Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Nábytek

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější nábytek – COSI Timber COSI Timber Plynová lucerna s uzavíracím bezpečnostním ventilem, perfektní na terasy, stoly a na cesty. Lampa o výkonu 0,29 kW se spotřebou 30g/h je ideálním přenosným společníkem. Nabídka tohoto modelu je i ve čtvercovém provedení. od 3 990 Kč
2
Nejprodávanější nábytek – COSI Flow COSI Flow Čtvercový stůl s dřevěnou deskou v přírodní nebo antracitové barvě s úložným prostorem a plynovým ohništěm o výkonu 9 kW. Navzdory své nízké výšce stolu má stále prostor pro umístění 5 kg plynové bomby do vestavěného oddílu, který je diskrétně umístěn uvnitř stolu. od 31 990 Kč
3
Nejprodávanější nábytek – COSI Cosiscoop Urban COSI Cosiscoop Urban Větší lucerna moderního designu z oceli s rámečkem z teaku a madlem pro přenášení. S výškou 45 cm a stranami 18 cm rozhodně vynikne a zpříjemní vaše pobyty venku. Bezpečnost zajišťuje ochranné sklo a uzavírací bezpečnostní ventil pro jednoduché zhasnutí a znovuzapálení.  5 490 Kč
4
Nejprodávanější nábytek – COSI line COSI line Stůl kombinovaný s hořákem, který ale ponechává dostatek prostoru pro pozvání všech vašich přátel nebo rodiny na drink. Stůl je široký 80 cm a 120 cm dlouhý. Keramická deska stolu s rámem z nerezové oceli činí tento stůl s ohništěm extrémně silným a zajišťuje jeho dlouhou životnost. 39 990 Kč
Lidovka
Nábytek – COSI Timber
 • Doprava zdarma
3x

COSI Timber

Plynová lucerna s uzavíracím bezpečnostním ventilem, perfektní na terasy, stoly a na cesty. Lampa o výkonu 0,29 kW se spotřebou 30g/h je ideálním přenosným společníkem. Nabídka tohoto modelu je i ve čtvercovém provedení.

Cena / výkon
Nábytek – COSI Cosiscoop Basket high
1x

COSI Cosiscoop Basket high

Cosiscoop Basket – vysoký sice na první pohled vypadá trochu jako koš, je to prémiová záležitost, kterou můžete umístit kdekoli ve vaší zahradě. Je dodáván vč. podstavce.

Pro náročné
Nábytek – COSI Cosiscoop Pillar L
2x

COSI Cosiscoop Pillar L

Větší lucerna s uzavíracím bezpečnostním ventilem, perfektní na terasy, balkon nebo zahradu. Lampa o výkonu 0,85 kW se spotřebou 73g/h je vytvořena z kovu, dřeva a skla ve tvaru sloupu. Pilíře Cosiscoop jsou samostatné objekty, které zaujmou pozornost na jakémkoli místě.

Nábytek – Bohemit Lavice Pine
 • Zakázková výroba
1x

Bohemit Lavice Pine

Lavice Pine je ručně vyrobena z masivu severské borovice, určená do interiéru domů, chat a chalup. Kresba dřeva je zvýrazněna díky jemnému ošetření olejem, který zároveň zvyšuje odolnost a životnost výrobku. 

Nábytek – Bohemit Jídelní stůl Fachman
 • Zakázková výroba
2x

Bohemit Jídelní stůl Fachman

Ručně vyrobený jídelní stůl z české dílny se pyšní krásnými ostrými křivkami s olejovou povrchovou úpravou, které dodávají stolu luxusní vzhled a eleganci. Stůl Dorien se tak hodí do každé dřevostavby, chaty nebo chalupy. 

Nábytek – COSI Flow
 • Doprava zdarma
3x

COSI Flow

Čtvercový stůl s dřevěnou deskou v přírodní nebo antracitové barvě s úložným prostorem a plynovým ohništěm o výkonu 9 kW. Navzdory své nízké výšce stolu má stále prostor pro umístění 5 kg plynové bomby do vestavěného oddílu, který je diskrétně umístěn uvnitř stolu.

