Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Plotové dílce

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější plotové dílce – Stěnové panely pro ochranu soukromí Plotový dílec Biohort Dekorativní zástěna pro ochranu soukromí. Individuálně konfigurovatelná, jednoduchá montáž a extrémní odolnost. Umožňuje připojení ke stěně domu. od 5 199 Kč
2
Nejprodávanější plotové dílce – Stěnové panely pro ochranu soukromí s akrylovým sklem Akryl Plotový dílec Biohort Akryl Dekorativní zástěna pro ochranu soukromí s akrylovým sklem. Individuálně konfigurovatelná, jednoduchá montáž a extrémní odolnost. Umožňuje připojení ke stěně domu. od 6 999 Kč
3
Nejprodávanější plotové dílce – Sloupek pro zástěnu na ochranu soukroumí povrchové ukotvení Sloupek pro povrchové ukotvení Výškově nastavitelný sloupek pro povrchové ukotvení plotového dílce Biohort. Lze použít jako počáteční, koncový, rohový nebo spojovací sloupek. od 3 599 Kč
Plotové dílce – Stěnové panely pro ochranu soukromí
 • Doprava zdarma

Plotový dílec Biohort

Dekorativní zástěna pro ochranu soukromí. Individuálně konfigurovatelná, jednoduchá montáž a extrémní odolnost. Umožňuje připojení ke stěně domu.

Plotové dílce – Guttafence premium laminát Akce
+3

Plotový dílec Guttafence Premium laminát

Bezúdržbové plotové dílce se stálobarevnou laminátovou výplní a masivní konstrukcí o šíři 2,2 m, která je zhotovena z eloxovaného hliníku a na koncích opatřena zesílenými zámky pro zasunutí laminátových lamel.

Plotové dílce – Stěnové panely pro ochranu soukromí s akrylovým sklem Akryl
 • Doprava zdarma

Plotový dílec Biohort Akryl

Dekorativní zástěna pro ochranu soukromí s akrylovým sklem. Individuálně konfigurovatelná, jednoduchá montáž a extrémní odolnost. Umožňuje připojení ke stěně domu.

Plotové dílce – Guttafence Smart Akce
1x

Plotový dílec Guttafence Smart

Designové oplocení s realistickým dřevodekorem pro moderní rodinné domy. Konstrukce o šíři 2,1 m je vyrobena z eloxovaného hliníku, opatřena speciálními, zesílenými zámky pro zasunutí výplňových stálobarevných WPC dílců. Napojením modulů lze vytvořit libovolně dlouhý plot.

Plotové dílce – Gutta Guttafence Premium WPC prodloužení plotového dílce

Prodloužení plotového dílce Guttafence Premium WPC

Praktický zakončovací plotový dílec z eloxovaného hliníku s bezúdržbovou dřevoplastovou výplní.

Plotové dílce – Guttafence Premium WPC Akce

Plotový dílec Guttafence Premium WPC

Dřevoplastové plotové dílce s robustní hliníkovou konstrukcí v moderním antracitovém designu s možností osazení polykarbonátové prosvětlovací lamely.

Plotové dílce – Gutta Guttafence Premium laminát prodloužení plotových dílců
+3

Prodloužení plotového dílce Guttafence Premium laminát

Začáteční a koncové prodloužení laminátových plotových dílců s elegantním dřevěným dekorem, odolným vůči UV záření a povětrnosti. Odolná kostrukce z eloxovaného hliníku a inteligentním systémem zámků k zasunování výplní.

Plotové dílce – Sloupek pro zástěnu na ochranu soukroumí povrchové ukotvení
 • Doprava zdarma

Sloupek pro povrchové ukotvení

Výškově nastavitelný sloupek pro povrchové ukotvení plotového dílce Biohort. Lze použít jako počáteční, koncový, rohový nebo spojovací sloupek.

Plotové dílce – Sloupek pro zástěnu na ochranu soukroumí pro zapuštění do betonu
 • Doprava zdarma

Sloupek pro zapuštění do betonu

Výškově nastavitelný sloupek pro zapuštění do betonu plotového dílce Biohort. Lze použít jako počáteční, koncový, rohový nebo spojovací sloupek.

 

 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.