Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Kompozitní prvky

Kompozit je složenina více materiálů, která je produkována za účelem propojení významných vlastností jejích složek. Nejčastěji vznikají tzv. sandwichové struktury, které mají jádro, tj. prostřední vrstvu, z izolačního materiálu a vnější plochy z odolné či estetické látky. Nezřídka jsou kompozity vytvořeny up/recyklačním procesem a jsou tudíž ekologické a udržitelné.

Číst dále Skrýt
Kompozitní prvky –  Kompozitní deska LiteG Fleece

Kompozitní deska LiteG Fleece

Multifunkční deska z kompozitu termoplastu a sklolaminátu s fleecovým povrchem. Skvělý izolant tepla a akustiky. Vysoká mechanická odolnost a mimořádná stálost vstříc vlhkosti, mrazu i UV záření. Materiál je parotěsný a nepodléhá plísním. 

Materiál: PP, skelná vlákna, fleece Délka: 0,59 – 2,90 m Šířka: 1,07 – 2,90 m Tloušťka: 3 – 5 mm Barva: černá, šedá Tepelný odpor: 0,05 m2K/W
Kompozitní prvky –  Kompozitní deska LiteG PET

Kompozitní deska LiteG PET

Multifunkční deska z kompozitu termoplastu a sklolaminátu potažená PET vrstvou. Skvělý izolant tepla a akustiky. Vysoká mechanická odolnost a mimořádná stálost vstříc vlhkosti, mrazu i UV záření. Materiál je parotěsný a nepodléhá plísním. 

Materiál: PP, skelná vlákna, PET Délka: 1,02 – 1,3 m Šířka: 1,47 – 2,5 m Tloušťka: 3 – 5 mm Barva: černá Tepelný odpor: 0,05 m2K/W

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.