Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Zábrany

Ať už se Vám doma batolí malá dítka, či neposední mazlíčci, je pořízení zábran, co do bezpečnosti, k uvážení. Ani zde se nemusíte spokojit s uniformním vzhledem, ale můžete vybírat z přívětivých dřevěných variant, či moderních modelů z kovu. Díky nastavitelné šířce je lze přizpůsobit rozmanitým dispozicím prostoru.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější zábrany –  Scobax Felix Scobax Felix Kovová dětská zábrana bílé barvy pro děti do věku 24 měsíců. Nastavitelná šířka. Bezpečnostní pojistka na otevírání pro maximální bezpečnost. 1 997 Kč
2
Nejprodávanější zábrany –  Scobax Annika Scobax Annika Moderní dětská zábrana vyrobená z kvalitního dřeva pro děti do věku 24 měsíců. Nastavitelná šířka. Jednoduchý systém upevnění do zdi. 1 938 Kč
Zábrany –  Scobax Annika
2x

Scobax Annika

Moderní dětská zábrana vyrobená z kvalitního dřeva pro děti do věku 24 měsíců. Nastavitelná šířka. Jednoduchý systém upevnění do zdi.

Zábrany –  Scobax Felix
1x

Scobax Felix

Kovová dětská zábrana bílé barvy pro děti do věku 24 měsíců. Nastavitelná šířka. Bezpečnostní pojistka na otevírání pro maximální bezpečnost.

Zábrany –  Scobax Elsa
1x

Scobax Elsa

Dětská zábrana vyrobená z kvalitního dřeva pro děti do věku 24 měsíců. Nastavitelná šířka. Snadné a bezpečné upevnění do zdi. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.