Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Ostatní

V této kategorii naleznete příslušenství vhodné pro ulehčenou a dokonalou instalaci okapových systémů, nebo pro specifikcé výrobky vylepšující jejich funkčnost. Nyní si zvolte příslušenství podle vaší preference.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější ostatní –  Ochranné hroty proti ptákům G21 Ochranné hroty proti ptákům G21 Praktické řešení na ochranu majetku před ptačími nálety. Lepící lišta o rozměru 50 x 11 cm. od 60,00 Kč
Ostatní –  Lapač listí Scobax

Lapač listí Scobax

Pozinkovaný lapač listí pro instalaci do okapů či trubek. Zachycuje nečistoty z odvodňované plochy.

Ostatní –  Ochranný plastový pás Scobax

Ochranný plastový pás Scobax

Ochranný střešní plastový pás.

Ostatní –  Ochranné hroty proti ptákům G21
8x
Počet variant: 2

Ochranné hroty proti ptákům G21

Praktické řešení na ochranu majetku před ptačími nálety. Lepící lišta o rozměru 50 x 11 cm.

Ostatní –  Okapový hřeben s ventilační mřížkou Scobax

Okapový hřeben s ventilační mřížkou Scobax

Plochý hřeben doplněný o ventilační mřížku z polypropylenu slouží jako okapový ventilační element u šikmých střech. Může nahrazovat okapovou lištu, díky čemuž ulehčuje montáž okapových háků.

Ostatní –  Stop hnízdům Gutta

Stop hnízdům Gutta

Transparentní odolný pruh plastové fólie pro mechanickou ochranu objektů před budováním ptačích hnízd s použitím na větší plochy. Balení obsahuje vyřezaný pás do špiček o rozměru 1000 x 130 mm buď ve variantě s lepící páskou, nebo bez.

Ostatní –  Stop hnízdům SH4 Gutta

Stop hnízdům SH4 Gutta

Transparentní odolná plastovová fólie pro mechanickou ochranu objektů před budováním ptačích hnízd v rozích oken. Balení obsahuje 4 ks destiček se samolepem pro použití na dvě okna o rozměrech 98 x 123 mm.

Ostatní –  Okapová mřížka větrací Scobax

Okapová mřížka větrací Scobax

Vyrobena z polypropylenu slouží jako ventlilační element u šikmých střech a zároveň chrání před ptactvem, hlodavci, velkým hmyzem a nečistotami.

Ostatní –  Ochranný pás proti ptákům Scobax

Ochranný pás proti ptákům Scobax

Perforovaný pás pro odvětrání mezery mezi kontralatěmi u okapní hrany, který slouží jakožto ochrana proti hnízdění ptáků a drobného zvířectva, hlodavcům, hmyzu a navátí listí a jiných nečistot. K dispozici v cihlově červené, hnědé a černé barvě.

Ostatní –  Ventilační mřížka Scobax

Ventilační mřížka Scobax

Polypropylenový ventilační mřížka vyrobená vstřikovací technologíí odolná vůči dlouhodobému působení atmosférických vlivů a procesům stárnutí. Slouží jako okapový ventilační element u šikmých střech.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.