Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Pomůcky

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější pomůcky – Podkladní samolepicí pěnová páska Podkladní samolepicí pěnová páska Kvalitní dilatační podklad mezi prosvětlovací plastové desky a kontaktní. 119 Kč od 107 Kč
2
Nejprodávanější pomůcky – Zakrývací plachta Spot Zakrývací plachta Spot Modrá zakrývaci plachta s kovovými oky pro zakrytí proti nečistotám s gramáží 60 g/m². Lze jí také využít jako dočasný přístřešek při campingu. Odolná proti protržení. 58 Kč od 52 Kč
3
Nejprodávanější pomůcky – Krycí malířský papír Krycí malířský papír Zakrývací karton pro ochranu povrchů při stavebních parcích či malování. 331 Kč od 248 Kč
4
Nejprodávanější pomůcky – Ventilační páska Scobax Ventilační páska Scobax Difúzně otevřená ventilační páska (nezadržuje vlhkost) pro uzavření dutin polykarbonátových desek. Zabraňuje průniku prachu a nečistot do dutinek.  od 133 Kč
5
Nejprodávanější pomůcky – Výztužné vlákna PP do betonu - vlákno 34um/12mm Výztužné vlákna FIB 34 Certifikovaná rozptýlená výztuž z polypropylenových mikrovláken s kruhovým průřezem, která slouží jako výztuž do betonu, malty nebo spárovací hmoty. Lze použít se všemi přísadami v různých technologických postupech. Vlákna jsou o síle 34 µm a délce 12 mm v 900 g balení. 169 Kč
Pomůcky – Stavební vědro Akce

Stavební vědro

Kruhové stavební vědro je vyrobeno z HDPE, má vyztužený okraj a ocelové madlo.

Pomůcky – Krycí malířský papír Sleva 25%

Krycí malířský papír

Zakrývací karton pro ochranu povrchů při stavebních parcích či malování.

Pomůcky – Zakrývací plachta Guttaplane HW
1x

Zakrývací plachta Guttaplane HW

Profesionální vysoce pevná tkaná plachta se zdvojenými kraji a ocelovými oky po celém obvodu po 1 m. UV stabilní ze stříbrné strany. Plošná hmotnost 150 g/m².

Pomůcky – Lešenářská síť Sleva 9%
1x

Lešenářská síť

Ochranná síť o rozměru 2,5 x 20 m vhodná pro zednické práce. Tlumí sluneční svit, tím chrání před nadměrným vysycháním a zároveň zabezpečuje bezpečnou práci na lešení i pod ním.

Pomůcky – Zakrývací plachta Guttaplane Standard
3x

Zakrývací plachta Guttaplane Standard

Univerzální tkaná plachta se zdvojenými okraji a ocelovými oky po celém obvodu. Díky tomu lze zakrývací plachty snadno upevnit nebo jimi provléct provaz a zajistit. Plachta je UV stabilní. Plošná hmotnost 80 g/m².

Pomůcky – Lešenářská síť s potiskem Sleva 9%

Lešenářská síť s potiskem

Ochranná síť o rozměru 2,6 x 14 m vhodná pro zednické práce. Tlumí sluneční svit, tím chrání před nadměrným vysycháním a zároveň zabezpečuje bezpečnou práci na lešení i pod ním.

Pomůcky – Zakrývací plachta Spot Sleva 10%
1x

Zakrývací plachta Spot

Modrá zakrývaci plachta s kovovými oky pro zakrytí proti nečistotám s gramáží 60 g/m². Lze jí také využít jako dočasný přístřešek při campingu. Odolná proti protržení.

Pomůcky – Zakrývací plachta Dura Sleva 10%
1x

Zakrývací plachta Dura

Vysokopevnostní zakrývaci plachta s kovovými oky pro zakrytí proti nečistotám s gramáží 120 g/m². Lze jí také využít jako dočasný přístřešek při campingu. Odolná proti protržení.

