnění, dilatace – pro oddělení svislých stavebních konstrukcí betonových ploch, k zachycení rozpínavosti stavebních materiálů, pro namáhané spáry).

Pomůcky – Scobax okrajový pásek s folií Akce
Počet variant: 3

Scobax okrajový pásek s folií

Pásek určený pro betonové podlahy. Použití: stavebnictví (těsnění, dilatace – pro oddělení svislých stavebních konstrukcí betonových ploch, k zachycení rozpínavosti stavebních materiálů, pro namáhané spáry).

Pomůcky – Scobax Standard
Počet variant: 1

Scobax Standard

Folie mikrotenová 7 my je vhodná k zakrytí nábytku či místnosti zejména při malování a rekonstrukci vašeho bytu, domu, chaty či chalupy. Dále ochrání také před vlhkostí, špínou nebo prachem.

Pomůcky – Scobax Extra
Počet variant: 2

Scobax Extra

Krycí folie mikrotenová je vhodná k zakrytí nábytku či místnosti zejména při malování a rekonstrukci vašeho bytu, domu, chaty či chalupy. Dále ochrání také před vlhkostí, špínou nebo prachem.

Pomůcky – Lobster Provázek stavební červený

Lobster Provázek stavební červený

Lobster Provázek je vysoce kvalitní provaz o délce 50 metrů, který je k dostání ve dvou různých průměrech 1 mm a 2 mm v červené barvě. Využití najde ve stavebnictví, kutilství i pro zahradní potřeby. Vyznačuje se vysokou pevností a odolností.

Pomůcky – Lobster Provázek stavební žlutý

Lobster Provázek stavební žlutý

Vysoce kvalitní provaz o délce 50 metrů, který je k dostání ve žluté barvě s průměrem 1,7 mm. Využití najde ve stavebnictví, kutilství i pro zahradní potřeby. Vyznačuje se vysokou pevností a odolností.

Pomůcky – Scobax Motouz PP
Počet variant: 1

Scobax Motouz PP

Motouz je vysoce kvalitní provaz o délce 120 metrů, který je k dostání v průměru 2 mm. Využití najde ve stavebnictví, kutilství i pro zahradní potřeby. Vyznačuje se vysokou pevností a odolností.

Pomůcky – Lobster Vložka stavební
Počet variant: 1

Lobster Vložka stavební

Lobster Vložka stavební je obyčejná cylindrické vložka, která se nejčastěji využívá k dočasnému uzamčení objektů (např. na stavbách, při rekonstrukcích atd.). Někdy jsou využívány také do interiérových nebo sklepních dveří.

Pomůcky – Scobax Regulátor k hořáku 4 bar

Scobax Regulátor k hořáku 4 bar

Regulátor k hořáku 4 bar je určen pro plynové pájecí přístroje s hadicovou přípojkou G3/8" L. Pro tlak: vstupní až 16 bar, výstupní až 4 bar. Tento regulátor je pro propanové lahve 5, 11 a 33 kg.

Pomůcky – Scobax Regulátor k hořáku 0.5 - 4 bar
Počet variant: 1

Scobax Regulátor k hořáku 0.5 - 4 bar

Regulátor k hořáku 0.5 – 4 bar slouží pro spojení hadice hořáku s tlakovou lahví, vstupní závit: W21, 8×1/1/4" L – výstupní závit: G 3/8" L – průtok max. 8kg/h – pro propanové lahve 5kg, 11kg a 33kg.

Pomůcky – Scobax Hořák PB 50 mm s hadicí
Počet variant: 1

Scobax Hořák PB 50 mm s hadicí

Hořák PB 50 mm s hadicí 1,5 m dosahuje výkonu 28 kW a teplota plamene až 1850 °C. Součástí balení je hadice o délce 1,5 m a montážní klíč.

Pomůcky – Scobax Hadice k hořáku RoMaxi 5 m

Scobax Hadice k hořáku RoMaxi 5 m

Hadice k hořáku RoMaxi 5 m je propanová hadice vhodná k Hořák PB 60 mm RoMaxi s hadicí. Na koncích je opatřena převleč­nými maticemi o vnitřních závitech G3/8"L.

Pomůcky – Scobax Hořák PB 60 mm s hadicí

Scobax Hořák PB 60 mm s hadicí

Hořák PB 60 mm s hadicí 5 m s výkonem 58 kW a teplotou plamene až 1850 °C. Spotřeba plynu je 4100 g/hod. Součástí balení je hadice dlouhá 5 m a montážní klíč.

Pomůcky – Scobax Hořák PB 60mm RoMaxi s hadicí

Scobax Hořák PB 60mm RoMaxi s hadicí

Hořák PB RoMaxi s hadicí o průměru 60 mm dosahuje délky 5m. Teplota plamene dosáhne až 1060 °C a tlak plynu max. 4 bar. Dostupné ve variantě s regulátorem nebo s piezo.

Pomůcky – Dakota Lešenářská síť
2x

Dakota Lešenářská síť

Dakota ochranná síť na lešení s oky disponuje vyztuženými okraji a oky pro snadné uchycení a snadnou demontáž pro pětné použití. Jendá se o rašlový úplet, který je vyroben ze stabilizovaného polyetylenu s 50% zastíněním a plošnou hmotností 55 g/m2.

Pomůcky – Gutta Zakrývacia Guttaplane HW
1x

Gutta Zakrývacia Guttaplane HW

Profesionální vysoce pevná tkaná plachta se zdvojenými kraji a ocelovými oky po celém obvodu po 1 m. UV stabilní ze stříbrné strany. Plošná hmotnost 150 g/m².

Pomůcky – Gutta Guttaplane Standard
3x

Gutta Guttaplane Standard

Univerzální tkaná plachta se zdvojenými okraji a ocelovými oky po celém obvodu. Díky tomu lze zakrývací plachty snadno upevnit nebo jimi provléct provaz a zajistit. Plachta je UV stabilní. Plošná hmotnost 80 g/m².

Pomůcky – Den Braven Lešenářská síť
1x

Den Braven Lešenářská síť

Ochranná síť o rozměru 2,5 x 20 m vhodná pro zednické práce. Tlumí sluneční svit, tím chrání před nadměrným vysycháním a zároveň zabezpečuje bezpečnou práci na lešení i pod ním.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.