Materiál konstrukce: hliník Typ rámu: otevřený Deska: teakové dřevo, hliník Výkon hořáku: 9,0 kW
Nábytek – Bohemit Lavice Bukanýr
 • Zakázková výroba
1x

Bohemit Lavice Bukanýr

Excelent je celodřevěná lavice s černým podnožím a lehce patinovanou deskou, vyrobená ze 100% masivu borovice ve vintage stylu. Povrch lavice je ošetřený mořením a lakovaním pro zvýšení odolnosti a životnosti výrobku. Určena je především do interiéru, kombinovat ji lze s jídelním stolem Excelent.

Nábytek – COSI Cosiscoop Cement
 • Doprava zdarma

COSI Cosiscoop Cement

Plynová lucerna s uzavíracím bezpečnostním ventilem, perfektní na terasy, stoly a na cesty. Lampa o výkonu 0,29 kW se spotřebou 30g/h je ideálním přenosným společníkem. Nabídka tohoto modelu je i ve čtvercovém provedení.

Nábytek – Bohemit Jídelní stůl Bukanýr
 • Zakázková výroba
1x

Bohemit Jídelní stůl Bukanýr

Masivní jídelní stůl ve venkovském stylu nabízí kombinaci krásné syté antracitové barvy s přírodní borovou deskou v jemné patině. V kombinaci s lavicí Excelent tak získáte optimální komplet vhodný do interiéru domu, chaty nebo chalupy.

Nábytek – COSI Cosiscoop Dome
 • Doprava zdarma

COSI Cosiscoop Dome

Větší lucerna s uzavíracím bezpečnostním ventilem, perfektní na terasy, balkon nebo zahradu. Lampa o výkonu 0,29 kW se spotřebou 30g/h se tak stává ideálním přenosným společníkem. Lucerna je vytvořena z oceli a skla v industriálním stylu.

Nábytek – Bohemit Lavice Rezident
 • Zakázková výroba
1x

Bohemit Lavice Rezident

Celodřevěná lavice Pur je směsí masivu z ořechu a dubu. Olejovaný a lakovaný povrch dává vyniknout přirozené kresbě dřeva, zároveň však zajištuje povrchovou ochranu a prodlužuje životnost výrobku. Lavice Pur se díky svému rustikálnímu vzhledu hodí k jakémukoliv dřevěnému nábytku.

Nábytek – Bohemit Lavice Brundibár
 • Zakázková výroba
1x

Bohemit Lavice Brundibár

Vintage lavice Farel pochází z poctivé české výroby, při které je použit borovicový masiv. Povrch lavice je následně mořen a lakován, aby byla dosažena maximální ochrana a životnost výrobku. Lavice je určena převážně do interiéru domu, chat a chalup.

Nábytek – COSI Cosipure 100 Wood
 • Doprava zdarma
3x

COSI Cosipure 100 Wood

Čtvercový stůl s plynovým ohništěm o rozměrech 100 x 100 x 50 cm. Robustní hliníková konstrukce v kombinaci s dřevěnou deskou a hořákem o výkonu 9,0 kW. Do rámu lze snadno umístit plynové láhve o výšce 40 cm tj. až 5 kg kompozitní plynové lahve.

Materiál konstrukce: hliník Typ rámu: plný Deska: teakové dřevo Výkon hořáku: 9,0 kW
Nábytek – COSI Cosiscoop Original
 • Doprava zdarma
Sleva 17%
+1

COSI Cosiscoop Original

Plynová lucerna s uzavíracím bezpečnostním ventilem, perfektní na terasy, stoly a na cesty. Lampa o výkonu 0,29 kW se spotřebou 30g/h je ideálním přenosným společníkem. Lucerna je vytvořena z kovu a skla v industriálním stylu.

Nábytek – Bohemit Lavice Provenience
 • Zakázková výroba

Bohemit Lavice Provenience

Ručně vyrobená lavice z borovicového dřeva vhodná do interiéru i exteriéru ve stylu vintage a provence. Lze ji využít nejen k posezení, ale i jako odkládací prostor pro květiny, dekorace a jiné.