Pomůcky – Zakrývací plachta Camo Sleva 9%
1x

Zakrývací plachta Camo

Maskovaná zakrývaci plachta s kovovými oky pro zakrytí proti nečistotám s gramáží 80 g/m². Lze jí také využít jako dočasný přístřešek při campingu. Odolná proti protržení.

Pomůcky – Podkladní samolepicí pěnová páska Sleva 10%
3x

Podkladní samolepicí pěnová páska

Kvalitní dilatační podklad mezi prosvětlovací plastové desky a kontaktní.

Pomůcky – Ventilační páska Sleva 10%
14x
Počet variant: 5

Ventilační páska

Difúzně otevřená ventilační páska (nezadržuje vlhkost) pro uzavření dutin polykarbonátových desek. Zabraňuje průniku prachu a nečistot do dutinek. 

Pomůcky – Ventilační páska Scobax Sleva 10%
14x
Počet variant: 5

Ventilační páska Scobax

Difúzně otevřená ventilační páska (nezadržuje vlhkost) pro uzavření dutin polykarbonátových desek. Zabraňuje průniku prachu a nečistot do dutinek. 

Pomůcky – Maskovací páska Profi UV Sleva 10%

Maskovací páska Profi UV

Páska z měkčeného drážkovaného PVC s UV filtrem opatřena speciálním souvislým lepivým pryžovým filmem vodná pro ochranu dřevěných a kovových povrchů.

Pomůcky – Oboustranná páska Reparband Sleva 25%
1x

Oboustranná páska Reparband

Akrylátová páska Reparband na textilním nosiči je silně lepící z obou stran. Slouží k vytvoření trvale těsných podélných i příčných spojů difuzních fólií.

Pomůcky – Guttaband DO Profi Sleva 25%

Paropropustná páska DO Profi

Paropropustná páska Guttaband DO Profi je pružná lepící páska určená k spojení vysoce difuzních folií Guttafol. Zajišťuje paropropustné a dlouhodobé spojení přesahů folií.

Pomůcky – Malířská páska Sleva 10%

Malířská páska

Je malířská a fasádní páska, odolná UV-záření, speciálně vyvinutá pro profesionální i svépomocné použití do interiéru a exteriéru.

Pomůcky – Diamantový kotouč Guttaflex Diamant Segment Sleva 10%
Počet variant: 4

Diamantový kotouč Guttaflex Diamant Segment

Diamantový segmentový kotouč Guttaflex Diamant Segment je určený pro řezání betonu, kamene, pálené krytiny a dalších stavebních materiálů.

Pomůcky – Diamantový kotouč Guttaflex Diamant Turbo Sleva 10%
Počet variant: 4

Diamantový kotouč Guttaflex Diamant Turbo

Diamantový celoobvodový kotouč Guttaflex Diamant Turbo je určený pro extrémně tvrdé materiály, jako je např. beton s armaturou.

Pomůcky – Stavební pytel 100 Sleva 27%

Stavební pytel 100

Stavební pytel 100 je vhodný pro skladování a odvoz stavebního materiálu. Síla stěn pytle je 100 mikronů.

Pomůcky – Stavební pytel 150 Sleva 26%

Stavební pytel 150

Silnotěsný stavební pytel 150 je vhodný pro skladování a odvoz stavebního materiálu. Síla stěn pytle je 150 mikronů.

Pomůcky – Stavební pytel PP tkaný Sleva 24%

Stavební pytel PP tkaný

Velmi pevný tkaný prošívaný stavební pytel určený pro opakované použití, vhodný pro skladování a odvoz stavebního materiálu.

Pomůcky – Maltovník Akce
2x

Maltovník

Kruhový maltovník je vyroben z HDPE s vyztuženým okrajem.

Pomůcky – Stavební folie PE Sleva 27%

Stavební folie PE

Slouží jako univerzální ochranná a separační vrstva. Tloušťka 0,04 až 0,1 mm. Součást skladby plovoucích podlah s polystyrenem, pro kročejový útlum.

Pomůcky – Transportní vana Akce

Transportní vana

Univerzální obdélníková transportní vana je vyrobena z HDPE s vyztuženým okrajem. Vyrobeno v Německu.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.