Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Konstrukční materiály

V této kategorii naleznete produkty pro konstruktérské, stavební a kutilské účely v různých materiálových provedeních, od sortimentu strojních součástek průmyslové mechanizace přes prvky nosných konstrukcí staveb až po jejich vnější a vnitřní opláštění. Produkty jsou rozřazeny podle konkrétních materiálů a následně podle formátů.

Číst dále Skrýt
Konstrukční materiály –  Kompozitní deska LiteG Fleece

Kompozitní deska LiteG Fleece

Multifunkční deska z kompozitu termoplastu a sklolaminátu s fleecovým povrchem. Skvělý izolant tepla a akustiky. Vysoká mechanická odolnost a mimořádná stálost vstříc vlhkosti, mrazu i UV záření. Materiál je parotěsný a nepodléhá plísním. 

Materiál: PP, skelná vlákna, fleece Délka: 0,59 – 2,90 m Šířka: 1,07 – 2,90 m Tloušťka: 3 – 5 mm Barva: černá, šedá Tepelný odpor: 0,05 m2K/W
Konstrukční materiály –  Kompozitní deska LiteG PET

Kompozitní deska LiteG PET

Multifunkční deska z kompozitu termoplastu a sklolaminátu potažená PET vrstvou. Skvělý izolant tepla a akustiky. Vysoká mechanická odolnost a mimořádná stálost vstříc vlhkosti, mrazu i UV záření. Materiál je parotěsný a nepodléhá plísním. 

Materiál: PP, skelná vlákna, PET Délka: 1,02 – 1,3 m Šířka: 1,47 – 2,5 m Tloušťka: 3 – 5 mm Barva: černá Tepelný odpor: 0,05 m2K/W

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.