Nábytek – Bohemit Lavice Melt
 • Zakázková výroba
1x

Bohemit Lavice Melt

Lavice Melt s kovovým rámem skvěle zapadne do předsíně moderního bydlení, ale lze ji využít také jako designový doplněk ve stylu industriál, vintage či loft. Při výrobě je použitý borový masiv, který je následně ošetřen lakem.

Nábytek – COSI Cosiscoop Basket
 • Doprava zdarma

COSI Cosiscoop Basket

Scoop Basket je malá plynová lampa s otevřeným ohněm v ocelovém plášti. Je vhodná k umístění na vašem stole, parapetu či zídce. S výkonem 0,29 kW a spotřebou 30g/h je ideálním přenosným společníkem.

Nábytek – COSI Cosiscoop Timber Square

COSI Cosiscoop Timber Square

Plynová lucerna Cosiscoop Timber čtvercový je nejkrásnější z celé kolekce Cosiscoop. Je perfektní na terasy, stoly, na cesty, atp. Vezměte si tuto multifunkční lucernu kamkoliv jdete – je to perfektní výrobce příjemné nálady a snadno se používá. Nabízíme i v kulatém provedení.

Nábytek – COSI Iconic

COSI Iconic

Nejmenší plynová lampa v kolekci s otevřeným ohněm a uzavíracím bezpečnostním ventilem. Fantas­tická na cesty, ale i na doma či zahradu, s výkonem 0,29 kW a spotřebou 30g/h. Pro snadnější transport má lampa krycí víčko.

Nábytek – COSI Cosiscoop Drop Sleva 29%

COSI Cosiscoop Drop

Novinkou v kolekci Scoop je Cosiscoop Drop. Ať už je to temná zima / podzim nebo letní večer, vždy se najdete okamžik, který si můžete užít s nádherným světlem této plynové lucerny. Designový kruhový výřez dokáže krásně distribuovat světlo. Díky jeho tenké rukojeti ho můžete snadno přenášet nebo kamkoliv umístit. Drop Cosiscoop je k dispozici ve dvou stylových barvách: černá a světle šedá

Nábytek – COSI Cosiscoop XL
 • Doprava zdarma
1x

COSI Cosiscoop XL

Plynová lucerna Cosiscoop XL je větší verzí Originálu. Je fantastická pro zahradu, na cesty a také na prázdninách. Vezměte si tuto multifunkční lucernu kamkoliv jdete, protože je to perfektní výrobce příjemné nálady a snadno se používá.

Nábytek – Bohemit Lavice Belveder
 • Zakázková výroba
1x

Bohemit Lavice Belveder

Selská lavice v přírodním provedení nabízí maximální pohodlí s hlubokým sedem, který můžete doplnit matrací s polštáři. Vytváří tak prostor pro relaxaci v zahradě za teplých slunečných dní s rodinou nebo přáteli.

Nábytek – COSI Cosipure 100
 • Doprava zdarma
1x

COSI Cosipure 100

Čtvercový stůl s plynovým ohništěm o rozměrech 100 x 100 x 48 cm. Robustní hliníková konstrukce s hořákem o výkonu 9,0 kW. Do rámu lze snadno umístit plynové láhve o výšce 40 cm tj. až 5 kg kompozitní plynové lahve.

Materiál konstrukce: hliník Typ rámu: plný Deska: hliník Výkon hořáku: 9,0 kW
Nábytek – COSI Cosiscoop Cement Square

COSI Cosiscoop Cement Square

Značka Cosi měla palčivou touhu vyrobit malé doplňky a živým ohněm na váš stůl ši terasu. Po dlouhém hledání jsme našli a vyvinuli technický systém, který toto umožňoval- objevil se Cosiscoop Original. Konečně se podařilo vytvořit krásný plamen, který hoří na díky malé plynové patroně, která se ukrývá uvnitř. Z toho pak byl jen krůček rozšířit nabídku i o další typy jako je Cement.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.