Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Plotové dílce

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější plotové dílce – Biohort Plotový dílec Biohort Plotový dílec Dekorativní zástěna pro ochranu soukromí. Individuálně konfigurovatelná, jednoduchá montáž a extrémní odolnost. Umožňuje připojení ke stěně domu. od 5 199 Kč
2
Nejprodávanější plotové dílce – Biohort Akryl Biohort Akryl Dekorativní zástěna pro ochranu soukromí s akrylovým sklem. Individuálně konfigurovatelná, jednoduchá montáž a extrémní odolnost. Umožňuje připojení ke stěně domu. od 6 999 Kč
3
Nejprodávanější plotové dílce – Biohort Sloupek pro povrchové ukotvení Biohort Sloupek pro povrchové ukotvení Výškově nastavitelný sloupek pro povrchové ukotvení plotového dílce Biohort. Lze použít jako počáteční, koncový, rohový nebo spojovací sloupek. od 3 599 Kč
Plotové dílce – Biohort Plotový dílec
 • Doprava zdarma

Biohort Plotový dílec

Dekorativní zástěna pro ochranu soukromí. Individuálně konfigurovatelná, jednoduchá montáž a extrémní odolnost. Umožňuje připojení ke stěně domu.

Plotové dílce – Gutta Plotový dílec Guttafence laminát
+3

Gutta Plotový dílec Guttafence laminát

Bezúdržbové plotové dílce se stálobarevnou laminátovou výplní a masivní konstrukcí o šíři 2,2 m, která je zhotovena z eloxovaného hliníku a na koncích opatřena zesílenými zámky pro zasunutí laminátových lamel.

Plotové dílce – Biohort Akryl
 • Doprava zdarma

Biohort Akryl

Dekorativní zástěna pro ochranu soukromí s akrylovým sklem. Individuálně konfigurovatelná, jednoduchá montáž a extrémní odolnost. Umožňuje připojení ke stěně domu.

Plotové dílce – Gutta Plotový dílec Guttafence Smart
1x

Gutta Plotový dílec Guttafence Smart

Designové oplocení s realistickým dřevodekorem pro moderní rodinné domy. Konstrukce o šíři 2,1 m je vyrobena z eloxovaného hliníku, opatřena speciálními, zesílenými zámky pro zasunutí výplňových stálobarevných WPC dílců. Napojením modulů lze vytvořit libovolně dlouhý plot.

Plotové dílce – Gutta plotového dílce Guttafence Premium WPC

Gutta plotového dílce Guttafence Premium WPC

Praktický zakončovací plotový dílec z eloxovaného hliníku s bezúdržbovou dřevoplastovou výplní.

Plotové dílce – Gutta Plotový dílec Guttafence Premium WPC

Gutta Plotový dílec Guttafence Premium WPC

Dřevoplastové plotové dílce s robustní hliníkovou konstrukcí v moderním antracitovém designu s možností osazení polykarbonátové prosvětlovací lamely.

Plotové dílce – Gutta plotového dílce Guttafence Premium laminát
+2

Gutta plotového dílce Guttafence Premium laminát

Začáteční a koncové prodloužení laminátových plotových dílců s elegantním dřevěným dekorem, odolným vůči UV záření a povětrnosti. Odolná kostrukce z eloxovaného hliníku a inteligentním systémem zámků k zasunování výplní.

Plotové dílce – Biohort Sloupek pro povrchové ukotvení
 • Doprava zdarma

Biohort Sloupek pro povrchové ukotvení

Výškově nastavitelný sloupek pro povrchové ukotvení plotového dílce Biohort. Lze použít jako počáteční, koncový, rohový nebo spojovací sloupek.

Plotové dílce – Biohort Sloupek pro zapuštění do betonu
 • Doprava zdarma

Biohort Sloupek pro zapuštění do betonu

Výškově nastavitelný sloupek pro zapuštění do betonu plotového dílce Biohort. Lze použít jako počáteční, koncový, rohový nebo spojovací sloupek.

 

 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.